نحوه استخراج بیت کوین با الزامات: آموزش استخراج بیت کوین

 

 نحوه استخراج بیت کوین با الزامات: آموزش استخراج بیت کوین

فهرست مطالب

 

استخراج بیت کوین چیست؟

استخراج بیت کوین فرآیندی برای افزودن دیجیتالی سوابق تراکنش به بلاک چین است. استخراج رمزنگاری یک فرآیند ثبت سوابق است که از طریق قدرت محاسباتی عظیم اجرا می شود. هر یک از ماینرهای بیت کوین در جهان در یک شبکه غیرمتمرکز P2P (Peer-to-Peer) مشارکت می کنند تا مطمئن شوند شبکه پرداخت ایمن و قابل اعتماد است.

شبکه بلاک چین اساساً یک شبکه P2P غیرمتمرکز است که حاوی یک دفتر کل مشترک است. شبکه هیچ مرجع مرکزی ندارد، بنابراین تراکنش ها در شبکه ماینر ثبت، پردازش و تایید می شوند. داده های به اشتراک گذاشته شده در شبکه کاملاً شفاف است، اما داده های حساس و شخصی در مورد هویت اعضا همیشه ناشناس است.

در اینجا، ماینرها برای دسترسی به پاداش های مسدود شده خود، نیاز به اعتبارسنجی بلوک های تراکنش دارند. هر زمان که یک بلوک تراکنش جدید به سیستم اضافه شود، یک BTC جدید در شبکه معرفی می شود. بنابراین، نه تنها برای ایمن سازی شبکه، بلکه برای تأیید تراکنش ها نیز کار می کنند. برای اینکه شبکه بلاک چین به درستی کار کند، ماینرها باید روی شبکه بلاک چین کار کنند.

چرا بیت کوین استخراج کنیم؟

در اینجا چند دلیل مهم برای استخراج بیت کوین آورده شده است:

 • این اجازه می دهد تا تراکنش ها در سطح جهانی بدون تاخیر و محدودیت های دولتی اجرا شوند.
 • بیت کوین ارزی است که در سطح جهانی پذیرفته شده است.
 • با استفاده از این ارز رمزنگاری شده، می توانید به سرعت پول خود را به هر جایی انتقال دهید.
 • شما می توانید بدون نگرانی در مورد هزینه های تراکنش و مالیات صاحب پول شوید.

عوامل موثر بر سوددهی استخراج بیت کوین:

در اینجا عوامل مهمی که بر سود ماینینگ بیت کوین تاثیر می گذارند آورده شده است:

سخت افزار محاسباتی

ماینرها باید آخرین سخت افزار را برای محاسبه با نیاز روزافزون به استخراج ارز دیجیتال موفق داشته باشند. آنها به سخت افزار خاصی نیاز دارند که می تواند پرهزینه باشد. سخت افزار محبوب مورد نیاز برای استخراج بیت کوین ASIC (مدار مجتمع ویژه برنامه) است که می تواند بیش از 1500 دلار برای هر رایانه شخصی هزینه داشته باشد.

هزینه های برق

برق هزینه عملیاتی اولیه است. این هزینه می تواند از 0.03 دلار تا 0.08 دلار در هر کیلووات ساعت (کیلووات ساعت) شناور باشد. تغییر در قرن جدید می تواند تفاوتی در سودآوری استخراج ارز دیجیتال ایجاد کند. بنابراین، مهم است که ماینرها از انرژی با هزینه کمتر استفاده کنند.

قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین در هنگام استخراج کریپتو حیاتی است زیرا ماینرها زمانی که مشکل ریاضی را به طور دقیق حل کنند مقدار مشخصی ارز دریافت خواهند کرد. تقاضای این ارز دیجیتال با کاهش یا ناپدید شدن مخزن سکه های موجود برای استخراج افزایش می یابد. اگر بیت کوین به ارز قابل قبول تری تبدیل شود، تقاضا برای آن بیشتر خواهد شد.

انواع ماینرهای بیت کوین که می توانید در بازار پیدا کنید

استخراج CPU

این استخراج قدیمی بیت کوین است که با استفاده از یک کامپیوتر معمولی با یک تراشه CPU معمولی انجام می شد. این نوع ماینینگ مقدار کمتری بیت کوین در مقایسه با هزینه برق مورد نیاز برای کارکرد آنها تولید می کند.

استخراج CPU

استخراج پردازنده گرافیکی

استخراج GPU در مقایسه با استخراج CPU سریعتر و کارآمدتر است. مشکل اصلی ماینرهای GPU این است که نمی تواند در محیط فعلی بیت کوین مفید باشد. قبل از اینکه فرصتی برای کسب بیت کوین خود داشته باشید، خیلی سریع گرم می شود.

استخراج پردازنده گرافیکی
استخراج پردازنده گرافیکی

 

استخراج FPGA

FPGA (Field-Programmable Gate Array) روشی کارآمد و سریع نسبت به استخراج CPU و GPU است. این نوع ماینر انرژی کمتری مصرف می کند و نتایج کارآمدی را ارائه می دهد. استفاده از FPGA با سیستم عامل هایی مانند اوبونتو خوب است. فرم کامل FPGA آرایه های دروازه قابل برنامه ریزی میدانی است.

 
استخراج FGPA
استخراج FGPA

 

استخراج ASIC

استخراج ASIC برای یک هدف خاص ساخته شده است. این ماینر برای اولین بار در سال 2013 منتشر شد. این ماینر سریع است، نرخ هش بسیار بیشتری را ارائه می دهد و برق کمتری مصرف می کند. می توان از آن در سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی استفاده کرد.

 
استخراج ASIC
استخراج ASIC

 

استخراج از دانه های شبکه ای

ماینینگ Gridseed جدیدترین فناوری استخراج رمزنگاری است و می تواند نسبت به سایر ماینرهای بیت کوین نرخ هش بالایی را در ماینینگ ایجاد کند. ظرفیت استخراج یک واحد GridSeed و SHA-256 که از 5 تراشه GC3355 تشکیل شده است را دارد.

این ریزتراشه قادر به استخراج SHA-256 در حدود 11.25 گیگاهرتز بر ثانیه و Scrypt (روش رمزگذاری) با سرعت تقریبی 350 کیلوهات بر ثانیه است. Gridseed بهترین نتایج را به ماینرها در این دنیای کریپتو که به سرعت در حال تکامل است می دهد. به دلیل سرعت بالا، مقرون به صرفه بودن، زمان تحویل سریع و استفاده کم از برق محبوبیت بیشتری به دست آورده است.

استخراج از دانه های شبکه ای
استخراج از دانه های شبکه ای

 

استخرهای استخراج بیت کوین

استخرهای استخراج بیت کوین گروه هایی هستند که توسط اشخاص ثالث اداره و سازماندهی می شوند تا قدرت هش استخراج کنندگان در سراسر جهان را مدیریت کنند. آنها بیت کوین حاصل را به نسبت قدرت هش که به این استخر داده می شود به اشتراک می گذارند.

ماینرها منابع خود را ترکیب می کنند تا فرآیند استخراج را موثرتر کنند. هنگامی که استخرها موفق می شوند و بیت کوین دریافت می کنند، پاداش را تقسیم می کنند. این فرآیند به قدرت استفاده شده توسط هر ماینر بستگی دارد. بنابراین، شخصی که بیشترین قدرت را مصرف کرده است، بیشترین پاداش را دریافت می کند و ماینرهای کوچک می توانند به موفقیت آنها کمک کنند.

استخراج ابری

اگر به ماینینگ علاقه دارید اما آمادگی خرید تجهیزات گران قیمت را ندارید، Cloud Mining گزینه خوبی برای شماست. این به شما امکان می دهد مدت زمان را روی تجهیزات ماینینگ دیگران خریداری کنید. محبوب ترین گزینه استخراج، اجاره قدرت پردازش دیگران در مرکز داده از راه دور است. این نوع عملیات ماینینگ عموماً از محاسبات ابری استفاده می کند تا نرم افزار، سرورها و ذخیره سازی از هر مکان و هر مکانی قابل دسترسی باشد.

اکنون در این آموزش استخراج بیت کوین، نحوه استخراج بیت کوین و نحوه عملکرد استخراج بیت کوین را خواهیم آموخت.

نحوه استخراج بیت کوین

در اینجا مراحل استخراج بیت کوین با استفاده از ECOS آمده است:

مرحله 1) وب سایت را باز کنید

وب سایت https://mining.ecos.am/en/ را در مرورگر خود باز کنید .

نحوه استخراج بیت کوین

مرحله 2) سود استخراج خود را محاسبه کنید

مرحله بعد، سود استخراج خود را با انتخاب پارامترهای قرارداد در ماشین حساب محاسبه کنید.

نحوه استخراج بیت کوین

مرحله 3) روی دکمه «اکنون خرید» کلیک کنید

این به شما امکان می دهد بیت کوین را خریداری و استخراج کنید.

نحوه استخراج بیت کوین

مرحله 4) افزودن اطلاعات سفارش

 1. اطلاعات سفارش را اضافه کنید
 2. روش پرداخت
 3. روی دکمه «اکنون خرید کنید» کلیک کنید

نحوه استخراج بیت کوین

مرحله 5) باید فرم ثبت نام را پر کنید

 1. ایمیل، شماره تلفن همراه و رمز عبور خود را وارد کنید.
 2. بر روی دکمه “بعدی” کلیک کنید.

نحوه استخراج بیت کوین

مرحله 6) تأیید شماره تلفن همراه

 1. کد تاییدی که دریافت کرده اید را در شماره موبایل خود وارد کنید.
 2. برای ایجاد حساب کاربری خود وارد ECOS شوید، روی «ایجاد حساب» کلیک کنید.

نحوه استخراج بیت کوین

مرحله 7) وارد حساب کاربری خود شوید

سپس با کلیک بر روی دکمه ورود به حساب کاربری خود وارد شوید. در گوشه سمت راست بالای وب سایت موجود است.

نحوه استخراج بیت کوین

جابجایی پاداش استخراج کریپتو

در اینجا نحوه تغییر پاداش های استخراج آمده است:

 • شبکه بیت کوین در مجموع 21 میلیون ارز دیجیتال محدود شده است.
 • این یک نیاز اساسی اکوسیستم از زمان تأسیس این ارز دیجیتال بوده است. تنها محدودیت تلاش برای کنترل عرضه ارز دیجیتال است.
 • بیت‌کوین جدید تعداد بیت‌کوین‌هایی را که هر چهار سال یک بار به استخراج‌کنندگان پاداش می‌دهند، به نصف کاهش می‌دهد. در ابتدا تعداد ماینرهای بیت کوین دریافتی 50 نفر بود.
 • در سال 2016، پاداش دوباره به نصف کاهش یافت و به 12.5 رسید.
 • در ماه مه 2020، به نصف کاهش یافت و به 6.25 رسید که همان پاداش فعلی است.

ماینرهای آینده نگر باید بدانند که اندازه پاداش را می توان در آینده نزدیک کاهش داد، حتی اگر مشکل افزایش یابد.

سودآوری قبل و بعد از ASIC

در قدیم، ماینرها بیت کوین را تنها با استفاده از رایانه شخصی خود استخراج می کردند. آنها به چند دلیل توانستند سود کسب کنند:

 • اول از همه، این ماینرها کامپیوتر خود را داشتند، بنابراین هزینه تجهیزات NIL بود. آنها می توانند رایانه شخصی خود را تغییر دهند تا فرآیند استخراج بیت کوین را به طور موثر با استرس کمتر اجرا کنند.
 • دوم، روزهایی بود که می‌توان مراکز حرفه‌ای استخراج بیت‌کوین با قدرت محاسباتی خوب را برای شروع استخراج ارزهای دیجیتال راه‌اندازی کرد. ماینرهای اولیه فقط مجبور بودند با کامپیوترهای خودشان با ماینرها رقابت کنند.
 • هزینه برق بسته به منطقه جغرافیایی متفاوت است. بنابراین، این تفاوت برای جلوگیری از استخراج افراد از معدن کافی نبود.

وقتی ASIC آمد، دنیای استخراج بیت کوین تغییر کرد. اکنون می‌توانید با دستگاه‌های استخراج که قدرت محاسباتی بیشتری مصرف می‌کنند، رقابت کنید. همچنین ادامه ماینینگ دشوار می شود زیرا باید هزینه های انرژی زیادی را برای راه اندازی تجهیزات جدید بپردازید.

به جمع‌آوری سخت‌افزار استخراج در زمان واقعی نگاه کنید . فیلتر در اینجا روی 0.06 دلار کیلووات ساعت (کیلووات ساعت) تنظیم شده است، و پورتال وب فقط سود امروز را نشان می دهد، حداکثر 173.58 دلار در روز. این درآمد با مصرف توان محاسباتی بالای 2500 وات امکان پذیر است.

 

 
استخراج از دانه های شبکه ای
استخراج از دانه های شبکه ای

 

 

مقایسه سودآوری سخت افزار معدن

وب سایت های زیادی مانند AsicMinerValue ، Nicehash و CryptoCompare وجود دارند که به شما امکان می دهند سودآوری یک دستگاه ماینینگ را محاسبه کنید. همچنین با استفاده از فرمول زیر می توان سود را به صورت دستی بررسی کرد:

محاسبه سودآوری

این فرمول را می توان به عنوان سهم کلی نرخ هش تقسیم بر کل انتشار شبکه به دلار نشان داد. مقدار ورودی مورد نیاز در اینجا یا پارامترهای ثابت است یا می توان آنها را در وب سایت هایی مانند Coin Metrics و Blockchain.com پیدا کرد. همچنین برای بدست آوردن سود باید هزینه برق را کم کنید. معادل بین کیلووات و کیلووات ساعت به اندازه ضرب کردن مصرف برق دستگاه به قیمت برق ساده است.

بهترین روش های استخراج بیت کوین

در اینجا چند بهترین روش مهم در هنگام استخراج بیت کوین آورده شده است:

 • ابتدا باید تحقیقات دقیقی برای فرآیند استخراج و سکه های خاصی که می خواهید استخراج کنید انجام دهید.
 • بسیار مهم است که بدانید توانایی ماینینگ نه تنها به قدرت محاسباتی بلکه به سخت افزار نیز بستگی دارد تا توانایی استخراج شما را به حداکثر برسانید.
 • شما باید بدانید بهترین ماینر بیت کوین چیست. درک سرمایه گذاری مورد نیاز برای ساخت بیت کوین خوب است.
 • هزینه ماینر بیت کوینی که انتخاب کرده اید، زمان رسیدگی به آن، ثبات و تعداد کل هش هایی که می تواند برای زمان معین و هزینه برق انجام دهد را مقایسه کنید.
 • شما باید از کلاهبرداران آگاه باشید زیرا سایت های زیادی وجود دارد که ماینرهای بیت کوین را می فروشند.

 

سوالات متداول:

❓ هشرت چیست؟

هش ریت معیاری از قدرت محاسباتی شما است که برای استخراج و پردازش تراکنش‌های بلاک چین مانند بیت‌کوین و اتریوم استفاده می‌شود . اگر می خواهید حداکثر بیت کوین به دست آورید، به قدرت محاسباتی خوبی نیاز دارید.

در سال 2009، نرخ هش بر حسب H/s (هش در ثانیه) اندازه‌گیری شد. به دلیل رشد تصاعدی استخراج، از قبل ثابت شده بود.

در اینجا واحدهای SI (سیستم بین‌المللی واحدها) که پیشوند آن‌ها بود آمده است:

کیلوهاشهزاران هش در ثانیه (KH/s)
مگاشمیلیون ها هش در ثانیه (MH/s)
گیگاهامیلیاردها هش در ثانیه (GH/s)
ترهاهاتریلیون هاش در ثانیه (TH/s)
پتاهاسکوادریلیون هاش در ثانیه (PH/s)

⚡ چگونه نرم افزار ماینینگ را انتخاب کنیم؟

 • سیستم عامل : شما باید نرم افزار استخراجی را پیدا کنید که از چندین سیستم عامل پشتیبانی می کند.
 • پشتیبانی از الگوریتم: بیت کوین از الگوریتم استخراج SHA256 استفاده می کند. نرم افزار شما باید از آن برای استخراج ارز دیجیتال پشتیبانی کند.
 • پشتیبانی سخت افزاری: شما باید سخت افزار مورد نیاز برای استخراج بیت کوین را بررسی کنید. بسیاری از برنامه ها از GPU، CPU، FPGA و ASIC پشتیبانی می کنند، در حالی که برخی دیگر فقط از سخت افزار خاصی پشتیبانی می کنند.
 • بهره وری: ترجیح داده می شود که ماینرهای کم منابع را انتخاب کنید زیرا کاملاً کارآمد هستند. با این حال، استفاده از آنها سخت است.
 • عملکرد اضافی: شما باید به دنبال برخی ویژگی های اضافی و خوب مانند تعویض سکه، دسترسی از راه دور و برنامه استخراج از نرم افزار استخراج باشید.

🏅 چگونه سخت افزار ماینینگ را انتخاب کنیم؟

در اینجا معیارهای مهم انتخاب برای انتخاب سخت افزار ماینینگ آورده شده است:

 • خرید دستگاه های ASIC: برای استخراج موفقیت آمیز بیت کوین باید دستگاه ASIC خریداری کنید.
 • مشترک برای پیشرفت سخت افزار: سخت افزارهای رایج مانند CPU، GPU و FPGA در استخراج بیت کوین کند هستند. بنابراین بهتر است از آن اجتناب کنید و از سخت افزارهای پیشرفته استفاده کنید.
 • مصرف برق: مصرف برق را بر حسب وات بررسی کنید. با فرض اینکه دو دستگاه دارای نرخ هش یکسانی هستند، باید دستگاهی را انتخاب کرد که انرژی کمتری مصرف می کند.

💲 پرداخت ماینرهای بیت کوین چگونه است؟

این شبکه کار ماینرها را تشخیص می دهد و برای تولید بلوک های جدید پاداش هایی ارائه می دهد. این پاداش ها می توانند دو نوع باشند: 1) بیت کوین جدیدی که با هر بلوک ایجاد می شود، و 2) هزینه هایی که کاربر برای تراکنش شبکه پرداخت می کند.

🚀 ماینینگ انفرادی در مقابل ماینینگ استخر، کدام یک می تواند سودآورتر باشد؟

استخراج استخر می‌تواند درآمد ثابتی با مقادیر کمتر ایجاد کند. از سوی دیگر، استخراج انفرادی می تواند ناسازگار باشد و سال ها طول می کشد تا یک بلوک واحد استخراج شود.

استخراج تلفیقی می تواند 1 تا 2 درصد درآمد بیشتری از طریق نظرسنجی طولانی ارائه شده توسط استخرها ایجاد کند. در حالی که Solo ماینینگ به دلیل پشتیبانی فقط getwork pull وقت شما را تلف می کند.

❗ آیا استخراج بیت کوین قانونی است؟

کاملاً به موقعیت جغرافیایی شما بستگی دارد. مفهوم استخراج بیت کوین می تواند کنترل دولت بر بازارهای مالی و ارزهای فیات را تهدید کند. بنابراین استخراج بیت کوین در برخی از کشورها مانند مصر، مراکش، بولیوی، نپال و غیره کاملا غیرقانونی است.

👉 اثبات کار چیست؟

هش مکانیزمی عالی برای جلوگیری از دستکاری است. با این حال، این روزها رایانه ها سرعت بالایی دارند و می توانند صدها و هزاران هش در ثانیه را محاسبه کنند. در عرض چند دقیقه، یک مهاجم می‌تواند یک بلوک را دستکاری کند و سپس تمام هش‌های بلاک‌های دیگر را دوباره محاسبه کند تا بلاک چین دوباره معتبر شود.

برای جلوگیری از این مشکل، بلاک چین ها از مفهوم اثبات کار استفاده می کنند. این مکانیزمی است که ایجاد بلوک های جدید را کند می کند.

اثبات کار یک مشکل محاسباتی است که حل آن به تلاش خاصی نیاز دارد. اما زمان مورد نیاز برای تأیید نتایج مسئله محاسباتی در مقایسه با تلاشی که برای حل خود مسئله محاسباتی لازم است بسیار کمتر است.

در مورد بیت کوین، تقریباً 10 دقیقه طول می کشد تا اثبات کار مورد نیاز برای افزودن یک بلوک جدید به زنجیره محاسبه شود. با توجه به مثال ما، اگر هکرها داده ها را در بلوک 2 تغییر دادند، باید اثبات کار را انجام دهند (که 10 دقیقه طول می کشد) و تنها پس از آن تغییراتی را در بلوک 3 و تمام بلوک های بعدی ایجاد کنند.

اثبات کار چیست؟

این نوع مکانیزم دستکاری بلوک ها را بسیار سخت می کند، بنابراین حتی اگر حتی یک بلوک را دستکاری کنید، باید اثبات کار را برای همه بلوک های زیر دوباره محاسبه کنید. بنابراین، مکانیسم هش و اثبات کار، یک بلاک چین را ایمن می کند.

🏅 چه چیزی دشواری استخراج بیت کوین را تعیین می کند؟

سختی استخراج بیت کوین با توجه به سهولت استخراج در پروتکل افزایش یا کاهش می یابد. دشواری استخراج بیت کوین معیاری برای اندازه گیری میزان سختی استخراج یک بلوک در بلاک چین بیت کوین است – سطح دشواری بالاتر به این معنی است که برای تأیید تراکنش ها و استخراج سکه های جدید به قدرت محاسباتی بیشتری نیاز است. دشواری استخراج هر بلاک ۲۰۱۶ یا تقریباً هر ۲ هفته یکبار تنظیم می‌شود تا زمان بلاک بیت‌کوین میانگین زمان اضافه شدن یک بلوک جدید به بلاک چین در ۱۰ دقیقه حفظ شود.

اگر سختی ماینینگ افزایش یابد، ماینرها می توانند به راحتی بیت کوین را استخراج کنند و اگر کاهش یابد، استخراج بیت کوین برای ماینرها سخت تر خواهد بود. شبکه بیت کوین دارای مشکل بلاک جهانی است که در آن همه بلوک های معتبر باید دارای هش زیر هدف باشند.

🔒 امن ترین راه ها برای ذخیره بیت کوین چیست؟

در اینجا امن ترین راه ها برای ذخیره بیت کوین آورده شده است:

 • کیف پول سرد : امن ترین گزینه برای ذخیره بیت کوین است. این نوع کیف پول ها به اینترنت متصل نیستند و بنابراین خطر آسیب پذیری کمتری دارند. یک کیف پول سرد آدرس IP شما و یک کلید خصوصی همراه با نرم افزار بیت کوین را ذخیره می کند تا بتوانید نمونه کارها را بدون هیچ خطری ببینید.
 • پشتیبان گیری: شما باید اغلب از کیف پول خود نسخه پشتیبان تهیه کنید تا در صورت خرابی رایانه، ارز را بازیابی کنید
 • به روز رسانی نرم افزار: کیف پولی که روی اپلیکیشن بیت کوین به روز نشده اجرا می شود می تواند هدف هکرها باشد. بنابراین تمرین خوبی است که نرم افزار خود را به روز نگه دارید. آخرین نسخه نرم افزار امنیت بهتری را برای بیت کوین شما فراهم می کند.

❓ 3 ASIC برتری که امروز می توانید بخرید کدامند؟

در اینجا بهترین ASIC هایی که امروز می توانید خریداری کنید آورده شده است:

1) Innosilicon A11 Pro ETH (2000Mh)

این ASIC توان مصرفی 2500 وات دارد. از الگوریتم های هش مانند Etash، Ethereum و غیره استفاده می کند. این ASIC نرخ هش 2000 MH/s را ارائه می دهد. با Innosilicon A11 Pro ETH، منبع تغذیه مرتبط را دریافت خواهید کرد.

2) گلدشل KD5

Goldshell KD5 یک ASIC است که حاوی یک ریزتراشه محاسباتی با کارایی بالا برای مصرف انرژی کم است. این تجهیزات می تواند به شما در بهبود راندمان محاسباتی کمک کند. برای شما خوب است که با تلاش کمتر به سود بالاتری برسید. این ASIC ایمن تر، راحت تر و دارای طراحی بدنه یکپارچه برای صرفه جویی در فضا است.

3) گلدشل CK5

Goldshell CK5 یک دستگاه ASIC است که برای استخراج بیت کوین ایمن تر و راحت تر است. این به طور دقیق آمار نرخ هش زمان واقعی را نشان می دهد. این ASIC شما را قادر می سازد تا به راحتی وضعیت عملکرد را مشاهده کنید.

👉 یک عدد هگزادسیمال ۶۴ رقمی در استخراج بیت کوین چه وظیفه ای دارد؟

ماینرها برای حدس زدن هش هدف از رایانه های شخصی و فن های خنک کننده تخصصی استفاده می کنند. آنها می توانند به صورت تصادفی این کار را با تولید سریع nonce (تعداد فقط یک بار استفاده شده) انجام دهند.

این یک کلید اصلی برای تولید یک عدد هگزادسیمال 64 رقمی است که فقط یک بار می توان از آن استفاده کرد. در استخراج بیت کوین، یک nonce دارای اندازه 32 بیت است که در مقایسه با هش با اندازه 256 بیت بسیار کوچکتر است. اگر شما اولین کسی هستید که nonce می‌تواند هش کمتر یا برابر با هش هدف ایجاد کند، 12.5 اعتبار BTC به شما تعلق می‌گیرد زیرا هش شما می‌تواند یک بلوک را تکمیل کند.

🌟 مزایا و معایب استخراج بیت کوین چیست؟

مزایای استخراج ابری

مزایا/مزایای استخراج ابری در اینجا آمده است:

 • اجتناب از هزینه های بالای برق : تجهیزات استخراج و راه اندازی آن گران است. خدمات استخراج ابری می تواند به جلوگیری از هزینه بالای برق برای استخراج کمک کند.
 • به هم ریختگی کمتر برای خانه شما: به شما کمک می کند تا با تجهیزات معدنی از سایر اختلالات خانه خود جلوگیری کنید. همچنین لازم نیست نگران مسائل مربوط به گرمای بیش از حد باشید.
 • بعداً نیازی به فروش تجهیزات نیست : اگر تصمیم به ترک ماینینگ دارید، ممکن است بخواهید تجهیزات خود را بفروشید. این ممکن است کمی زمان و تلاش برای یافتن افراد علاقه مند نیاز داشته باشد.
 • در بسیاری از موارد، با افزایش فناوری استخراج، این تجهیزات نیز قدیمی می شوند. بنابراین برای حل این مشکل می توانید از استخراج ابری استفاده کنید.

معایب استخراج ابری

در اینجا معایب یا معایب استخراج ابری آورده شده است:

 • بیشتر در معرض کلاهبرداری است: برای کلاهبرداران انجام کلاهبرداری های استخراج ابری آسان است. این به طور کلی شامل گرفتن بیت کوین های به دست آمده شما است. بنابراین باید قبل از استفاده از این پلتفرم با مطالعه وبلاگ ها و بررسی ها تحقیق کنید.
 • کسب درآمد کمتر: با استخراج ابری درآمد کمتری به دست می آورید زیرا اپراتورهای خدمات و تجهیزات استخراج ابری باید هزینه های خود را پوشش دهند، بنابراین مقدار بسیار کمی از آن عاید شما می شود.
 • کنترل کمتر : سرمایه گذاری در فضای ابری نیازی به مدیریت سخت افزار ندارد. با این حال، ممکن است مقداری کنترل بر سرمایه گذاری مالی را از دست بدهید.

🚀 نرم افزار و سخت افزار مورد نیاز برای استخراج بیت کوین را فهرست کنید

الزامات نرم افزار استخراج بیت کوین

در اینجا نرم افزارهای مهم مورد نیاز برای استخراج بیت کوین آورده شده است:

سیستم عامل:

برای شروع ماینینگ باید یکی از سیستم عامل های زیر را داشته باشید.

 • سیستم عامل ویندوز: Win 7 / Win8 / Win 10
 • سیستم عامل مک
 • سیستم عامل لینوکس

سایر نرم افزارهای مورد نیاز:

در اینجا سایر نرم افزارهای مورد نیاز برای استخراج بیت کوین آورده شده است:

 • استاندارد بیت کوین مشتری: استاندارد بیت کوین مشتری کامپیوتر شما را قادر می سازد تا از طریق اینترنت به شبکه بیت کوین متصل شود. همچنین به سیستم اجازه می دهد تا با سایر مشتریان بیت کوین تعامل داشته باشد.
 • برنامه استخراج بیت کوین: برای شروع استخراج بیت کوین لازم است.
 • استخر ماینینگ: پیوستن به یک استخر استخراج مناسب (گروه ماینرهای ارزهای دیجیتال) ضروری است.
 • کیف پول نرم افزار بیت کوین: ذخیره درآمد بیت کوین ضروری است.
 • ماشین حساب ماینینگ: به شما کمک می کند تا سود خود را در فرآیند استخراج محاسبه کنید.

الزامات سخت افزاری استخراج بیت کوین

در اینجا سخت افزارهای مهم مورد نیاز برای استخراج بیت کوین آورده شده است:

 • مادربرد ماینینگ: به تعداد کافی اسلات PCI Express نیاز است.
 • CPU: Intel Core2Duo، Pentium، Core i3/i5/i7 و غیره.
 • رم: به 8 گیگابایت رم و بالاتر نیاز دارید.
 • هارد دیسک: شما باید حداقل هارد دیسک ۳۲۰ گیگابایت و بالاتر داشته باشید.
 • صفحه کلید، ماوس، مانیتور: یک نیاز سخت افزاری اساسی است. شما حداقل به یک قطعه از هر کدام نیاز دارید.
 • کابل اترنت و برچسب های نایلونی: می توانید بنا به نیاز خود از آنها استفاده کنید.
 • واحد پردازش گرافیکی (GPU): استفاده از پردازنده های گرافیکی با نرخ هش بالا خوب است.
 • منبع تغذیه (PSU): 1500 وات و بالاتر برای GPU و 1000 وات برای مادربرد.
 • کابل های PCI-E Riser: باید با تعداد GPU هایی که استفاده می کنید یکسان باشد.
 • فن های خنک کننده: بسته به اندازه کامپیوتر و تعداد پردازنده های گرافیکی شما.

محیط مورد نیاز:

 • فضای کافی برای راه اندازی دکل استخراج ارز دیجیتال .
 • مولد برق پانل خورشیدی یا منبع تغذیه با هزینه ارزان تر.
 • اتصال پهن باند سریع

دیدگاهتان را بنویسید