نحوه خرید بیت کوین با پی پال

 

نحوه خرید بیت کوین با پی پال

همه در این دنیا نام بیت کوین ( BTC ) را شنیده اند. خدمات ارز دیجیتال پی پال میلیون ها کاربر خود را با ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین آشنا کرده است. به طور خاص، نزدیک به 350 میلیون دارنده حساب Paypal اکنون یک راه آسان برای داشتن سریعترین کلاس دارایی در حال رشد در تاریخ دارند.

اما، جامعه کریپتو این خبر از پیشنهاد جدید پی پال را با واکنش‌های متفاوتی دریافت کرده است، از خوش‌بینی محتاطانه تا حملات آشکار. این مقاله به بررسی این موضوع می‌پردازد که چرا حرکت پی‌پال چنین پاسخ‌هایی را در پی داشته است و مزایا و همچنین جنبه‌های منفی خرید ارز دیجیتال در پلتفرم پی پال را بررسی می‌کند. برای کاربرانی که تعجب می کنند، “آیا می توانم بیت کوین با پی پال بخرم؟” این مقاله نحوه انجام این کار را نشان می دهد.

مراحل خرید بیت کوین با پی پال

در اینجا نحوه خرید کریپتو با پی پال آورده شده است.

ابتدا کاربران باید به حساب پی پال خود وارد شوند. پس از ورود به سیستم، آنها باید وجوهی را به راحتی در دسترس داشته باشند. این ممکن است شامل پیوند دادن کارت های اعتباری یا نقدی کاربران یا یک حساب بانکی باشد.

با توجه به الزامات و مقررات سختگیرانه پیرامون کریپتو، پی پال همچنین از کاربران می‌خواهد که تأیید مشتری خود را بشناسید (KYC).

تأیید KYC شامل ارسال اسنادی است که هویت کاربر را تأیید می کند مانند گواهینامه رانندگی. راستی‌آزمایی ممکن است شامل ارسال یک کپی از کارت شناسایی کاربران و مدرک نشانی باشد. کاربران علاقه مند باید فرم مالیات W-9 را نیز ارسال کنند.

همانطور که خوانندگان باید بتوانند تشخیص دهند، شرایط لازم برای خرید رمزارز از طریق پلتفرم پی پال ساده است. همانطور که ذکر شد، با این حال، صرافی ها از کاربران می خواهند که مراحل مشابهی مانند ارائه گواهینامه رانندگی برای تأیید هویت برای مطابقت با KYC و همچنین اقدامات ضد پولشویی (AML) را انجام دهند. انجام این کار می تواند با مزایای دیگری مانند برداشتن حداکثر محدودیت برداشت روزانه همراه باشد.

بنابراین، کاربران علاقه مند PayPal باید بررسی های لازم و نیازهای تبادل تحقیق خود را انجام دهند. مقایسه الزامات مبادله با PayPal ممکن است هنگام سرمایه گذاری محتاطانه باشد.

قبل از اینکه کاربران شروع به خرید ارزهای دیجیتال با حساب پی پال خود کنند، عاقلانه است که هم جنبه های مثبت و هم جنبه های منفی خرید بیت کوین در پی پال را بررسی کنید.

نتایج مثبت فروش بیت کوین توسط پی پال

معرفی بیش از یک چهارم میلیارد کاربر به ارزهای رمزنگاری شده قطعاً با مزایایی همراه است. ممکن است جامعه کریپتو تمایلی به اعتراف آن نداشته باشد، اما پی پال با معرفی یک رویکرد کم خطر برای مالکیت کریپتو، سودی را برای صنعت فراهم می کند.

در اینجا راه دیگری برای نگاه کردن به آن وجود دارد. بگوییم یک کاربر PayPal ارزهای رمزنگاری شده را در این پلتفرم خریداری می کند. از آنجایی که آنها اکنون در آن سرمایه گذاری کرده اند، این سرمایه گذاری باید آنها را ترغیب کند تا تحقیقات بیشتری را به صورت آنلاین در مورد دارایی جدید خود و به طور کلی در مورد ارزهای دیجیتال انجام دهند. به هر حال، طبیعی است که بخواهیم بفهمیم صاحب چه چیزی هستیم.

بنابراین، تحقیقات بیشتر کافی در مورد سوراخ خرگوش کریپتو اجتناب ناپذیر است. این گرسنگی برای دانش باید به تمایل به مالکیت مستقیم بر دارایی های دیجیتالی آنها منجر شود.

در واقع، کاربران مبتدی که به تازگی با ارزهای رمزنگاری شده آشنا شده اند، بیشترین بهره را از این پیشنهاد خواهند برد. این مزیت بیشتر برای افرادی با تحمل کم خطر اعمال می شود. این کاربران ممکن است خرید کریپتو در یک پلتفرم قابل اعتماد مانند پی پال را راهی دوستانه تر برای «مالکیت» کریپتو بدانند. پی پال یکی از شناخته‌شده‌ترین برندها در پرداخت آنلاین است و استفاده از رمزنگاری آن‌ها ممکن است به عنوان رای اعتماد تعبیر شود.

بیت کوین ممکن است 10 دقیقه یا بیشتر طول بکشد تا در کیف پول واقعی کاربر هنگام انتقال از طریق بلاک چین ظاهر شود. در مورد انتقال بیت کوین به پی پال چطور؟ فوری.

علاوه بر این، PayPal با همکاری با فروشگاه های علاقه مند انگیزه بیشتری برای کاربران ایجاد می کند. انجام این کار به کاربران PayPal این امکان را می‌دهد تا محصولات و خدمات واجد شرایط را با دارایی‌های رمزنگاری خود خریداری کنند.

صرف نظر از این، بسیاری از طرفداران سرسخت ارزهای دیجیتال در جامعه این اقدام را ساختگی برای فریب دادن مردم از مالکیت مستقیم می دانند. کاربران ممکن است با یادآوری ضرب المثل قدیمی رمزنگاری بهترین خدمات را دریافت کنند: نه کلیدهای شما، نه سکه های شما.

اکنون که جنبه‌های مثبت آن پوشش داده شده است، مقاله استدلال‌های رایجی را ارائه می‌کند که چرا کاربران نباید از PayPal برای خرید بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال استفاده کنند.

چرا نباید با پی پال بیت کوین بخرید؟

وقتی صحبت از خرید ارزهای دیجیتال به میان می‌آید، کاربران طیف گسترده‌ای از گزینه‌ها مانند استفاده از یک صرافی متمرکز (CEX)، یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) یا یک کیف پول ارز دیجیتال را دارند. اما، مصرف‌کنندگان خرده‌فروشی روزمره ممکن است ریسک‌گریزی بیشتری را تجربه کنند ، زیرا آنها فناوری پشت ارزهای دیجیتال را درک نمی‌کنند .

پی پال خرید ارزهای دیجیتال را آسان می کند. خرید بیت کوین با PayPal برای اکثر کاربرانی که در کشورهای واجد شرایط زندگی می کنند، مشکل است. اما، چندین نکته مهم وجود دارد که کاربران باید قبل از استفاده از این پلتفرم برای خرید ارزهای دیجیتال خود از آنها آگاه باشند.

کاربران باید فرآیند تایید مشابهی را با صرافی های رمزنگاری انجام دهند

کاربران پی پال که مایل به خرید ارزهای دیجیتال از طریق پلتفرم هستند باید هویت خود را تأیید کنند. راستی‌آزمایی شامل ارائه مدارک لازم مانند پاسپورت برای کاربرانی است که بتوانند رمزنگاری را خریداری کنند.

اما، صرافی‌های اصلی ارزهای دیجیتال نیز به مشتریان خود نیاز دارند که در هنگام ثبت نام، فرآیند تأیید مشابهی را طی کنند. بنابراین، کاربران ممکن است ارز دیجیتال خود را مستقیماً از یک صرافی بخرند، نه از پلتفرم پی پال.

کاربران معادل فیات خود را دارند نه ارزهای دیجیتال

کاربران هرگز رمزارز خود را مستقیماً در پی پال نگه نمی‌دارند. بیت کوین و سایر سکه های رمزنگاری که ارائه می شوند تحت نظارت این شرکت هستند. بنابراین، کاربران PayPal فقط می توانند به طور غیرمستقیم رمز ارز خود را «مالک» کنند. اما، از آنجایی که کاربران مجاز به انتقال دارایی های رمزنگاری شده خود به خارج از پلتفرم نیستند، از نظر فنی، اصلاً صاحب هیچ ارز دیجیتالی نیستند.

کاربران با تجربه تر به سرعت متوجه می شوند که نمی توانند هیچ یک از بیت کوین خود را به PayPal ارسال کنند و همچنین امکان مبادله ارز از داخل برنامه وجود ندارد. همچنین پی پال به کاربران خود کیف پول دیجیتال یا حتی آدرس کیف پول ارائه نمی دهد.

فقدان کلیدهای خصوصی به این معنی است که صاحبان حساب های پی پال که دارای ارزهای دیجیتال در این پلتفرم هستند، از نظر فنی همچنان فیات را در اختیار دارند. وقتی کاربران ارزهای دیجیتال خود را نقد می کنند، تنها نوع نقدینگی موجود، ارز فیات است. علاوه بر این، این بدان معنی است که کاربران نمی توانند بیت کوین را به پی پال منتقل کنند.

چرا پی پال باید رمزنگاری را ارائه دهد؟ به نظر می رسد این رویکرد یک طرح خود خدمتی توسط PayPal برای قرار گرفتن در معرض ارزهای دیجیتال است. پی پال با استفاده از سرمایه مشتریان خود به این هدف دست می یابد. علاوه بر این، آن‌ها با ترویج پذیرش رمزارز، تبلیغات کسب می‌کنند و در عین حال ریسک خود را به حداقل می‌رسانند.

انتقاد دیگر ناشی از محدودیت‌هایی است که کاربران PayPal می‌توانند با رمزنگاری خود انجام دهند. به عنوان مثال، کاربران نه تنها نمی توانند ارزهای رمزنگاری شده موجود در موجودی PayPal خود را به کیف پول خود منتقل کنند، بلکه نمی توانند بین ارزهای رمزنگاری شده در داخل خود برنامه مبادله کنند. از نظر فنی، کاربران PayPal هیچ یک از ارزهای رمزنگاری شده را در اختیار ندارند، PayPal چنین است.

کاربران نمی توانند رمزنگاری خود را قرض دهند

مالی غیرمتمرکز از قراردادهای هوشمند استفاده می‌کند که الگوریتم‌هایی خوداجرا هستند که پس از برآورده شدن شرایط از پیش تعیین‌شده، فعال می‌شوند. بنابراین، قراردادهای هوشمند امکان حذف اشخاص ثالث از تراکنش های مالی را فراهم می کند.

یکی از جذابیت های اصلی DeFi توانایی تولید بازده بالا است. از آنجایی که نرخ های بهره کنترل نمی شوند، در عوض آزادانه توسط بازار تعیین می شوند. شنیدن بازدهی دو رقمی برای قرض دادن سکه های خاص غیرمعمول نیست.

حتی بیت کوین می تواند سود قابل توجهی را برای وام دهندگان فراهم کند که بانک ها را شرمنده کند. پی پال به کاربران خود امکان ایجاد درآمد غیرفعال در دارایی های رمزنگاری خود را نمی دهد. این ناتوانی برای دارندگان کریپتو که به دنبال به حداکثر رساندن بازده خود هستند، یک اشکال مهم است.

ممکن است کاربران با صرافی های رمزنگاری هزینه های کمتری را متحمل شوند

پی پال به دلیل دریافت هزینه های بالا بدنام است. و هزینه بیت کوین پی پال نیز از این قاعده مستثنی نیست. با این اوصاف، صرافی‌های ارزهای دیجیتال به دلیل دریافت اسپردهای گزاف نیز بدنام هستند. اسپردها تفاوت بین قیمت های پیشنهادی و قیمت های درخواستی برای یک جفت ارز است.

کاربرانی که در کشوری زندگی می کنند که می توانند فیات را مستقیماً به کیف پول صرافی واریز کنند، می توانند خود را خوش شانس بدانند. مقررات به آنها اجازه می‌دهد ارزهای دیجیتال بخرند و دارایی‌های خود را در کیف پول خود داشته باشند.

خرید ارزهای دیجیتال از یک صرافی رمزنگاری و راه اندازی کیف پول دیجیتال ممکن است دست و پا گیر باشد. مطمئناً کار بیشتر است و نیاز به آموزش بیشتر است. اما با دانش متوجه می‌شویم که بهترین کار برای کاربران این است که دارایی‌های رمزنگاری خود را مستقیماً نگه دارند.

کاربران متوجه خواهند شد که نه تنها کنترل کامل و کاملی بر تمام دارایی های خود دارند. این شناخت با پتانسیل به حداکثر رساندن بازده همراه است. این پتانسیل به دلیل راه‌های زیادی است که DeFi فرصت‌های درآمد غیرفعال را ارائه می‌کند، مانند سرمایه‌گذاری برای پشتیبانی از شبکه بلاک چین و ارائه نقدینگی، یا سود کشاورزی ، تا مبادلات غیرمتمرکز برای کمک به اجرای روان.

انتخاب محدود است

هزاران ارز دیجیتال موجود است. اکثر آنها میکروکاپ یا سکه های کوچک هستند خوانندگان علاقه مند می توانند در مورد ارزش بازار بیشتر بیاموزند . Microcaps بزرگترین سود را به سرمایه گذاران می دهد زیرا پتانسیل صعودی برای جواهرات با ارزش بازار کوچک بسیار زیاد است. با این حال، با پتانسیل صعودی بیشتر، ریسک بیشتری نیز به همراه دارد و میکروکاپ ها بیشترین خطر را از همه آنها دارند.

ریسک گریزی به این دلیل است که پی پال تنها چهار مورد از محبوب ترین ارزهای دیجیتال را انتخاب می کند: بیت کوین، اتر ( ETH )، بیت کوین کش ( BCH ) و لایت کوین ( LTE ). این سکه‌ها برخی از اولین ارزهای رمزنگاری شده موجود را نشان می‌دهند که بیت‌کوین و اتریوم پیشتاز هستند.

از آنجایی که این سکه ها بهتر استقرار یافته اند، به این معنی است که آنها بالغ شده اند. بنابراین، این چهار سکه کمتر در معرض نوسانات قیمت هستن

دیدگاهتان را بنویسید