Posted on

چگونه می توان بیت کوین را به صورت خود استخراج کرد

چگونه می توان بیت کوین را به صورت خود استخراج کرد

 

چگونه می توان بیت کوین را به صورت خود استخراج کرد

بیت کوین مانند پول نقد عمل می کند ، اما مانند طلا استخراج می شود. بنابراین چگونه شخصی وارد بیت کوین کنونی می شود؟

اگر به درستی انجام شود و بخواهید ریسک سرمایه گذاری را بپذیرید ، می توانید با چند بیت کوین از خود روبرو شوید – که در حال حاضر متوسط ​​قیمت هفتگی 945 دلار در بزرگترین صرافی بیت کوین دارند.

در اینجا نحوه انجام آن آورده شده است.

چند بیت کوین وجود دارد؟
هنگامی که الگوریتم با نام مستعار Satoshi Nakamoto ایجاد شد – که در ژاپنی به همان اندازه استیو اسمیت نام متداول است – این افراد (تعداد) برای تعداد بیت کوین های موجود تا به حال محدودیت محدودی تعیین کرده اند: 21 میلیون. در حال حاضر بیش از 12 میلیون نفر در گردش هستند. این بدان معناست که کمی کمتر از 9 میلیون بیت کوین در انتظار کشف هستند.

از سال 2009 تعداد بیت کوین های استخراج شده سر به فلک کشیده است. این روش راه اندازی سیستم است – در ابتدا استخراج آن آسان است و با نزدیک شدن به آن بیست و یکمین میلیون بیت کوین سخت تر. با نرخ فعلی ایجاد ، بیت کوین نهایی در سال 2140 استخراج می شود.

چگونه می توان بیت کوین را به صورت خود استخراج کرد

استخراج دقیقاً چیست؟

سه روش اصلی برای به دست آوردن بیت کوین وجود دارد: خرید از طریق صرافی ، پذیرش آنها برای کالاها و خدمات و استخراج موارد جدید. “استخراج” برای کشف بیت کوین جدید یک زبان اصلی است – درست مثل یافتن طلا. در واقع ، این به سادگی تأیید معاملات بیت کوین است.

مطالب پیشنهادی  استخراج بیتکوین چگونه انجام می شود

به عنوان مثال ، اریک با بیت کوین یک تلویزیون از نیکول خریداری می کند. برای اطمینان از اینکه بیت کوین وی یک بیت کوین واقعی است ، ماینرها شروع به بررسی معامله می کنند.

این فقط یک معامله نیست که افراد در تلاشند آن را تأیید کنند. خیلی زیاد است تمام معاملات در جعبه هایی جمع می شوند که یک قفل مجازی روی آنها قرار دارد – “زنجیره بلوک” نامیده می شود.

ماینرها با استفاده از یک نرم افزار کلیدی را پیدا می کنند که آن قفل را باز می کند.

هنگامی که رایانه آنها آن را پیدا کرد ، جعبه باز می شود و معاملات تأیید می شوند. برای یافتن کلید “سوزن در انبار کاه” ، ماینر پاداش 25 بیت کوین تازه تولید شده را دریافت می کند.

طبق Blockchain.info – سایت برتر برای آخرین معاملات بیت کوین در زمان واقعی – تعداد تلاش های فعلی برای یافتن کلید صحیح حدود 1،789،546،951.05 است.

علی رغم تلاش های فراوان ، پاداش 25 بیت کوین تقریباً هر 10 دقیقه داده می شود. در سال 2017 ، پاداش بیت کوین برای تأیید معاملات به 12.5 بیت کوین جدید به نصف کاهش یافته و هر چهار سال یکبار ادامه خواهد یافت.

 

چگونه بودجه خود را استخراج می کنید؟

استخراج بیت کوین را می توان توسط یک تازه کار رایانه انجام داد – که به نرم افزار اساسی و سخت افزار تخصصی نیاز دارد.

نرم افزار مورد نیاز برای استفاده ساده و متن باز است – به معنای رایگان برای بارگیری و اجرا است.

مطالب پیشنهادی  هزینه خرید ارز دیجیتال در صرافی ها چقدر است

یک استخراج کننده احتمالی برای نگه داشتن آنچه به دست می آورد ، به یک کیف پول بیت کوین – یک حساب بانکی رمزگذاری شده آنلاین – نیاز دارد. مشکل این است که ، مانند بیشتر سناریوهای بیت کوین ، کیف پول ها تنظیم نشده و مستعد حملات هستند. اواخر سال گذشته ، هکرها اقدام به سرقت بیت کوین کردند که در آن ارز 1.2 میلیارد دلاری ارز را از سایت Inputs.io سرقت کردند. وقتی بیت کوین گم یا دزدید شود ، کاملاً مانند پول نقد از بین می رود. با عدم پشتیبانی هیچ بانک مرکزی از بیت کوین شما ، هیچ راهی برای جبران ضرر و زیان شما وجود ندارد.

دومین نرم افزار مورد نیاز خود نرم افزار استخراج است – معروف ترین آن GUIMiner نام دارد. هنگام راه اندازی ، برنامه شروع به استخراج خود به خود می کند – به دنبال ترکیب جادویی است که این قفل را به بلوک معاملات باز می کند. این برنامه همچنان در حال اجرا است و هرچه سرعت و قدرتمندی کامپیوتر یک ماینر بیشتر باشد ، ماینر سریعتر شروع به تولید بیت کوین می کند.

الگوبرداری از استخراج بیت کوین

هنگامی که استخراج آغاز شد ، رایانه های شخصی خارج از قفسه برای تولید بیت کوین به اندازه کافی سریع بودند. این روش راه اندازی سیستم است – در ابتدا استخراج آن راحت تر است ، زیرا تولید بیت کوین های بیشتری سخت تر می شود. طی چند سال گذشته ، ماینرها برای ادامه تولید بیت کوین های جدید مجبور شده اند به سخت افزار سریع تری روی بیاورند. امروزه از مدارهای مجتمع مخصوص برنامه (ASIC) استفاده می شود. اگر زبان برنامه نویس را کنار بگذاریم ، همه این بدان معنی است که سخت افزار برای یک کار خاص – در این مورد استخراج – طراحی شده است.

مطالب پیشنهادی  بیت کوین یک طرح غول پیکر است

سخت افزار سریعتر جدیدی توسط شرکتهای نوپای مختلف استخراج با سرعت بالا ایجاد می شود و برچسب قیمت برای یک دستگاه استخراج کامل – که قادر به کشف بیت کوین جدید است – در حال حاضر در پارک 12000 دلار هزینه دارد.

(بیشتر بخوانید: چگونه ایمیل خود را به خفا مانند ادوارد اسنودن بسازیم)

راهی برای چنین سرمایه سنگینی وجود دارد: پیوستن به استخرهای استخراج معادن. استخرها یک گروه جمعی از استخراج کنندگان بیت کوین از سراسر جهان هستند که به معنای واقعی کلمه قدرت رایانه خود را برای استخراج از یکدیگر جمع می کنند. سایت های مشهوری مانند Slush’s Pool به ماینرهای کم وقت این امکان را می دهد که وقتی رایانه خود را به گروه اضافه می کنند ، درصد بیت کوین دریافت کنند.

هرچه رایانه شما سریعتر بتواند استخراج کند و هرچه انرژی بیشتری به آن اضافه کند ، درصد بیشتری بیت کوین دریافت می شود. بیت کوین را می توان به هشت رقم اعشاری تقسیم کرد. مانند کیف پول ، سایت های استخر نیز نظارتی ندارند و مجری استخر – که کلیه سکه های استخراج شده را دریافت می کند – هیچگونه تعهدی قانونی برای دادن برش به همه ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید