Posted on

راههای درامدزایی از معاملات بیتکوین

راههای درامدزایی از معاملات بیتکوین

 

bit22222222 - راههای درامدزایی از معاملات بیتکوین

بسیاری از افراد مبلغی سرمایه دارند که نمی‌دانند چطور از آن استفاده کنند. از طرفی اوقاتی که آنلاین هستیم را به گفتگو در گروه‌ها و اتلاف وقت با وبگردی و اینستاگرام می‌گذرانیم. چه می‌شد اگر از این اوقات برای کسب درآمد بهره گرفت؟ در این مطلب از سایت بورسینس قصد دارم روش کسب درآمدی را به آن دسته از دوستان معرفی کنیم که مقداری سرمایه دارند و بسیاری از اوقات خود را آنلاین هستند.

توجه داشته باشید که مانند همه سرمایه گذاری‌ها، هیچ تضمینی در این روش کسب درآمد که از طریق خرید و فروش بیت کوین بدست می آید نیست . برخی از ریسک‌های زیر در این روش کسب درآمد وجود دارد:

– نوسان شدید قیمت بیت‌کوین
– از دست رفتن پول به دلیل عدم دقت و توجه در استفاده از سایت
– عدم معامله به دلایلی مانند نبود خریدار و فروشنده در قیمت مدنظر شما

اما با پیاده کردن اصولی مشخص و طبق تجربه می‌توان این ریسک‌ها را کاهش داد. در هر حال شما با در نظر گرفتن شرایط و تحقیق و بررسی بیشتر، می‌توانید با مسئولیت خودتان با این روش شروع به کسب درآمد از بیت‌کوین کنید.

نیازمندی‌ها

برای شروع کسب درآمد از خرید و فروش بیت‌کوین به موارد زیر نیاز دارید

 • شناخت ارز بیت‌کوین و نحوه کار با آن ( آموزش اولیه بیت کوین را در این صفحه می توانید بخوانید)
 • آنلاین بودن برای زمان کافی (هرچقدر بیشتر آنلاین بمانید احتمال کسب سود بیشتر است)
 • مقداری سرمایه اولیه به دلخواه خودتان (حداقل 10 میلیون تومان توصیه می‌شود)
 • یک کیف پول بیت‌کوین که آنرا ایمن کرده‌اید ( روش ساخت کیف پول بیت‌کوین را اینجا بخوانید )
 • داشتن مهارت زبان انگلیسی در حد فهم جملات و اصطلاحات بکار برده شده در سایت

توضیح کلی روش کسب درآمد

کسب درآمد در این روش براساس خرید و فروش بیت‌کوین در سایت Localbitcoins.com است، شما بیت‌کوین را با قیمت پایین می‌خرید و در همان سایت با قیمت بیشتر به فروش می‌رسانید.
از اختلاف قیمت بین خرید و فروش سود شما بدست می‌آید.
مشتریان معمولا افراد دارای اعتبار (trustworthy) را در این سایت برای معامله انتخاب می‌کنند، افرادی که سفارش را با سرعت انجام دهند، اکثر مواقع آنلاین و همینطور قابل اطمینان باشند، می‌توانند با دارا بودن این خصوصیات، خودشان را از سایرین متمایز کنند.

همچنین رقابت بر سر قیمت نیز از فاکتورهایی است که می‌توان از آن برای بدست آوردن معاملات بیشتر استفاده کنید.

برای دانلود اسکریپت رول 10000 کلیک کنید

درباره سایت

سایت localbitcoins با آدرس Localbitcoins.com یک پلتفرم معاملات بیت‌کوین است که بیش از 1 میلیون کاربر از 249 کشور مختلف دنیا در آن عضو هستند. در این سایت می‌توانید بیت‌کوین را در ازای ارزهای سنتی و رایج و بصورت فرد به فرد معامله کنید.

امکان خرید بیت‌کوین از صرافی‌های آنلاین نیز وجود دارد ولی آنها اغلب کند و سنگین هستند، انجام مستقیم معامله بیت‌کوین با مردم این مزیت را دارد که می‌توانید با همان سیستم پرداخت دلخواه خودتان که سایر مردم نیز از آن استفاده می‌کنند معامله را انجام دهید.

صدها معامله‌گر بیت‌کوین در Localbitcoins گذران زندگی‌شان از طریق خرید و فروش بیت‌کوین است و اینکار با بیش از 60 سیستم پرداخت مختلف انجام می‌شود. در این راهنما از سایت بورسینس، قصد داریم روش شروع کسب درآمد از خرید و فروش بیت‌کوین در این سایت را بطور کامل به شما آموزش دهیم.

مزایای خرید و فروش بیت‌کوین در Localbitcoins

 • بزرگترین پلتفرم معاملاتی بیت‌کوین
 • بیش از 1 میلیون کاربر و مشتری بالقوه از 249 کشور مختلف (دسترسی به بازاری جهانی)
 • راهی ساده و سریع برای معامله بیت‌کوین
 • سیستم محافظت از سپرده (Escrow protection) هم برای خریدار و هم فروشنده
 • سیستم اعتبارسنجی برای یافتن و فیلترکردن مشتریان قابل اعتماد
 • سیستم قیمت‌گذاری پویا برای به روز ماندن قیمت بصورت خودکار
 • دارا بودن API برای راه‌اندازی سیستم معاملات خودکار

در ادامه جزییات کاملی از روش خرید و فروش را شرح می‌دهیم

جدیدترین راههای استخراج بیتکوین رایگان

نگاه کلی به روش معاملات

یک معامله معمولی را در سایت localbitcoins توضیح می‌دهیم. این مثالی است از یک معامله که در آن شما بیت‌کوین را به یک کاربر می‌فروشید. فرایند خرید نیز مشابه فرایند فروش است، اما به خاطر اینکه فروش بیت‌کوین یک نوع معامله رایج در سایت است روی آن تمرکز می‌کنیم.

1 – ابتدا شما یک آگهی فروش بیت‌کوین (online sell advertisement) ایجاد می‌کنید. در هنگام ساخت این آگهی شما یک روش پرداخت را انتخاب می‌نمایید، مبلغ، محدودیت مقدار، شرایط معامله و سایر جزییات را تعیین می‌کنید.
2 – سپس لازم است که مقداری بیت‌کوین در حساب localbitcoins خودتان داشته باشید. برای اینکه شخصی بتواند درخواست معامله را برای شما بفرستد دارا بودن مقداری بیت‌کوین در حساب الزامی است.
3 – زمانیکه شخصی یک معامله را با شما باز می‌کند، به میزانی که خریدار درخواست خرید بیت‌کوین داده است، به همان میزان بیت‌کوین از حساب شما کسر شده و به حساب سپرده (escrow) منتقل می‌شود. در این زمان به خریدار نحوه انتقال پول را می‌فرستید و او را برای پرداخت پول و انجام معامله راهنمایی می‌کنید. وقتی شخصی به آگهی شما درخواستی ارسال می‌کند هم ایمیل و هم SMS دریافت می‌کنید.
4 – وقتی خریدار مبلغ را پرداخت کرد و روی دکمه I have paid (پرداخت کردم) کلیک نمود، شما یک اطلاع رسانی از طریق ایمیل و پیامک دریافت می‌کنید.
5 – سپس وقتی شما بررسی کردید و مطمئن شدید که مبلغ به حساب‌تان آمده، بیت‌کوین را آزاد می‌کنید (release the Bitcoins) . با اینکار بیت‌کوینی که در حساب سپرده وجود دارد به حساب خریدار منتقل می‌شود.
6 – قدم نهایی، گذاشتن بازخورد برای خریدار است و اینکه تشویق کنید او نیز برای شما امتیاز ثبت کند. بازخورد برای اینکه بتوانید اعتبار و شهرت بدست آورید و معاملات بیشتری انجام دهید بسیار مهم است.

مطالب پیشنهادی  بهترین سایتهای استخراج بیتکوین به صورت ابری

برای دانلود اسکریپت اتوماتیک سایت فری بیتکوین کلیک کنید

شروع کار

 • قبل از اینکه شروع به کار کنید، باید در نظر داشته باشید چه روش‌های پرداختی را قرار است ارائه دهید و تحقیق کنید آن روش‌ها چگونه کار می‌کنند.
 • در صورتیکه تازه شروع به معامله آنلاین کرده‌اید، توصیه می‌‌کنیم یک روش پرداخت با ریسک بالا را انتخاب نکنید. (مثلا Paypal برای ما ایرانیان تحریم است و استفاده از آن برای ساکنین ایران ریسک بسته شدن حساب را دارد) انتقال پول از طریق کارت بانکی در ایران یکی از بهترین گزینه‌هاست، مخصوصا اگر تعدادی معامله‌گر و خریدار نیز در کشور وجود داشته باشد.
 • در صورتیکه یک حساب جدید دارید که هیچ تاریخچه معاملاتی نداشته است، توصیه می‌کنیم به معامله با سایر آگهی‌دهندگان بپردازید و مقداری بیت‌کوین خرید و فروش کنید. با اینکار خواهید دانست دقیقا معاملات چگونه انجام می‌شود و همینطور به تاریخچه معاملات شما اضافه می‌شود، در نتیجه اکانت شما در دید سایرین قابل اعتمادتر خواهد شد و احتمال اینکه معاملات بیشتری به سمت شما بیاید افزایش می‌یابد.
 • قبل از شروع معامله کمی تجربه معاملاتی بدست آورید، زیرا با داشتن یک حساب که هیچ تاریخچه تراکنش و معامله‌ای ندارد یافتن مشتری بسیار مشکل است. با دیگران وارد خرید و فروش شوید و معامله کنید، اینکار باعث می‌شود اولین بازخوردها در حساب کاربری‌تان درج شود و معاملات کامل شده شما افزایش یابد. هرچقدر معاملات کامل شده بیشتری داشته باشید، از دید مشتریان، قابل اعتمادتر خواهید شد.
 • تایید کردن حساب کاربری‌تان مهم است. اینکار از طریق تایید شماره موبایل ( SMS verification) و تایید هویت (ID verification) انجام می‌شود.  یک حساب کاربری تایید شده دارای اعتبار بیشتری برای خریداران است است و با تایید حساب‌تان مشتریان بیشتری بدست می‌آورید.
 • قبل از اینکه شروع به کار کنید، اطمینان حاصل کنید که کاز شما از لحاظ قانونی مشکلی نداشته باشد.
 • درباره نحوه پرداخت و تراکنش‌هایی که قرار است انجام دهید تحقیق کنید. آگهی سایر معامله‌گرانی که از سیستم پرداخت مشابه استفاده می‌کنند را بخوانید و با آنها معاملاتی انجام دهید. سعی کنید مشکلات احتمالی که ممکن است به وجود آید را تشخیص دهید.

اکنون به مرحله عملیاتی و نحوه انجام کار می‌رسیم، در ادامه این مطلب از بورسینس مراحل کسب درآمد از خرید و فروش بیت‌کوین را بخوانید.

دریافت 1 بیت کوین در سال 2020 چقدر طول می کشد؟

1 – افتتاح حساب در سایت localbitcoins

برای شروع روی این لینک کلیک کنید (Localbitcoins.com) و در سایت LocalBitcoins حساب کاربری خودتان را به رایگان بسازید تا یک کیف پول برای شما در سایت ساخته شود.

آموزش بیت کوین

 

2 – خرید مقداری بیت‌کوین

از طریق این راهنما مقداری بیت‌کوین از یک فروشنده معتبر از سایت localbitcoins خریداری کنید:

3 – درج آگهی فروش بیت‌کوین

شما باید قیمت فروش بیت‌کوین را بالاتر از مبلغ خریدی که داشته‌اید قرار دهید تا سود حاصل شود. برای قراردادن بیت‌کوین برای فروش، نیاز دارید تا یک آگهی در سایت localbitcoins ایجاد کنید.

برای اینکار روی لینک Post a trade که در منوی بالای سایت است کلیک کنید.

فرمی برای شما باز می‌شود که در ادامه به روش تکمیل آن می‌‌پردازیم.

 

بخش Trade  Type

I want to : به دلیل اینکه هدف ما فروش بیت‌کوین بصورت آنلاین است، گزینه sell your bitcoins online را انتخاب می‌کنید.

Location : کشور یا شهری که قصد دارید آگهی فروش شما در آن به نمایش درآید را انتخاب می‌کنید (مثلا Tehran)

Payment method : روش پرداخت را بر می‌گزینید. در صورتی که قصد دارید مبلغ ریالی بیت‌کوین را از طریق شبکه بانکی کشور دریافت کنید می‌توانید گزینه National Bank Transfer را انتخاب کنید یا گر قصد دارید انتقال از طریق یک بانک خاص انجام شود، گزینه Transfers With Specific Bank را انتخاب کنید

آیا بیت کوین و طلا سرمایه گذاری خوبی هستند؟

بخش More Information

Currency : نوع ارزی که می‌خواهید در مقابل بیت‌کوین دریافت کنید را انتخاب کنید (IRR علامت ریال ایران است)

Bank Name : نام بانکی که قصد دارید شماره حساب یا کارت‌ آن بانک را به خریدار بیت‌کوین بدهید. در صورتی که کارت بانکی شما عضو شتاب است توصیه می‌کنیم گزینه همه بانک‌های ایران را در آن فیلد تایپ کنید

Margin : میزان درصدی است که قصد دارید روی قیمت بازاری بیت‌کوین اضافه یا کم کنید. مثلا با وارد کردن عدد 10 در این فیلد، قیمت فروشی که تعیین می‌کنید به همان اندازه 10 درصد بیشتر از قیمت بازار بیت‌کوین خواهد بود. مثلا اگر قیمت بیت‌کوین در بازار 20 میلیون تومان باشد و شما عدد 10 را در فیلد margin وارد کنید، قیمت فروش بیت‌کوین در این آگهی به 22 میلیون تومان افزایش می‌یابد.

عدد موجود در فیلد margin می‌تواند منفی باشد، در صورتی که عددی منفی درج کنید، قیمت فروش بیت‌کوین در آگهی شما از قیمت بازار کمتر خواهد بود ( بیت‌کوین را زیر قیمت بازار می‌فروشید)

Price equation : معادله قیمت با این هدف طراحی شده که بتوان قیمت‌ فروش بیت‌کوین را بصورت پیشرفته تنظیم کرد، طوری که با نوسانات شدید بیت‌کوین، نیازی نباشد تا هربار به ویرایش قیمت آن بپردازید.

معادله‌ای که بصورت پیشفرض در فیلد وجود دارد به احتمال زیاد به این صورت خواهد بود:

مطالب پیشنهادی  اموزش و راه های خرید بیت کوین

btc_in_usd*USD_in_IRR*1

در معادله فوق همانطور که می‌بینید ابتدا BTC (بیت‌کوین) به USD (دلار آمریکا) تبدیل می‌شود (btc_in_usd)

سپس این مقدار دلار، به معادل ریالی هردلار ضرب می‌شود (USD_in_IRR)

به عبارت دیگر این فرمول، ابتدا بیت‌کوین را به دلار تبدیل می‌کند و سپس دلار را به ریال، و مقدار ریال را در زیر فیلد می‌نویسد.

معاملات پیچیده‌ای می‌توان در این فیلد وارد کرد

اما یک معادله کاربردی این است که می‌توانید یک عدد اعشاری در انتها در فرمول ضرب کنید تا بتوانید قیمت بیت‌کوین که برای فروش قرار داده‌اید را مدیریت کنید

مثلا با این فرمول

btc_in_usd*USD_in_IRR*1.03

عدد 1.03 در کل مبلغ ضرب می‌شود و مبلغ به میزان کمی افزایش می‌یابد.

یا  با این فرمول

btc_in_usd*USD_in_IRR*0.97

عدد 0.97 در کل مبلغ ضرب می‌شود و چون عدد پایین‌تر از یک است، موجب می‌شود قیمتی که برای بیت‌کوین قرار می‌گیرد پایین‌تر از قیمت بازار باشد.

معادله پیشنهادی برای درج آگهی فروش: btc_in_usd*USD_in_IRR*1.2

معادله پیشنهادی برای درج آگهی خرید : btc_in_usd*USD_in_IRR*0.95

Min. transaction limit : حداقل مبلغ هر معامله به ریال

Max. transaction limit : حداکثر مبلغ هر معامله به ریال (این مبلغ باید کمتر از موجودی بیت‌کوین شما در Localbitcoins باشد)

: محدود کردن معامله به مقادیر مشخص (مثلا قصد دارید بیت‌کوین را در مقادیر 100 هزار تومانی بفروشید)
Opening hours : ساعاتی که آنلاین هستید و فورا می‌توانید معامله را انجام دهید. هرچقدر این ساعات بیشتر باشد، معاملات بیشتری خواهید داشت
: شرایط و مقررات معامله. این مورد توسط خودتان باید نوشته شود. مثلا برخی از افراد شرط می‌گذارند که حتما تصویر کارت ملی خریدار را نیز دریافت کنند . این فیلد در صفحه‌‌ی آگهی در همه جای سایت قابل رویت خواهد بود.
دانلود اسکریپت افزایش ماینینگ کریپتوتب2021
بخش Online selling options
 : در این فیلد نحوه پرداخت را توضیح دهید. این محتوا پس از ثبت درخواست خرید توسط خریدار، به اون نمایش داده می‌شود.
Minimum volume : در این فیلد می‌توانید یک حداقل مقدار بیت‌کوین مشخص کنید تا فقط که این حداقل معامله را انجام داده‌اند بتوانند با شما وارد معامله شوند (مقدار پیشنهادی: خالی بگذارید)
 Minimum feedback score : در این فیلد عددی بین 0 تا 100 وارد کنید. با این عدد حداقل امتیاز شخص برای معامله را تنظیم می‌کنید. مثلا اگر عدد 80 را وارد کنید، امتیاز شخص حداقل باید 80 درصد مثبت باشد (این امتیازات براساس معاملات قبلی و امتیازاتی که در معامله افراد به یکدیگر می‌دهند محاسبه می‌شود. مقدار پیشنهادی:  70 یا 80)

New buyer limit : در این گزینه می‌توانید مقدار اولین معامله اشخاصی که اولین معامله‌شان را می‌خواهند انجام دهند محدود کنید. اگر شخصی اولین معامله‌اش را بخواهد با شما انجام دهد، این گزینه اجازه معامله بیش از این مقدار را نمی‌دهد. مثلا اگر روی 0.5 تنظیم کنید، شخصی که برای بار اول در سایت می‌خواهد معامله کند، فقط اجازه خواهد داشت تا حداکثر 0.5 بیت‌کوین را برای معامله درخواست دهد. اینکار برای جلوگیری از کلاهبرداری مفید است. (عدد پیشنهادی: 1 )

Transaction volume coefficient : ضریب حجم معاملات. با وارد کردن این عدد، افرادی که قبلا با شما معامله داشته‌اند می‌توانند براساس این ضریب، در هر معامله بتوانند مبلغ بالاتری را معامله کنند.

مثلا عدد 1.5 وارد شده است و شما قبلا با آقای حسینی به مقدار 2 بیت‌کوین معامله داشته‌اید، حال اگر آقای حسینی مجددا تصمیم به انجام معامله با شما بگیرد، مقداری که می‌تواند معامله کند به این ترتیب خواهد بود:

 2 BTC * 1.5 = 3 BTC

Display reference : ایجاد یک مرجع پرداخت منحصر به فرد برای هر معامله

Reference type : نوع مرجع (عددی، حروفی یا ..)

بخش Liquidity options

Track liquidity : این گزینه برای کاهش حداکثر میزان معامله، براساس موجودی است. مثلا اگر حداکثر میزان معامله 100 میلیون ریال تنظیم شده باشد و این گزینه نیز تیک خورده باشد و سپس یک معامله 20 میلیون ریالی انجام گیرد، حداکثر میزان معامله به 80 میلیون ریال کاهش می‌یابد.

بخش Security options

Identified people only : با تیک زدن این گزینه، فقط افرادی که هویت‌شان را با ارسال مدارک تایید کرده‌اند می‌توانند به شما درخواست معامله بفرستند.

Identify user before continuing trade : با تیک زدن این گزینه، گرچه همه افراد می‌توانند در آگهی فروش بیت‌کوین شما درخواست معامله ارسال کنند، اما برای ادامه معامله از آنها خواسته می‌شود هویت‌شان را تایید کنند. تا زمان تایید هویت، مشخصات پرداخت به آنها نمایش داده نمی‌شود.

Real name required : با تیک زدن این گزینه فقط افرادی که نام واقعی‌شان را افشا کرده‌اند می‌توانند به شما درخواست معامله بفرستند.

SMS verification required : فقط افرادی که شماره موبایل‌شان توسط سیستم پیامکی سایت تایید شده است می‌توانند برای معامله با شما اقدام کنند.

 Trusted people only : با تیک زدن این گزینه، آگهی شما فقط به افرادی که وضعیت Trusted را بدست آورده‌اند نمایش داده می‌شود.

حال که آگهی فروش بیت‌کوین را درج کردید، زمان درج آگهی خرید بیت‌کوین است، چون به هرحال باید سرمایه شما به گردش در آید تا سود مناسبی را بتوانید بدست آورید.

دانلود اسکریپت افزایش ماینینگ کریپتوتب2021

4 – درج آگهی خرید بیت‌کوین

فرایند درج آگهی خرید بیت‌کوین کم‌وبیش شبیه آگهی فروش آن است. در ادامه فرم ثبت آگهی خرید آنلاین بیت‌کوین را مشاهده می‌کنید.

بخش Trade type

I want to…: گزینه Buy bitcoins online را انتخاب کنید

Location: کشور یا شهر دلخواه‌تان را انتخاب کنید (با تایپ چند کاراکتر اول، لیست پیشنهادی باز می‌شود)

Payment method: روش پرداخت را انتخاب کنید (برای انتقال پول از طریق بانک‌های ایران گزینه National bank transfer را انتخاب کنید)

بخش More information 

Currency : این گزینه، ارزی است که در ازای دریافت بیت‌کوین باید به فروشنده بپردازید. اگر در ایران هستید روی IRR که به معنای ریال است قرار دهید (این ارز هرچه که باشد باید با روش انتقال پول شما امکان پذیر باشد. مثلا شاید حساب پی‌پال داشته باشید و روش انتقال پول را paypal انتخاب کرده‌اید، در این صورت گزینه USD را می‌بایست انتخاب کنید)

مطالب پیشنهادی  Cryptojacking و چگونه می توان از آن جلوگیری کرد

Bank name: نام بانکی که از طریق آن انتقال پول را به حساب فروشنده انجام می‌دهید. می‌توانید بنویسید همه بانک‌های ایران

Margin: میزان درصدی است که قصد دارید روی قیمت بازاری بیت‌کوین اضافه یا کم کنید. مثلا با وارد کردن عدد 10 در این فیلد، قیمت خریدی که در صفحه آگهی نمایش داده می‌شود، به اندازه 10 درصد بیشتر از قیمت بازار بیت‌کوین خواهد بود. مثلا اگر قیمت بیت‌کوین در بازار 20 میلیون تومان باشد و شما عدد 10 را در فیلد margin وارد کنید، قیمت خرید بیت‌کوین در این آگهی به 22 میلیون تومان افزایش می‌یابد.

عدد موجود در فیلد margin می‌تواند منفی باشد، در صورتی که عددی منفی درج کنید، قیمت خرید بیت‌کوین در آگهی شما از قیمت بازار کمتر خواهد بود (آگهی خرید بیت‌کوین را زیر قیمت بازار درج می‌کنید)

بهترین سایتهای استخراج بیتکوین به صورت ابری

Price equation: معادله قیمت با این هدف طراحی شده که بتوان قیمت‌ خرید بیت‌کوین را بصورت پیشرفته تنظیم کرد، طوری که با نوسانات شدید بیت‌کوین، نیازی نباشد تا هربار به ویرایش قیمت آن بپردازید.

معادله‌ای که بصورت پیشفرض در فیلد وجود دارد به احتمال زیاد به این صورت خواهد بود:

btc_in_usd*USD_in_IRR*1

در معادله فوق همانطور که می‌بینید ابتدا BTC (بیت‌کوین) به USD (دلار آمریکا) تبدیل می‌شود (btc_in_usd)

سپس این مقدار دلار، به معادل ریالی هردلار ضرب می‌شود (USD_in_IRR)

به عبارت دیگر این فرمول، ابتدا بیت‌کوین را به دلار تبدیل می‌کند و سپس دلار را به ریال، و مقدار ریال را در زیر فیلد می‌نویسد.

معاملات پیچیده‌ای می‌توان در این فیلد وارد کرد

اما یک معادله کاربردی این است که می‌توانید یک عدد اعشاری در انتها در فرمول ضرب کنید تا بتوانید قیمت پیشنهادی خودتان برای بیت‌کوین را مدیریت کنید

مثلا با این فرمول

btc_in_usd*USD_in_IRR*1.03

عدد 1.03 در کل مبلغ ضرب می‌شود و مبلغ به میزان کمی افزایش می‌یابد.

یا با این فرمول

btc_in_usd*USD_in_IRR*0.97

عدد 0.97 در کل مبلغ ضرب می‌شود و چون عدد پایین‌تر از یک است، موجب می‌شود قیمتی که برای خرید بیت‌کوین قرار می‌دهید پایین‌تر از قیمت بازار باشد.

معادله پیشنهادی برای درج آگهی فروش: btc_in_usd*USD_in_IRR*1.2

معادله پیشنهادی برای درج آگهی خرید : btc_in_usd*USD_in_IRR*0.95

Payment window: این گزینه برای تعیین حداکثر زمان برای بازماندن معامله است. به طور مثال اگر روی 90 دقیقه قرار دهید، وقتی شخصی درخواست معامله را می‌زند در صورتی که طی 90 دقیقه مبلغ بیت‌کوین را به حساب شما منتقل نکند، معامله خود به خود لغو می‌شود.

سایر گزینه‌های فرم خرید ( موارد زیر ) را در بخش نحوه ثبت آگهی خرید توضیح دادیم.

Min. transaction limit
Max. transaction limit
Restrict amounts to
Opening hours
Terms of trade
Track liquidity
Identified people only
SMS verification required
Trusted people only

با تکمیل فرم روی دکمه publish advertisement کلیک می‌کنید تا آگهی شما در لیست آگهی‌های خرید بیت‌کوین قرار گیرد.

 

چقدر می‌توان از این روش درآمد کسب کرد؟

برای اینکه شرایط افراد تفاوت دارد بیایید فرض کنیم شما با 50 میلیون تومان سرمایه که حدود به 2 بیت‌کوین تبدیل شده کار را شروع می‌کنید، معمولا برای اینکه نوسانات قیمت بیت‌کوین زیاد است، باید قیمت فروش بیت‌کوین حداقل 10 یا شاید 15 درصد بالاتر باشد. اگر فرض کنیم فقط 5 درصد از این مقدار سود از هر معامله باقی بماند، به عبارتی 5 یا 10 درصد را به خاطر نوسانات بیت‌کوین ضرر کنید و ماهانه 50 میلیون تومان گردش داشته باشید، هر ماه 5 میلیون تومان سود خواهید داشت.

البته کارمزدهایی نیز وجود دارد ولی بسیار کم است. کارمزد localbitcoins فقط 1 درصد است.

این مثال با سرمایه 50 میلیونی و گردش ماهانه 50 میلیون تومان بود که برای چنین بازار بزرگی عدد کوچکی به حساب می‌آید. اگر برخی کاربران ایرانی را در سایت مشاهده کنید، (تصویر زیر) می‌بینید طی حدودا 2-3 سال گردش حساب‌شان بیش از 250 بیت‌کوین بوده است. با قیمت فعلی ارزش بیت‌کوین بیش از 5 میلیارد تومان خواهد بود

اموزش راهـهـای خــرید بیتکــوین

 

چگونه درآمد بیشتری کسب کنیم؟

با استفاده از نکات زیر می‌توانید درآمد بیشتری از خرید و فروش بیت‌کوین بدست آورید

 • زمان آنلاین بودن‌تان را در سایت افزایش دهید
 • قیمت‌ مناسب و بعضا پایین‌تر از رقبا قرار دهید
 • روش پرداخت متفاوتی را پشتیبانی کنید (مثلا وب‌مانی و پرفکت‌مانی که برای ایرانیان آزاد است)
 • حتما بعد از هر معامله از طرف مقابل درخواست کنید تا امتیاز مثبت برای شما ثبت کند
 • روند قیمت بیت‌کوین را رصد کنید و سعی کنید در کف‌ قیمت خرید کنید
 • لینک پروفایل‌تان را در سایت یا وبلاگ‌ها به اشتراک بگذارید تا افراد از شما خرید کنند
 • خوش‌قولی و سرعت در عمل باعث می‌شود مشتریان سابق بازهم به سراغ شما بیایند
 • صبر داشته باشید، پروفایل‌هایی که عمر بیشتری دارند و تاریخچه تراکنش‌هایشان بیشتر است مشتریان بیشتری را جذب می‌کنند

توجه داشته باشید که راهنمای فوق برای کسانی است که می‌خواهند بصورت فعالانه وارد زمینه خرید و فروش بیتکوین شوند. اگر شما قصد دارید بدون ارسال آگهی، از سایت لوکال بیتکوینز مقداری بیتکوین خریداری کنید و آنرا برای سرمایه گذاری نگه دارید، نیازی به طی کردن مراحل فوق نیست و باید مطابق این راهنما عمل کنید:

دیدگاهتان را بنویسید