استخراج 1 بیت کوین در سال 2020 چقدر طول می کشد؟

استخراج 1 بیت کوین در سال 2020 چقدر طول می کشد؟

استخراج 1 بیت کوین در سال 2020 چقدر طول می کشد؟

 

فهرست مطالب

آشنایی با استخراج رمزنگاری
سرعت استخراج بیت کوین: چقدر سریع می توانید یک بیت کوین استخراج کنید؟
استخراج یک بیت کوین در گذشته در مقابل استخراج یک بیت کوین امروز
استخراج 1 بیت کوین چقدر هزینه دارد؟
آیا باید وارد استخراج بیت کوین شوید؟
آیا کسی استخراج بیت کوین سودآور دارد؟

استخراج 1 بیت کوین چقدر طول می کشد؟ این سوالی است که بسیاری از افراد هنگام معامله برای اولین بار می پرسند. پاسخ کوتاه 10 دقیقه برای انجام معامله بیت کوین است ، اما عوامل زیادی این زمان را افزایش می دهند. در این مقاله توضیح خواهیم داد که در برخی موارد چه چیزی باعث به تعویق انداختن معامله از ده دقیقه گذشته به بیش از یک ساعت یا یک روز می شود.

آشنایی با استخراج رمزنگاری

از زمانی که ارز دیجیتال در اواخر سال 2008 به جهان معرفی شد ، وجود آن در عین حال گیج کننده و در عین حال بسیار جذاب است. ارزهای رمزنگاری شده مانند BTC بر اساس مفهوم بلاک چین ساخته شده اند. که به عنوان امن ترین روش انجام معاملات شناخته می شود. به عبارت ساده ، فقط خطوط کد هستند که یک بلوک امن را تشکیل می دهند که داده ها را ذخیره می کند و بسیار رمزگذاری شده است. در بلاک چین بیت کوین تنها 21 میلیون بیت کوین ایجاد می شود که از طریق یک فرآیند استخراج ایجاد می شود. زمان پردازش این معاملات بسته به عوامل متعددی که بعداً در این مقاله توضیح خواهیم داد ، از 10 دقیقه تا ساعت یا روز متغیر است.

ساتوشی ناکاموتو (هویت واقعی ناشناخته) به همراه تیمی از توسعه دهندگان ماهر اولین ارز رمزنگاری شده را که به نام بیت کوین شناخته می شود ، ایجاد کردند. اگرچه این یک مفهوم جدید در دنیای فناوری نبود ، اما مطمئناً چیزی بود که توجه افراد عادی را به خود جلب کرد. بیت کوین در سال 2017 هنگامی که ارزش یک بیت کوین 20000 دلار بود به اوج خود رسید. البته این نتیجه معاملات و معادن مداوم بود.

استخراج 1 بیت کوین در سال 2020 چقدر طول می کشد؟

سازندگان بیت کوین تکنیک های متفاوتی را برای به دست آوردن این موجود عجیب و در عین حال ارزشمند ایجاد کردند. یکی از روش های پردرآمد استخراج بود. استخراج بیت کوین بسیار شبیه به دیگر عناصر استخراج است. این اساساً یک فرایند کمک به مکانیسم امنیتی بلاک چین بیت کوین با تأیید اطلاعات یا داده های تراکنش در دفتر کل است. این فرایند تأیید نیاز به محاسبات و حل پیچیده مسائل ریاضی دارد. بر اساس اثبات کار ، ماینرها با موفقیت به Bitcoins برای مشارکت در دفتر کل اعطا می شوند.

استخراج بیت کوین یک علم موشکی نیست. با این حال ، کمی خسته کننده است و گاهی اوقات بازده آن زیر سوال می رود. هنگامی که در حال استخراج BTC هستید ، چالش های رمزنگاری پیچیده ای را با کمک سخت افزار استخراج حل می کنید. این به شما کمک می کند تا بلوک هایی را برای ذخیره داده ها جستجو کنید. هنگامی که با یک بلوک از طریق استخراج مواجه شدید ، تراکنش های جدید در آن بلوک ثبت و تأیید می شوند. به شما ، کاشف بلاک ، BTC پاداش تلاش شما داده می شود.

سرعت استخراج بیت کوین: چقدر سریع می توانید یک بیت کوین استخراج کنید؟

تعیین زمان دقیق مورد نیاز برای استخراج موفق 1 بیت کوین به موارد زیادی مانند قدرت محاسبه ، نوع تجهیزات مورد استفاده و رقابت بستگی دارد. با این حال ، در بهترین حالت ، با قدرت محاسباتی و تجهیزات ایده آل ، پردازش 1 BTC باید حدود 10 دقیقه طول بکشد. این ممکن است زیاد به نظر نرسد ، اما این برای یک موقعیت ایده آل است ، چیزی که برای بسیاری از معدنچیان امکان پذیر نیست.

برای استخراج 1 بیت کوین تقریباً 30 روز طول می کشد. این تنظیمات آنطور که ما فکر می کنیم مقرون به صرفه نیست ، پس از کسر هزینه برق و هزینه کلی سخت افزار و نرم افزار ، در بهترین حالت با 0.1 BTC سود در هر ماه برای شما باقی می ماند. با اکثر تنظیمات و هزینه برق و نیروی انسانی ، پردازش 1 بیت کوین در هر ماه 73،000 دلار برای شما هزینه دارد.

سرعت استخراج نه تنها به هزینه بستگی دارد ، بلکه به عوامل سخت افزاری و نرم افزاری دیگر نیز بستگی دارد. کل سرعت و هزینه استخراج بیت کوین به نوع دستگاهی که استفاده می کنید مانند ASIC ، GPU یا CPU ، میزان هش دستگاه ، تعداد کل دستگاه هایی که در حال کار هستید و استخر استخراج بستگی دارد.

استخراج 1 بیت کوین در سال 2020 چقدر طول می کشد؟

استخراج یک بیت کوین در گذشته در مقابل استخراج یک بیت کوین امروز

استخراج بیت کوین بلافاصله پس از انتشار خبر پاداش بیت کوین آغاز شد. ایده اولیه استخراج این بود که هرکسی دارای رایانه باشد می تواند معدنچی شود. امروزه ، مسلماً این چیزی است که توسط سازمانهای بزرگ معدنی با موفقیت انجام شده است.

در آن زمان ، رایانه ها روی CPU ها کار می کردند که می تواند تعداد زیادی BTC ، شاید چند دلار برای شما استخراج کند. اولین معامله BTC دو پیتزا بود که برای 10000 بیت کوین خریداری شد. امروزه ، ارزش یک مقدار فوق العاده دارد. در آن زمان ، استخراج بیت کوین تنها توسط علاقه مندان به بلاک چین و علاقه مندان واقعی انجام می شد.

امروزه ، وقتی صحبت از بخش سخت افزار و نرم افزار برای استخراج بیت کوین به میان می آید ، پیشرفت قابل توجهی داشته ایم. به جای تقویت نرم افزار و سخت افزار ، یک دستگاه کامل وجود دارد که فقط برای حل الگوریتم های پیچیده محاسباتی برای استخراج بیت کوین ایجاد شده است.

دستگاه های ASIC سخت افزاری از پیش طراحی شده و بهینه سازی شده هستند که تنها محاسبات لازم را برای ایجاد بلاک بیت کوین محاسبه می کنند. ASIC ها امروزه کارآمدترین ماشین ها برای استخراج بیت کوین هستند. با این حال ، مصرف برق یکی از بزرگترین هزینه هایی است که معدنچیان امروز باید متحمل شوند. اگرچه واحدهای ASIC اقتصادی نیستند ، اما بهترین راه برای استخراج بیت کوین هستند. شرکتهای بزرگ معدنی از امکانات خرید این نوع دکلها برخوردارند ، اما معدنچیان متوسط ​​این امکان را ندارند. اگر انتظار دارید از یک رایانه شخصی استخراج کنید ، استخراج کمی سخت می شود.

استخراج 1 بیت کوین چقدر هزینه دارد؟

هزینه استخراج 1 بیت کوین بسته به عوامل مختلف می تواند متفاوت باشد. هزینه عمدتا به نوع دکل مورد استفاده ، کشور استخراج و هزینه نرم افزار بستگی دارد. اگر قصد استخراج دارید ، هزینه هایی که باید در نظر بگیرید عبارتند از:

هزینه های برق در منطقه معدن
هزینه استخر
نرخ هش دکل
کار یدی
تصادفات و هک های پیش بینی نشده
اگرچه ممکن است اینطور به نظر نرسد ، کشوری که در آن معدن را انتخاب می کنید می تواند نقش مهمی در هزینه کلی استخراج داشته باشد. بسیاری از کشورهای آمریکای جنوبی و آسیایی نرخ مصرف برق کمتری دارند. این قاره ها به نقطه ای برای استخراج کنندگان بیت کوین تبدیل شده اند. استخراج 1 بیت کوین در ایالات متحده ده برابر هزینه شما در ونزوئلا هزینه خواهد داشت.

استخراج 1 بیت کوین در سال 2020 چقدر طول می کشد؟

استخراج بیت کوین مانند سایر مشاغل تجاری است. اگر در حال استخراج هستید ، باید با یک طرح تجاری که هزینه آن ممکن است در کل برای شما هزینه داشته باشد ، آماده باشید. اگر می خواهید معدنکاری را به سود تبدیل کنید ، باید استهلاک حساب را اساساً در نظر بگیرید. در اینجا ، شما باید کل هزینه ای را که برای راه اندازی یک معدن و طول عمر تجهیزات لازم است ، محاسبه کنید. از آنجا که سکوهای شما باید روز و شب کار کنند ، در معرض سایش و پارگی معمول معدن قرار می گیرند. شما باید محاسبه کنید که چگونه می توانید با توجه به رقابت و سرمایه گذاری بر روی سخت افزار بهتر ، نتیجه نهایی کار معدن خود را بهبود بخشید.

در پایان روز ، شما مجبور به شکستن هستید. بسیاری از ارائه دهندگان دکل برای دستگاه های خود ضمانت می دهند ، اما اغلب اوقات این معاملات به سمت جنوب انجام می شود. بنابراین ، ضمانت نامه ها و سایر مشوق ها را ناچیز در نظر بگیرید. سرمایه گذاری در تجهیزات ارزان تر که جایگزینی آنها آسان است ، از نظر مالی منطقی تر خواهد بود.

آیا باید وارد استخراج بیت کوین شوید؟

استخراج بیت کوین هیچ علم موشکی نیست ، اما در واقع کمی گران است. قبل از اتخاذ این تصمیم ، باید تمام سخت افزار و نرم افزار مورد نیاز برای استخراج را حساب کنید. گاهی اوقات ممکن است برای دستگاه خود به کارت گرافیک خاصی نیاز داشته باشید که به راحتی می تواند 700 دلار برای شما هزینه داشته باشد. ممکن است یک دکل ارزان قیمت ایجاد کنید ، اما همه چیز بستگی به نحوه عملکرد آن دارد.

زمانی که بیت کوین ارزش چندانی نداشت ، استخراج چندان جالب به نظر نمی رسید. با این حال ، اکنون که نرخ ها به شدت افزایش یافته است ، استخراج به یکی از منابع اصلی جمع آوری بیت کوین تبدیل شده است. ماینرهای بیت کوین نه تنها از پاداش کسب می کنند ، بلکه از هزینه معامله ای که کاربران بیت کوین باید هنگام انجام تراکنش بیت کوین بپردازند ، بدست می آورند. این به درآمد کسب شده می افزاید.

با استخرهای معدنی اقتصادی و قابل اعتماد و سخت افزار ، شما به راحتی می توانید به اندازه کافی درآمد داشته باشید که حتی در حین جمع آوری برخی از درآمد جانبی ، درآمد خود را از بین ببرید. با توسعه استخراج ابری ، بسیاری از مردم آن را از نظر مالی کمتر برای معدن تخلیه کرده اند.

استخراج 1 بیت کوین در سال 2020 چقدر طول می کشد؟

آیا کسی استخراج بیت کوین سودآور دارد؟

ماینرهای بیت کوین از سال 2009 شروع به کار کرده اند. امروزه ایالات متحده به تنهایی دارای 2625 ماینر یا گره فعال است و پس از آن آلمان و فرانسه با ترتیب تقریباً 2022 و 700 گره قرار دارند. این سه کشور دارای بیشترین تعداد معدنچی انفرادی هستند.

کسب سود از استخراج بیت کوین می تواند زمان زیادی را به خود اختصاص دهد. با در نظر گرفتن میزان بی ثباتی این ارز ، هنوز فرصت زیادی برای تبدیل شدن به یک معدنچی مناسب در دنیای رمزنگاری وجود دارد. به هر حال ، ماینرها به بخش بزرگی از بافت بیت کوین کمک می کنند. بدون ماینر ، ارز رمزنگاری شده می تواند از خط خارج شود.

نتیجه

استخراج بیت کوین یک سرمایه گذاری است که می تواند بازدهی داشته باشد ، اما می تواند جانبی داشته باشد. همیشه توصیه می شود تمام سخت کوشی و حوصله ای را که در معدن کار می کند ، در نظر بگیرید. از آنجایی که سر و صدا در اطراف استخراج بیت کوین و بیت کوین در طول سالها افزایش یافته است ، بعید است که بتوان با یک دکل و استخر استخراج به سود رسید. احتمال شما برای کسب بیت کوین با استخراج به نرخ هش و سایر ابزارهای ماینینگ مورد استفاده شما مربوط می شود. معدن امروز نیاز به استراتژی ، برنامه ریزی و صبر دارد. این یک روند کند اما سودآور است.

اگر ماینینگ مورد علاقه شما نیست و معامله شما انجام می شود ، انتقال ارز محلی شما به بیت کوین فقط 10 دقیقه طول می کشد. تنها کاری که باید انجام دهید ثبت نام در یک حساب Zipmex است تا تجارت بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده را آغاز کنید.

دیدگاهتان را بنویسید