Posted on

اموزش ترید بیت کوین و نحوه معاملات

اموزش ترید بیت کوین و نحوه معاملات

اموزش ترید بیت کوین و نحوه معاملات

ترید بیت کوین و نحوه معاملات این است که چگونه می توانید در مورد تغییرات قیمت ارز رمزنگاری شده حدس بزنید. در حالی که این امر به طور سنتی شامل خرید بیت کوین از طریق صرافی بوده است ، به این امید که قیمت آن به موقع افزایش یابد ، اما معامله گران ارزهای رمزنگاری شده به طور فزاینده ای از مشتقات خود برای افزایش قیمت و کاهش قیمت استفاده می کنند – تا حداکثر استفاده را از نوسانات بیت کوین ببرند.

با IG ، می توانید در مورد قیمت بیت کوین با مشتقات مالی مانند CFD موضع گیری کنید . این محصول می تواند به شما این امکان را بدهد که از مزایای حرکت قیمت در هر دو جهت بدون مالکیت سکه های اصلی استفاده کنید – به این معنی که نیازی به مسئولیت امنیت هرگونه توکن بیت کوین ندارید.
در این مقاله اموزش ترید بیت کوین و نحوه معاملات را توضیح خواهیم داد پس تا پایان با ما باشید

مراحل تجارت بیت کوین

بیاموزید که چه چیزی قیمت بیت کوین را تغییر می دهد
سبک و استراتژی معاملات بیت کوین را انتخاب کنید
انتخاب کنید چگونه می خواهید در معرض بیت کوین قرار بگیرید
تصمیم بگیرید که طولانی یا کوتاه بروید
توقف ها و محدودیت های خود را تعیین کنید
تجارت خود را باز کرده و بر آن نظارت کنید
موقعیت خود را برای گرفتن سود یا کاهش ضرر ببندید

بیاموزید که چه چیزی قیمت بیت کوین را تغییر می دهد

برای استفاده از فرصت های فزاینده یا کوتاه کردن آخرین حباب ، ابتدا باید عوامل م thatثر بر قیمت بیت کوین را بشناسید:

عرضه بیت کوین عرضه فعلی بیت کوین 21 میلیون است ، که انتظار می رود تا سال 2140 تمام شود. عرضه محدود به این معنی است که در صورت افزایش تقاضا در سالهای آینده ، قیمت بیت کوین افزایش می یابد.
مطبوعات بد هرگونه خبر فوری که به امنیت ، ارزش و طول عمر بیت کوین مربوط می شود ، روی قیمت کلی بازار سکه تأثیر منفی خواهد گذاشت.
ادغام. مشخصات عمومی بیت کوین به ادغام آن در سیستم های پرداخت جدید و چارچوب های بانکی بستگی دارد. اگر این امر با موفقیت انجام شود ، ممکن است تقاضا افزایش یابد که تأثیر مثبتی بر قیمت بیت کوین خواهد داشت
اتفاقات کلیدی. تغییرات مقررات ، نقض امنیت و اعلامیه های کلان اقتصادی بیت کوین همگی می توانند بر قیمت ها تأثیر بگذارند. هر گونه توافق بین کاربران در مورد نحوه سرعت بخشیدن به شبکه نیز می تواند اعتماد به بیت کوین را افزایش دهد و قیمت را افزایش دهد

مطالب پیشنهادی  نقش کره شمالی در تاثیر قیمت بیت کوین چیست  

اموزش ترید بیت کوین و نحوه معاملات

سبک و استراتژی ترید و نحوه معاملات بیت کوین را انتخاب کنید

معامله روز
معاملات روند
هجینگ بیت کوین
HODL (یا خرید و نگه داشتن)

نحوه معامله روزانه بیت کوین

معامله روزانه بیت کوین به این معنی است که شما در یک روز معاملاتی موقعیتی را باز و بسته می کنید – بنابراین یک شبه در معرض بازار بیت کوین نخواهید بود. این بدان معناست که از هزینه های یک شبه تأمین مالی موقعیت خود اجتناب می کنید. اگر به دنبال سوددهی از تحرکات کوتاه مدت قیمت بیت کوین هستید ، این استراتژی می تواند برای شما مناسب باشد و می تواند به شما این امکان را بدهد که حداکثر استفاده را از نوسانات روزانه در قیمت بیت کوین ببرید.

نحوه معامله بیت کوین

معاملات روند به معنای گرفتن موقعیتی است که با روند فعلی مطابقت داشته باشد. برای مثال، اگر در بازار در است صعودی روند، شما می خواهم طولانی و اگر این روند بود بی تربیت شده بود ، شما می خواهم رفتن کوتاه است. اگر این روند شروع به کند شدن یا معکوس شدن کرد ، به این فکر   می کنید که موقعیت خود را ببندید و موقعیت جدیدی را برای مطابقت با روند نوظهور باز کنید.

اموزش ترید بیت کوین و نحوه معاملات
استراتژی ریسک بیت کوین

پوشش بیت کوین به این معنی است که قرار گرفتن در معرض ریسک را با گرفتن موضع مخالف موضعی که قبلاً باز کرده اید ، کاهش دهید. اگر نگران حرکت بازار در برابر شما هستید ، این کار را انجام دهید. به عنوان مثال ، اگر مالک بیت کوین بودید اما نگران افت کوتاه مدت ارزش آنها بودید ، می توانید یک موقعیت کوتاه در بیت کوین با CFD باز کنید. اگر قیمت بیت کوین در بازار کاهش یابد ، سود کوتاه مدت شما بخشی یا تمام زیان سکه های شما را جبران می کند.

استراتژی بیت کوین HODL

استراتژی بیت کوین “HODL” شامل خرید و نگهداری بیت کوین است. نام آن از غلط املایی “نگه داشتن” در تالار گفتگوی ارزهای رمزنگاری شده نشأت گرفته است و امروزه اغلب گفته می شود كه عبارت “در انتظار زندگی عزیز” بماند. با این حال ، این عبارت نباید خیلی جدی گرفته شود-شما فقط باید  بیت کوین را بخرید و نگه دارید اگر چشم انداز مثبتی از قیمت بلند مدت آن داشته باشید. اگر برنامه تحقیقاتی یا تجاری شما نشان می دهد که باید موقعیت های خود را بفروشید تا سود یا محدودیت ضرر را جبران کنید ، باید – یا می توانید ضررهای موقتی را تعیین کنید تا موقعیت های خود را به طور خودکار ببندید.

مطالب پیشنهادی  اموزش استخراج بیت کوین با سایت فری بیت کوین

انتخاب کنید چگونه می خواهید در معرض بیت کوین قرار بگیرید

چند روش مختلف برای قرار گرفتن در معرض بیت کوین وجود دارد:

معاملات مشتقات بیت کوین
خرید بیت کوین از طریق صرافی
شاخص رمزنگاری 10
اموزش ترید بیت کوین و نحوه معاملات

معاملات مشتقات بیت کوین

معاملات مشتقات بیت کوین با ما به این معنی است که به جای مالکیت کامل بیت کوین ، قیمت آن را با CFD ها حدس می زنید. در نتیجه ، شما        می توانید در مورد افزایش قیمت بیت کوین با “طولانی شدن” یا کاهش “کوتاه مدت” موضع بگیرید. در اینجا سایر مزایای تجارت مشتقات بیت کوین با ما وجود دارد:

اهرم و حاشیه: CFD ها همیشه با اهرم معامله می شوند ، به این معنی که شما فقط باید یک سپرده – معروف به حاشیه – قرار دهید تا در معرض بازار کامل قرار بگیرید.
نقدینگی عمیق: به لطف مشتریان بزرگ ما ، بازار بیت کوین ما بسیار روان است . این بدان معناست که به احتمال زیاد سفارشات شما با قیمت دلخواه شما پر می شود – حتی اگر در اندازه های بزرگ خرید و فروش کنید
پرچین: کوتاه مدت با مشتقات می تواند راه موثری برای پوشش پرتفوی شما و محافظت در برابر افت بازار باشد
جدول زیر مزایای اصلی تجارت CFD را نشان می دهد.

خرید بیت کوین از طریق صرافی

خرید بیت کوین از طریق صرافی عمدتا برای کسانی است که از استراتژی خرید و نگهداری بیت کوین استفاده می کنند. این بدان دلیل است که خرید از طریق صرافی به این معنی است که شما مالک مستقیم بیت کوین هستید – با این انتظار که قیمت آن افزایش یابد.

با این وجود ، خرید بیت کوین از طریق صرافی مشکلاتی دارد:

صرافی های بیت کوین اغلب فاقد مقررات مناسب و زیرساخت های مورد نیاز برای پاسخ سریع به درخواست ها هستند
موتورها و سرورهای منطبق در مبادلات بیت کوین اغلب غیرقابل اعتماد هستند ، که می تواند منجر به تعلیق بازارها یا کاهش دقت اجرا شود.
صرافی های بیت کوین اغلب هزینه ها و محدودیت هایی را برای تأمین بودجه و برداشت از حساب مبادله شما اعمال می کنند ، در حالی که باز شدن خود حساب ها چند روز طول می کشد

اموزش ترید بیت کوین و نحوه معاملات

شاخص Crypto 10

علاوه بر معاملات مشتقات بیت کوین یا خرید مستقیم سکه از صرافی ، می توانید شاخص Crypto 10 را معامله کنید که به شما اجازه می دهد در یک معامله واحد با 10 ارز رمزنگاری شده اصلی مانند بیت کوین مواجه شوید. این شاخص در مورد این ارزهای رمزنگاری شده گمانه زنی می کند و قیمت اصلی آنها را از نزدیک ردیابی یا منعکس می کند.

مطالب پیشنهادی  بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایگذاری کوتاه و بلندمدت

تصمیم بگیرید که طولانی یا کوتاه بروید

بسته به احساسات فعلی بازار ، معاملات مشتقات مالی این امکان را فراهم می کند که هر دو بلند مدت یا کوتاه مدت عمل کنند. طولانی شدن به این معنی است که شما انتظار دارید قیمت بیت کوین افزایش یابد و کوتاه آمدن به این معنی است که شما انتظار دارید قیمت کاهش یابد.

توقف ها و محدودیت های خود را تعیین کنید

توقف ها و محدودیت ها ابزارهای مهم مدیریت ریسک هستند – و هنگام تجارت با ما چندین مورد را انتخاب کنید:

توقف های عادی موقعیت شما را در سطح مشخصی می بندند ، امااگر قیمت اصلی بازار به سرعت تغییر کند، ممکن است دچار افت شوند.
توقف های پس از حرکت های مطلوب بازار برای قفل سود ، در حالی که خطر نزولی شما را محدود می کند ، دنبال می شود . با این حال ، آنها نیز می توانند دچار لغزش شوند
توقف های تضمینی بدون در نظر گرفتن هرگونه لغزش ، موقعیت شما را در سطح مشخص بسته می کند. تنظیم توقف های تضمینی رایگان است ، اما اگر توقف تضمینی شما فعال شود هزینه ای از شما دریافت می شود
همه این ابزارها برای انتخاب از طریق بلیط معامله در پلت فرم معاملاتی ما در دسترس هستند .

اموزش ترید بیت کوین و نحوه معاملات

تجارت خود را باز کرده و بر آن نظارت کنید

برای گشایش معامله بیت کوین ، اگر فکر می کردید قیمت بالا می رود یا فروخته می شود ، اگر فکر می کنید قیمت آن کاهش می یابد ، خرید می کنید. هنگامی که معامله شما باز شد ، باید بازار را زیر نظر داشته باشید تا مطمئن شوید که روند مورد نظر شما همانطور که پیش بینی کرده اید حرکت می کند.

شاخص های فنی موجود در بستر معاملاتی ما می تواند به شما کمک کند تا تعیین کنید قیمت بیت کوین در آینده چه خواهد کرد. شاخص ها همچنین می توانند به شما در نظارت بر شرایط فعلی بازار مانند سطوح نوسانات یا احساسات بازار کمک کنند.

موقعیت خود را برای گرفتن سود یا کاهش ضرر ببندید

شما می توانید موقعیت خود را هر زمان که مایل به کسب سود هستید ، یا کاهش ضرری که به حدی رسیده است که باعث ناراحتی شما می شود ، ببندید. سود شما مستقیماً به حساب تجاری شما واریز می شود ، در حالی که زیان شما از موجودی حساب شما کسر می شود

 

دیدگاهتان را بنویسید