Posted on

بهترین راههای خرید بیت کوین

بهترین راههای خرید بیت کوین

بهترین راههای خرید بیت کوین

خرید بیت کوین یا ارزهای رمزپایه دیگر می تواند راهی سرگرم کننده برای کشف یک سرمایه گذاری تجربی جدید باشد. اما همچنین درست است که هرگونه سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه باید دارای برچسب هشدار دهنده ای مانند سیگار باشد: “این محصول ممکن است برای سلامتی دارایی شما مضر باشد. هرگز بیش از توانایی خود را برای از دست دادن خریداری نکنید. ”

ارزش بیت کوین – اولین و محبوب ترین ارز رمزنگاری شده در جهان – از 3،237 دلار در دسامبر 2018 افزایش یافته و اکنون رکوردهای جدیدی را شکسته است (قیمت را در زیر ببینید). مانند همه ارزهای رمزنگاری شده ، بیت کوین نیز آزمایشی است و بیش از بسیاری از سرمایه گذاری های واقعی مانند سهام ، اوراق قرضه و صندوق های سرمایه گذاری تحت نوسان است.

یک قانون کلی این است که بیش از 10٪ از سهام خود را در سهام منفرد یا دارایی های خطرناک مانند بیت کوین سرمایه گذاری نکنید. اگر در زمینه سرمایه گذاری تازه وارد هستید ، در مورد نحوه سرمایه گذاری بیشتر بدانید .

قیمت فعلی معاملات بیت کوین

قیمت بیت کوین برای اولین بار در 16 فوریه 2021 50،000 دلار شکست. در اینجا قیمت دلار آمریکا برای خرید یک بیت کوین امروز وجود دارد:

داده ها از Google Finance گرفته شده و ممکن است تا 20 دقیقه به تأخیر بیفتد. اطلاعات صرفاً برای اطلاع رسانی است و برای تجارت یا مشاوره نیست.

خرید بیت کوین و ارز رمزنگاری شده دیگر در 4 مرحله

تصمیم بگیرید که کجا بیت کوین بخرید. صرافی های رمزنگاری شده مانند Coinbase و چند کارگزار سنتی مانند Robinhood می توانند سرمایه گذاری شما در بیت کوین را شروع کنند.

به نحوه ذخیره ارز رمزنگاری شده خود فکر کنید. آیا قصد دارید بیت کوین خود را در یک کیف پول گرم یا یک کیف سرد نگه دارید؟

خرید خود را انجام دهید مشخص کنید که چقدر می خواهید در بیت کوین سرمایه گذاری کنید.

سرمایه گذاری خود را مدیریت کنید. برنامه بلند مدت خود را برای این دارایی تعیین کنید.

»آماده سرمایه گذاری هستید؟ در اینجا گزینه های بهترین صرافی های بیت کوین و ارزهای رمزنگاری شده آورده شده است.

بهترین راههای خرید بیت کوین

1. تصمیم بگیرید که کجا بیت کوین بخرید

چند روش مختلف برای خرید بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه وجود دارد ، از جمله صرافی ها و کارگزاران سنتی.

صرافی های رمزنگاری شده

می توانید از چندین صرافی ارز رمزنگاری شده بیت کوین خریداری کنید. بسیاری از آنها درصدی از قیمت خرید را دریافت می کنند. دقت خود را انجام دهید تا مورد مناسب خود را پیدا کنید. برخی از صرافی های معروف تر عبارتند از:

Coinbase: این یک انتخاب محبوب برای خریداران بیت کوین ایالات متحده است ، بخشی از این دلیل است که شما می توانید حساب بانکی خود را به راحتی پیوند دهید. Coinbase همچنین امکان دسترسی به اتریوم ، litecoin و سایر ارزهای رمزپایه را فراهم می کند. در هر معامله ، Coinbase یک اسپرد (تعدیل در قیمت خرید یا فروش یک سرمایه گذاری) حدود 0.5٪ ، به علاوه کارمزد را دریافت می کند. این کارمزد بیشتر از یک درصد متغیر بر اساس نوع منطقه و نوع پرداخت است – به عنوان مثال ، 1.49٪ برای خریدی که از طریق حساب بانکی ایالات متحده تأمین می شود – یا هزینه ثابت که بسته به مبلغ منتقل شده از 0.99 دلار تا 2.99 دلار است. (می خواهید بیشتر بدانید؟ بررسی Coinbase ما را بخوانید . )

مطالب پیشنهادی  جدیدترین راههای استخراج بیتکوین رایگان

Binance.US: Binance.US بازوی بزرگترین مبادلات ارزی جهان برای همه ارزهای رمزنگاری شده ، 0.1٪ برای همه معاملات رمزنگاری (بعض تخفیف در دسترس است) بعلاوه هزینه برداشت ، 0.1٪ هزینه می گیرد. انتخاب ارزهای رمزپایه 50 بعلاوه ارز ، به علاوه طیف وسیعی از جفت های معاملاتی رمزنگاری به رمزنگاری ، از بسیاری دیگر از صرافی های رمزنگاری ایالات متحده بزرگتر است. ( بررسی Binance.US ما را بخوانید . )

جوزا: این صرافی رمزنگاری مستقر در آمریکا بیت کوین ، اتر ، بیت کوین پول نقد ، litecoin و zcash را معامله می کند. هزینه معاملات از 0.99 دلار تا 1.49٪ از سفارش شما بسته به اندازه خرید یا فروش ، به علاوه هزینه حدود 0.5٪ است. (از بررسی جوزا بیشتر بدانید .)

کویناما این صرافی با هشت ارز رمزنگاری شده از جمله بیت کوین معامله می شود. Coinmama حداقل به 60 دلار خرید نیاز دارد و هزینه معامله 5.9٪ (به علاوه 5٪ هزینه اضافی برای خرید کارت اعتباری) را از شما می گیرد.

بهترین راههای خرید بیت کوین

دلالان سهام سنتی

گزینه های میان کارگزاران سنتی که راهی برای خرید و فروش بیت کوین به مشتریان می دهد در حال حاضر اندک است – Robinhood اولین کارگزار اصلی سرمایه گذاری بود که بیت کوین را ارائه داد (Crypto Robinhood در اکثر ایالات ایالات متحده در دسترس است ، اما نه همه). Robinhood مانند پلت فرم معاملات سهام خود ، هیچ معامله ای برای معاملات بیت کوین دریافت نمی کند. TradeStation همچنین معاملات رمزنگاری ، از جمله بیت کوین ، و eToro را نیز ارائه می دهد – همچنین دارای یک پلت فرم تجارت اجتماعی منحصر به فرد است که به کاربران امکان می دهد حرکت معامله گران محبوب را مطابقت دهند.

سایر کارگزاران اعلام کرده اند که قصد دارند در آینده نزدیک معاملات ارزهای رمزنگاری شده را ارائه دهند.

روش های دیگر خرید یا سرمایه گذاری در بیت کوین

خودپردازهای بیت کوین. اینها مانند خودپردازهای معمولی کار می کنند ، فقط شما می توانید از آنها برای خرید و فروش بیت کوین استفاده کنید. رادار ATM کوین بیش از 7000 دستگاه خودپرداز بیت کوین را در سراسر ایالات متحده نشان می دهد

صاحبان بیت کوین نظیر به نظیر. می توانید بیت کوین را مستقیماً از سایر دارندگان بیت کوین خریداری کنید ، دقیقاً مانند خرید کالاهایی در Craigslist ، از طریق ابزارهای نظیر به نظیر مانند Bisq ، Bitquick و LocalBitcoins.com. در صورت خرید مستقیم بیت کوین از افراد بسیار احتیاط کنید.

معاملات آتی بیت کوین. TradeStation راهی برای سرمایه گذاران در معاملات آتی بیت کوین ارائه می دهد ، اما این مواردی در سطح حرفه ای است ، نه برای آماتورها. در اینجا نحوه شروع معاملات آتی آورده شده است .

وجوه خاکستری. Grayscale Investments یک مدیر دارایی ارز دیجیتال است. دو اعتماد سرمایه گذاری آن – Grayscale Bitcoin Trust (نماد صدای آن GBTC است) و Grayscale Ethereum Classic Trust (ETCG) – به صورت عمومی از طریق بورس خرید و فروش می شوند ، این بدان معناست که می توانید آنها را از طریق بسیاری از کارگزاران تخفیف خریداری کنید. هزینه هایی وجود دارد و GBTC غالباً با حق بیمه معامله می شود ، یعنی قیمت سهام GBTC اغلب بیشتر از بیت کوین است ، حتی اگر بیت کوین تنها دارایی آن باشد. فکر این است که برخی از سرمایه گذاران مایل به پرداخت هزینه های اضافی برای خرید بیت کوین از طریق صرافی سنتی و بدون نگرانی در مورد کیف پول و محل نگهداری آن هستند.

مطالب پیشنهادی  بهترین سایتهای استخراج بیت کوین رایگان

قبل از خرید چه باید دانست

اطلاعاتی داشته باشید که ممکن است مفید باشد. راه اندازی حساب رمز ارز چند دقیقه طول می کشد ، اما برای تأمین اعتبار حساب بیت کوین خود باید اطلاعاتی از جمله شماره تأمین اجتماعی و شماره خود را به حساب بانکی ، کارت بدهی یا کارت اعتباری ارائه دهید. برخی از ارائه دهندگان همچنین ممکن است شما را ملزم به داشتن شناسه تصویر کنند. رمزهای عبور جدید را برای حساب رمزنگاری یا کیف پول دیجیتال خود ثبت و محافظت کنید (اطلاعات بیشتر در مورد موارد زیر).

از کارت اعتباری استفاده نکنید. اگرچه برخی از ارائه دهندگان به شما امکان می دهند بیت کوین را از طریق کارت اعتباری خریداری کنید ، اما سرمایه گذاری با وام گرفتن از یک محصول با بهره بالا مانند کارت اعتباری هرگز ایده خوبی نیست.

بهترین راههای خرید بیت کوین

»بیشتر بیاموزید: آیا بیت کوین بی خطر است؟

بیت کوین و سایر سرمایه گذاری های ارز رمزنگاری شده توسط شرکت حمایت از سرمایه گذاران اوراق بهادار به دلیل نقص در ارز یا سرقت بیمه نمی شوند ، حمایتی که حساب های کارگزاری سهام سنتی تا 500000 دلار از آن برخوردار هستند. برخی از صرافی ها مانند Coinbase بیمه خصوصی ارائه می دهند ، اما این از تخلفات آنلاین آنلاین مانند شخصی که رمز ورود شما را سرقت می کند محافظت نمی کند.

هر وقت تصمیمات مالی بصورت آنلاین می گیرید ، استفاده از یک اتصال اینترنتی ایمن و خصوصی مهم است. خرید بیت کوین در کافی شاپ ، اتاق هتل یا استفاده از سایر ارتباطات اینترنتی عمومی توصیه نمی شود.

»شیرجه رفتن عمیق تر: بلاکچین چیست و چگونه کار می کند؟

2. نحوه ذخیره بیت کوین را تعیین کنید
بیت کوین را می توان در دو نوع کیف پول دیجیتال ذخیره کرد: یک کیف پول گرم یا یک کیف پول سرد. با کیف پول داغ ، معاملات به طور کلی سریعتر انجام می شوند ، در حالی که کیف پول سرد معمولاً شامل مراحل امنیتی اضافی است که به ایمن نگه داشتن دارایی شما کمک می کند اما طولانی تر نیز می شود.

کیف پول گرم

با یک کیف پول داغ ، بیت کوین توسط یک مبادله یا ارائه دهنده معتمد در فضای ابری ذخیره می شود و از طریق یک برنامه یا مرورگر رایانه در اینترنت قابل دسترسی است. هر بورس تجاری که به آن بپیوندید کیف پول داغ بیت کوین رایگان ارائه می دهد که خریدهای شما به صورت خودکار در آن ذخیره می شود. اما بسیاری از کاربران ترجیح می دهند بیت کوین خود را با ارائه دهنده کیف پول داغ شخص ثالث منتقل و ذخیره کنند ، همچنین بارگیری و استفاده از آن به طور معمول رایگان است.

چرا از ارائه دهنده ای غیر از صرافی کیف پول انتخاب می کنیم؟ در حالی که طرفداران می گویند فناوری blockchain پشت بیت کوین حتی از انتقال الکترونیکی پول سنتی ایمن تر است ، کیف پول های داغ بیت کوین یک هدف جذاب برای هکرها است. همانطور که Bitcoin.org هشدار می دهد : “بسیاری از صرافی ها و کیف پول های آنلاین از نقض امنیت در گذشته رنج می بردند و اینگونه خدمات به طور کلی هنوز بیمه و امنیت کافی را برای استفاده برای ذخیره پول مانند بانک فراهم نمی کنند.”

مطالب پیشنهادی  هزینه خرید ارز دیجیتال در صرافی ها چقدر است

بسیاری از ارائه دهندگان کیف پول گرم وجود دارد که انواع مختلفی از کیف پول را ارائه می دهند. چندتایی این جاست:

Coinbase: همچنین صرافی محبوب بیت کوین ، Coinbase کیف پول داغ رایگان آنلاین ارائه می دهد و خسارات ناشی از نقض امنیت یا هک ، سرقت کارمندان یا نقل و انتقالات جعلی را بیمه می کند.

Electrum: نرم افزاری است که اجازه می دهد بیت کوین شما در لپ تاپ یا رایانه رومیزی شما ذخیره شود.

Blockchain: مانند Coinbase ، Blockchain یک کیف پول داغ آنلاین است. برخلاف Coinbase ، Blockchain صرافی نیست و برای هکرها هدف کمتری در نظر گرفته می شود.

Mycelium: کیف پول بیت کوین مخصوص موبایل ، دارای نسخه های موجود برای کاربران اندروید یا آیفون.

اگرچه برخی از ارائه دهندگان کیف پول داغ بیمه حملات گسترده هک را ارائه می دهند ، اما این بیمه ممکن است موارد یک باره دسترسی غیرمجاز به حساب شما را پوشش ندهد.

بهترین راههای خرید بیت کوین

کیف پول سرد

کیف پول سرد یک وسیله قابل حمل کوچک و رمزگذاری شده است که به شما امکان می دهد بیت کوین خود را بارگیری و حمل کنید. قیمت کیف پول های سرد می تواند تا 100 دلار باشد اما از ایمنی بیشتری نسبت به کیف پول های گرم در نظر گرفته می شوند.

ارائه دهندگان کیف پول سرد عبارتند از:

Trezor: این شرکت کیف پول های سرد و کوچک در اندازه های کلیدی از 80 تا 170 دلار ارائه می دهد.

لجر نانو: Ledger Nano مانند درایو شست طراحی شده است ، کیف پول سردی در حدود 60 تا 120 دلار دارد.

هنگام ایجاد حساب برای کیف پول دیجیتال و صرافی خود ، از یک رمز عبور قوی و احراز هویت دو عاملی استفاده کنید.

3. خرید خود را انجام دهید

بعد از اینکه کیف پول بیت کوین خود را به بیت کوین مورد علاقه خود پیوند دادید ، آخرین مرحله آسانترین مرحله است – تصمیم گیری در مورد اینکه چه مقدار بیت کوین می خواهید خریداری کنید. در حالی که بیت کوین در ماه ژانویه برای اولین بار با عبور از $ 40،000 دلار خبرساز شد ، بیت کوین (نماد معاملاتی BTC یا XBT) را می توان با سهام خرد خریداری و فروخت ، بنابراین سرمایه گذاری اولیه شما می تواند به عنوان مثال 25 دلار باشد.

4- سرمایه گذاری خود را مدیریت کنید

اگر ایده تجارت روزانه را دوست دارید ، یک گزینه این است که اکنون بیت کوین بخرید و اگر و اگر ارزش آن بالاتر می رود آن را بفروشید. اما اگر آینده بیت کوین را به عنوان ارز دیجیتال می بینید ، شاید برنامه سرمایه گذاری شما خرید و نگهداری طولانی مدت باشد.

برنامه شما هر چه باشد ، بدانید که داشتن بیت کوین وضعیت مالیاتی پیچیده ای را ایجاد می کند .

آیا باید بیت کوین بخرید؟

بیت کوین یک خرید فوق العاده حدسی و بی ثبات است. معاملات سهام می تواند هیجان مشابهی را برای شما ایجاد کند – و انتخاب سهام شرکت های مستقر به طور کلی خطر کمتری نسبت به سرمایه گذاری در بیت کوین دار

دیدگاهتان را بنویسید