Posted on

چه مقدار از پول جهان را بیت کوین تشکیل میدهد

 

چه مقدار از پول جهان را بیت کوین تشکیل میدهد

 

چه مقدار از پول جهان را بیت کوین تشکیل میدهد

پس از راه اندازی آن در سال 2009 ، بیت کوین عصر جدیدی از فناوری بلاکچین و ارزهای دیجیتال را آغاز کرد. با توجه به تمام صحبت های مربوط به بیت کوین ، فکر می کنید همه جا وجود داشته باشد. آیا واقعاً درست است؟ ارزش بیت کوین چقدر است؟ شاید مهمتر اینکه ،چه مقدار از پول جهان را بیت کوین تشکیل میدهد؟ با قیمت بیت کوین در 8 مارس 2020 ، 8،790.51 دلار آمریکا ، مطمئناً ارزش آن را دارد که بفهمیم.

غذاهای کلیدی

  • ارزش بیت کوین از 4 مارس 2020 برابر با 8،790.51 دلار آمریکا بود.
  • ارزش کل بیت کوین های جهان تقریباً 160.4 میلیارد دلار بود.
  • بیت کوین فقط 0.4٪ از پول جهان را تشکیل می داد.
  • ارزش بیت کوین تنها در حدود 1.6٪ به اندازه عرضه طلای جهان بود.
  • تمام ارزهای رمزپایه با هم کمتر از 0.7٪ از پول جهان را تشکیل می دهند.

ارزش بیت کوین چقدر است؟

ابتدا مقدار کل بیت کوین را محاسبه خواهیم کرد زیرا این قسمت آسان است. طبق CoinMarketCap ، ارزش تمام بیت کوین های جهان از 4 مارس 2020 160.4 میلیارد دلار بود. برای مقایسه ، فوربس ارزش خالص بنیانگذار آمازون (AMZN) جف بزوس را 115.5 میلیارد دلار تخمین زد. 1  این باعث می شود که ارزش بازار بیت کوین کمی بیش از یک سوم ثروت Bezos باشد.

مطالب پیشنهادی  بهترین کیف پول استخراج بیتکوین

کسب درامد از اینترنت

سایر ارزهای رمزپایه

بیت کوین بزرگترین و شناخته شده ترین ارز رمزنگاری شده در اقتصاد جهانی است. با این حال ، از تنها چیزی دور است. اگر بیت کوین را با Litecoin ، Monero ، Ethereum و همه ارزهای رمزپایه قابل توجه دیگر ترکیب کنیم ، ارزش کل آن تقریباً 251.8 میلیارد دلار می رسد. 5  این هنوز کمی کمتر از 0.7٪ ارزش کل پولهای محدود موجود در بالا است.

دیدگاهتان را بنویسید