جدیدترین روشهای دریافت بیت کوین رایگان در سال 2022 

جدیدترین روشهای دریافت بیت کوین رایگان در سال 2022

فهرست مطالب

در اینجا به نحوه دریافت بیت کوین رایگان از سایت های مختلف می پردازیم. با 16 روش کارآمد برای به دست آوردن آنی بیت کوین رایگان آشنا شوید:

اکثر وب‌سایت‌های واقعی که به شما امکان کسب بیت‌کوین رایگان را می‌دهند، از شما می‌خواهند که برای چیزهای دیگری مانند خرید نیروی ماینینگ رایانه‌های ابری، اتصال CPU خود برای استخراج، انجام یک بازی یا انجام کارهای کوچک، پول خرج کنید.

به عبارت دیگر، آنها بیت کوین رایگان را به عنوان یک تبلیغ برای خدمات خود ارائه می دهند. در غیر این صورت، با توجه به ارزش بالای فعلی آن، دریافت بیت کوین رایگان به زمان و تلاش نیاز دارد.

این آموزش دقیقا به شما می گوید که چگونه می توانید بیت کوین را به صورت رایگان از سایت های مختلف دریافت کنید. ما به پلتفرم‌هایی متمایل می‌شویم که اصیل هستند، از بیت‌کوین‌های رایگان واقعی به‌عنوان تبلیغی برای خدمات فروخته‌شده‌شان و پلتفرم‌های آزمایش شده و آزمایش‌شده استفاده می‌کنیم. محبوب ترین راه برای کسب بیت کوین رایگان از طریق بازی های آنلاین است.

چگونه بیت کوین رایگان دریافت کنیم

چگونه بیت کوین واقعی را به صورت رایگان دریافت کنیم

نکات حرفه ای

 • پلتفرم‌های قابل توجهی مانند Coinbase، CoinMarketCap، SatoshiLab، Airdrop.io همگی بیت‌کوین رایگان می‌دهند.
 • بهترین روش‌های کسب بیت‌کوین قابل توجه به صورت رایگان عبارتند از: airdrops، bounties، ربات‌های انعام، ارجاع‌ها و پاداش‌های خرید. شما باید یک کارت پاداش کریپتو را امتحان کنید که مطمئن ترین راه ها را برای کسب بیت کوین رایگان ارائه می دهد، اما باید مقداری خرج کنید. کمک مالی، جوایز، و هدایا نیز از دیگر روش های عملی برای دریافت بیت کوین رایگان هستند.

بررسی واقعیت:

 • جرمی روبین  پروژه بیت کوین MIT را  در سال 2014 اجرا کرد و 100 دلار بیت کوین را بین 3108 دانشجوی کارشناسی توزیع کرد. از هر 10 نفر 1 نفر در یک رستوران محلی سوشی که بیت کوین را برای پرداخت دریافت کرده بود و 1 نفر از 4 نفر در سال 2017 که پروژه به پایان رسید پول نقد دریافت کردند. اگر همه سکه‌ها را در کیف پول نگه می‌داشتند، ایردراپ MIT در مجموع بیش از 50 میلیون دلار ارزش داشت.
 • بزرگ‌ترین ایردراپ‌های تاریخ عبارتند از: استلار (توکن‌هایی به ارزش ۱۲۵۰۰۰ دلار)، ShapeShift (توکن‌هایی به ارزش ۲ میلیون دلار در سال ۲۰۲۱)، Decreed (در مجموع بیش از ۳۲،۰۰۰ دلار در سال ۲۰۱۶)، بیت‌کوین کش (۴۳۰۰ دلار در هر BCH)، Oyster (حدود ۱۱،۰ دلار توزیع شده) مجموع در سال 2017)، و Minerium (مجموعاً 440000 دلار سکه در اوج ارزش توزیع شده در سال 2017)

جرمی روبین پروژه بیت کوین MIT را در سال 2014 اجرا کرد:

جرمی روبین و دن الیتزر

سوالات متداول درباره نحوه دریافت بیت کوین به صورت رایگان

س 1) چگونه می توانم بیت کوین رایگان دریافت کنم؟ 

پاسخ: بهترین راه‌های کسب بیت‌کوین رایگان شامل جوایز خرید با کارت‌های اعتباری است، اما اگر یک معامله‌گر خبره یا مبتدی هستید، می‌توانید ایردراپ، جوایز ارجاع، انجام بازی‌ها و شرکت در مسابقات تجاری را نیز امتحان کنید.

اگر می‌خواهید بیت‌کوین‌های قابل توجهی به‌صورت رایگان به دست آورید، این راهنما را در مورد نحوه کسب بیت‌کوین رایگان بخوانید که شامل جوایز، جایزه خوش‌آمدگویی در ثبت‌نام، راهنمایی، ربات‌های انعام، استخراج رایگان و شیرآلات می‌شود.

سوال شماره 2) چگونه روزانه به صورت رایگان بیت کوین دریافت کنیم؟ 

پاسخ: مطمئن ترین راه با حداقل تلاش، استفاده از ربات های نوک، انجام بازی هایی با پاداش بیت کوین و ایردراپ است. می‌توانید ردیت، تلگرام، توییتر و دیگر کانال‌های اجتماعی را بررسی کنید تا با ایردراپ‌ها یا پلتفرم‌های عرضه اولیه سکه که در آن افزایش سرمایه برای پروژه‌ها انجام می‌شود، آشنا شوید.

برخی از افراد سعی می‌کنند از راه‌هایی مانند کلاهبرداری و کلاهبرداری استفاده کنند، اما شما همچنین می‌توانید پروژه واقعی را شکار کنید و برای مسابقات کوچک جوایزی را اهدا کنید.

س 3) آیا بیت کوین رایگان واقعی است؟ 

پاسخ: بله و خیر. به عنوان مثال، اگر در یک حساب تجاری دمو شرکت می کنید، بیت کوین های ساختگی دریافت خواهید کرد که واقعی نیستند. با این حال، اگر می خواهید روش های کسب بیت کوین رایگان را امتحان کنید، پلتفرم های بی شماری هدایای کوچکی از بیت کوین واقعی ارائه می دهند.

س 4) چگونه بیت کوین را شروع کنم؟ 

پاسخ: می توانید از لیست روش های آزمایش شده و آزمایش شده ما شروع کنید، اما اگر می خواهید خرید کنید، پلتفرم هایی را که امکان ایجاد کیف پول بیت کوین را فراهم می کنند، بررسی کنید .

 • مرحله 1: کیف پول را باز کنید.
 • مرحله 2: کیف پول را با روش هایی مانند پین، ذخیره عبارت کلیدی یا seed، و پشتیبان گیری آن در مکانی امن، ایمن کنید.
 • مرحله 3: بیت کوین بخرید یا به دنبال بیت کوین رایگان بگردید.

س 5) آیا ارزش گذاشتن 100 دلار در بیت کوین را دارد؟

پاسخ: بله همینطور است. در حال حاضر انتظار می رود بیت کوین در سال 2021 ارزشش افزایش پیدا کند، بنابراین شما فرصتی برای به دست آوردن آن دارید زیرا ارزش آن 100 دلار افزایش می یابد. با این حال، مهم است که در نظر بگیرید که کریپتو فرار است و باید روش هایی را برای محافظت از ارزش خود در برابر ضرر بررسی کنید.

بسیاری در معرض خطر 100 دلاری قرار گرفتن در معرض خطر خوب هستند، اما باز هم، از فردی به فرد دیگر متفاوت است. همیشه 10% یا کمتر از ارزش خود را در یک سرمایه گذاری بی ثبات قرار دهید. همچنین می‌توانید فهرست روش‌های زیر را بررسی کنید، سپس همه آن را در بیت‌کوین سرمایه‌گذاری کنید.

سوال شماره 6) آیا بیت کوین ارزش سرمایه گذاری در حال حاضر را دارد؟ 

پاسخ: نقدینگی و نوسان بالای بیت کوین، آن را به سرمایه گذاری عالی برای کسانی تبدیل می کند که ریسک گریز کمتری دارند و می دانند چگونه از نوسانات سرمایه گذاری کنند.

از سال 2021، بیت کوین در کمتر از 3 سال بیش از 1000٪ ارزش افزایش یافته است، که آن را به سرمایه گذاری خوبی برای کسانی که ریسک گریزتر هستند تبدیل می کند. اما ریسک گریزی برای همه نیست، بنابراین اگر احساس می کنید ریسک را محدود می کنید، فقط سرمایه گذاری را به 10 درصد از ارزش سرمایه گذاری خود محدود کنید.

برای روش های کم ریسک سرمایه گذاری در بیت کوین، روش هایی را که در این راهنما توضیح داده شده است، قبل از سرمایه گذاری بررسی کنید.

روش های کسب بیت کوین رایگان


صرافی های رمزنگاری توصیه شده

پایونکس

پایونکس

در حالی که ممکن است بخواهید بیت کوین های رایگان را در صرافی فیات به کریپتو برای تبدیل به فیات سپرده گذاری کنید، گزینه مناسب تری برای معامله گران وجود دارد. تجارت آن در یک ربات معامله گر رمزنگاری پایونکس به شما کمک می کند تا تمرین معاملات را خودکار کنید و شما را از تجارت دستی رها می کند.

Pionex اخیراً قابلیتی را اضافه کرده است که به کاربران امکان می دهد بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را با استفاده از کارت های اعتباری خریداری کنند. این علاوه بر این است که کاربران از طریق کارت اعتباری مستقیماً در وب سایت پایونکس یا در برنامه پایونکس لایت پرداخت می کنند.

با ویژگی جدید واریز با کارت اعتباری، می توانید به سادگی ثبت نام کنید، حساب خود را تأیید کنید، وارد شوید و واریز کنید. برای واریز از طریق کارت اعتباری، باید با ارسال کپی کارت ملی خود به صورت آنلاین، حساب را حداقل تا سطح 2 تأیید کنید.

امکانات:

 • صرافی مبادله فوری کریپتو به کریپتو.
 • 16 ربات تجاری داخلی رایگان.
 • خرید با کارت اعتباری
 • نقدینگی Huobi و Binance.
 • دارای مجوز FinCEN

کوین اسمارت

Coinsmart

تنها راه برای کسب بیت کوین رایگان در این صرافی ارز دیجیتال، امتحان کردن ویژگی یادگیری و کسب درآمد آن است. با استفاده از این ویژگی، مقالاتی را می خوانید و در پایان به چند سوال پاسخ می دهید و ارز دیجیتال رایگان تا سقف 1000 دلار کانادا به صورت بیت کوین کسب خواهید کرد.

از شما خواسته می شود که به تمام آزمون ها حدود 40 مورد از آنها به درستی پاسخ دهید و فقط دو بار در روز می توان یکی از آنها را انجام داد. هر سوال یک نقطه ورود دارد.

امکانات:

 • در پایان ماه پاداش دریافت کنید.
 • بیت کوین را در مقابل فیات معامله کنید و از طریق بانک برداشت کنید.
 • در یک بازار نقدی حدود 14 ارز دیجیتال را در مقابل یکدیگر معامله کنید.
 • از طریق کارت اعتباری، کارت نقدی، انتقال سیمی و سایر روش ها، ارزهای دیجیتال را با فیات خریداری کنید.

Crypto.com

Crypto.com

Crypto.com به شما امکان می دهد بیت کوین رایگان کسب کنید تا 14.5٪ در هر کریپتوی سهام. به عبارت دیگر، فقط با گذاشتن کریپتو روی کیف پول خود و کسب درآمد غیرفعال، می‌توانید کریپتو را سرمایه‌گذاری کنید. درآمد رایگان بیت کوین با مدت زمان شرط بندی متفاوت است. با ویزای کارت Crypto.com، می‌توانید هر ارز دیجیتالی را به صورت فیات در هر فروشگاه یا خودپردازی که ویزا پشتیبانی می‌کند، نقد کنید.

این علاوه بر پشتیبانی از تجارت بیش از 250 ارز دیجیتال در این پلتفرم است. شما می توانید بیت کوین را با سایر رمزارزها بلافاصله در محل مبادله کنید. Crypto.com همچنین به شما امکان می دهد معاملات آتی بیت کوین را انجام دهید. از دیگر ویژگی های آن می توان به ارسال و دریافت بیت کوین اشاره کرد.

امکانات:

 • کریپتو با حاشیه تا 10 برابر معامله کنید.
 • تا 50٪ از کل دارایی کیف پول خود وام های رمزنگاری دریافت کنید.

کوین ماما

کوین ماما

Coinmama به افراد امکان می دهد از دو طریق ارز دیجیتال رایگان کسب کنند – اول اینکه جوایز ارجاع وجود دارد. شما 30 درصد از کمیسیون Coinmama را برای تمام خریدهای انجام شده از ارجاع دریافت خواهید کرد. شما می توانید به انتخاب خود به بیت کوین، دلار، یورو یا NIS پرداخت کنید. همچنین در خریدهای ارجاعی برای مادام العمر کمیسیون دریافت خواهید کرد.

راه دیگر برای کسب بیت کوین رایگان در این سایت، تجارت بیشتر است. شما هزینه کمتری 2.93 درصد در سطح وفاداری مؤمن و 3.41 درصد در سطح علاقه مندان به جای 3.90 درصد در سطح ورودی پرداخت می کنید.

امکانات:

 • BTC را به ارز فیات از طریق بانک برداشت کنید تا 15000 دلار در هر 10 معامله در روز.
 • خرید بیت کوین با بانک تا سقف 15000 دلار و حداکثر 5 سفارش در روز.
 • با Apple Pay، Google Pay و Skrill، رمز ارز را فوری بخرید.

در اینجا چند راه محبوب و واقعی برای کسب بیت کوین رایگان آورده شده است:

شماره 1) ربات ها و پلتفرم های انعام دهنده

Spicebot

موثرترین ربات های انعام دهنده ای که من می دانم در تلگرام کار می کنند عبارتند از SpicesBot، اما شما نکاتی را در توکن SPICES دریافت می کنید و می توانید به BTC تبدیل کنید. به تلگرام بپیوندید و ربات را جستجو کنید. همچنین می‌توانید ربات Tippr، یک ربات انعام بیت‌کوین کش برای Reddit و Twitter، و TipJar Bot برای اتریوم در Reddit را امتحان کنید.

SoDogeTip برای کاربران Dogecoin، به ویژه در Reddit، کار می کند. سایر موارد عبارتند از NanoTipBot، Stellar Tip Bot، Reddcoin TipBot که در Reddit و همچنین توییتر و Twitch.tv کار می کند. Cointippy در Reddit، Twitter و Telegram استفاده می شود.

پلتفرم‌های انعام که در حال حاضر بیت‌کوین و انعام کریپتو را پیاده‌سازی می‌کنند شامل توییتر از طریق پلتفرم انعام تازه راه‌اندازی شده‌شان است. می‌توانید برای محتوا و فعالیت‌های هر کسی در رسانه‌های اجتماعی انعام یا انعام دریافت کنید. Reddit یک مکان بسیار آشنا برای انعام دادن با ارز دیجیتال است، اگرچه شما باید آن را به بیت کوین تبدیل کنید.

شماره 2) بازی آنلاین و آفلاین

ساتوشیکوئیز

فقط صدها بازی وجود دارد که می توانید برای برنده شدن یا کسب بیت کوین رایگان انجام دهید. در واقع انجام بازی ساده ترین و سریع ترین راه کسب درآمد است. علاوه بر این، اکثر پلتفرم‌های بازی ارز داخلی خود را دارند که می‌توان آن را با بیت‌کوین خرید یا به آن مبادله کرد.

بازی های کازینو آنلاین

چند بازی آنلاین کازینو امکان کسب بیت کوین رایگان را فراهم می کند. مطمئناً بسیاری از بازی‌های پوکر یا کازینو وجود دارند که ثبت نام، خوش‌آمدگویی، وفاداری، سپرده‌گذاری، برداشت و سایر انواع پاداش‌ها را در قالب بیت‌کوین رایگان ارائه می‌دهند، البته تا زمانی که برای آنها پول خرج کنید. دریافت جایزه ثبت نام یا خوش آمد گویی در این پلتفرم ها ممکن است از شما لازم باشد که ابتدا پول را واریز کنید.

 • برای مثال RealPoker یک جایزه ثبت نام 0.0015 بیت کوین را بدون نیاز به ثبت نام در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید آن را با بازی بیت کوین پوکر یا از طریق 25% ارائه شده در ارجاعات افزایش دهید. می توانید پوکر بازی کنید و امتیاز کسب کنید و آنها را به بیت کوین رایگان تبدیل کنید. برداشت بیت کوین رایگان، با این حال، پس از رسیدن به سطح 20 است، که چندان آسان نیست.
 • FortuneJack تا 5 BTC را به عنوان جایزه خوش آمدگویی و چرخش رایگان ارائه می دهد. سایت قمار mBit Casino به شما امکان می دهد بیش از 300 بازی از جمله اسلات، رولت کلاسیک و بلک جک را انجام دهید. همین امر در مورد BitCasino.io که بازی‌های زنده نیز دارد، CryptoWild.com، بازی رایگان تاس BTC LuckyDice.com و LuckyDice.net که به شما امکان می‌دهد در هر دقیقه ۳ ساتوشی درخواست کنید، صدق می‌کند.
 • بازی‌های کازینوی کریپتو که به شما امکان می‌دهند بیت‌کوین را به‌صورت رایگان برنده شوید عبارتند از Rocket.run، Coinbet24، Duckdice، Bitvest، 999Dice، Bitsler، و Blockchain.Poker. این بازی‌های کازینو دارای چرخش، کارت، اسلات یا پرتاب تاس هستند که می‌توانید آن‌ها را بازی کنید و بیت‌کوین رایگان برنده شوید.

بازی های مبتنی بر بلاک چین

 • این بازی‌ها شامل بازی بلاک چین، CryptoWorld مبتنی بر موبایل، بیت‌کوین رایگان، اجرای بیگانه، و فراوانی، سوپر ساتوشی، بیت‌کوین بیگانگان است که از سال 2014 تاکنون در مجموع 1090 سکه بیت‌کوین رایگان دریافت کرده است.

طلسم پیدایش

بازی های غیر مبتنی بر بلاک چین

 • این‌ها یا بازی‌های رزمی هستند یا بازی‌های دیگری که مبتنی بر بلاک چین نیستند، اما پاداش‌های بیت‌کوین را بر اساس سطوح بازی‌شده یا اسپویل‌ها ترکیب می‌کنند. بازی‌ها به شما امکان می‌دهند استراتژی خود را برنامه‌ریزی کنید و بیت کوین رایگان را از بازی خود به دست آورید. Spells of Genesis به شما این امکان را می دهد که برای طراحی عرشه های بازی و بازی با شرکت کنندگان برای برنده شدن بیت کوین رایگان، گردآوری، تجارت و استفاده از گوی ها را انجام دهید.

بازی های مسابقه

 • این بازی‌ها به شما امکان می‌دهند با پاسخ دادن به سؤالات در دسته‌های مختلف، ساتوشی رایگان دریافت کنید. یک نمونه آزمون ساتوشی است که در آن جوایز از یک مسابقه به مسابقه دیگر متفاوت است و برای به اشتراک گذاشتن غنایم بیت کوین باید در بین سه نفر باشید تا به آن پاسخ صحیح دهید. شما می توانید پس از رسیدن به حداقل 11000 ساتوشی برداشت کنید.

شماره 3) مرورگرهای ماینینگ و نرم افزار استخراج رایگان

مرورگر شجاع BAT

مرورگرهای استخراج رمزنگاری

یک مرورگر استخراج کریپتو مانند یکی به نام CryptoTab یک راه مطمئن برای استخراج بیت کوین در دستگاه شما است، اما این نیاز به استفاده از قدرت محاسباتی شما دارد. از این رو، ممکن است کامپیوتر شما را کند کنند. به عنوان یک مرورگر کروم و فایرفاکس و همچنین برنامه مرورگر وب ویندوز، iOS و اندروید کار می کند.

 • مرورگر Brave به شما امکان می دهد تا زمانی که به کیف پول متصل هستید، فقط با استفاده از مرورگر و تماشای تبلیغات، توکن های BAT را به دست آورید، و حتی می توانید یک وب سایت را متصل کنید تا آنها تبلیغات را روی آن بفرستند و BAT بیشتری کسب کنید که می توانید به آن تبدیل کنید. بیت کوین.
 • وب‌سایت‌ها یا بازی‌های شبیه‌سازی ماینینگ به کاربران این امکان را می‌دهند که با دوستان خود بازی کنند و احتمالاً جوایزی کسب کنند. به عنوان مثال، RollerCoin به شما امکان می‌دهد مهارت‌ها را آزمایش کنید، وظایف و ماموریت‌ها را کامل کنید و بازی‌هایی را انجام دهید که شامل ساخت امپراطوری ماینینگ می‌شود. در RollerCoin، می توانید با انجام کارهایی مانند تعمیر مرکز داده، اجاره، قبوض برق و هزینه های تهویه مطبوع، پاداش استخراج را افزایش دهید. هر پنج دقیقه، بازی یک پاداش بلوک به اشتراک گذاشته شده بین شرکت کنندگان بر اساس قدرت استخراج آنها ارائه می دهد.

نرم افزار رایگان استخراج بیت کوین

با اجرای این نرم افزار بر روی دستگاه خود، بیت کوین های بدون استخراج را برای شما استخراج می کند.

 • یک مثال NiceHash’s Miner یا QuickMiner برای پردازنده‌های گرافیکی NVIDIA و AMD یا پردازنده‌های اینتل است.

استخراج CPU NiceHash

برنامه های افزودنی

افزونه مرورگر Donate Your Tab به شما امکان می دهد ارز دیجیتال استخراج کنید و سکه های استخراج شده را به یک موسسه خیریه اهدا کنید. این معادل اهدای قدرت محاسباتی شما از CPU است زیرا برنامه افزودنی از قدرت برای استخراج رمزارز استفاده می کند.

 • برنامه افزودنی Donate Your Tab از سرویس Coin Hive استفاده می کند، یک API که امکان استخراج رمزنگاری مبتنی بر مرورگر را فراهم می کند. Coin Hive توکن های استخراج شده Monero را از طریق مدیریت به دوره ای که شما انتخاب کرده اید ارسال می کند.

افزونه های استخراج وب سایت رایگان

WP Monero Miner یک افزونه وب است که به شما امکان می دهد وقتی بازدیدکنندگان به سایت شما می آیند بیت کوین رایگان دریافت کنید و تا آن زمان از قدرت رایانه خود برای استخراج مونرو استفاده کنید. به عنوان یک افزونه، می توان آن را در بک اند یک وب سایت برای استخراج نصب کرد.

 • افزونه های دیگری که به شما امکان کسب درآمد از وب سایت خود را می دهند عبارتند از Simple Monero Miner و Monero Miner Pro. افزونه Moonify نیز بر روی یک مرورگر وب نصب شده است و بازدیدکنندگان هنگام بازدید از سایت شما می توانند Monero را برای شما استخراج کنند. اینها بیشتر برای کسب درآمد از وب سایت ها استفاده می شوند.

Moonify Monero

 • ادغام ماینر مونرو نیز به همین دلیل در یک وب سایت تعبیه شده است، دقیقاً مورد مشابهی با افزونه های Coin Miner و Monero WooCommerce Extension.
 • افزونه WebMinePool Virtual Crypto Farm برای وردپرس 13 دلار قیمت دارد و می تواند برای استخراج در وب سایتی با ترافیک بسیار زیاد نصب شود، اما به بازدیدکنندگان اطلاع می دهد که از یک افزونه استخراج رمزنگاری استفاده می کنید. بنابراین آنها می توانند شرکت کنند یا انصراف دهند. این ارز دیجیتال مونرو را استخراج می کند.

4) کسب بیت کوین رایگان از طریق Bounties

فضل کراکن

 • Bounties یک راه عالی برای برنامه نویسان یا برنامه نویسان و غیر کدنویسان برای کسب ارز دیجیتال با شناسایی و گزارش نقص در پلتفرم ها است. بسیاری از پروژه های رمزنگاری به عنوان بخشی از توسعه، چه در بیت کوین یا توکن های دیگر، جوایز ارائه می کنند.
 • با توجه به آن، پلتفرم شکار جایزه Bounty0x را بررسی کنید که به کاربران کمک می کند رمزارز را یاد بگیرند.
 • Bounties می تواند مقدار زیادی بیت کوین برای شما به ارمغان بیاورد.

شماره 5) از Crypto Airdrops درآمد کسب کنید

ایردراپ های مداوم

ایردراپ ها توکن های رایگانی هستند که در شروع پروژه برای اهداف تبلیغاتی ارائه می شوند. اکثر پروژه ها از آن به عنوان فرصتی برای تبلیغات استفاده می کنند. ممکن است شما را ملزم به انجام برخی وظایف اجتماعی مانند اشتراک گذاری پیوندها با رسانه های اجتماعی خود کند. در حال حاضر، می‌توانید ایردراپ‌های رمزنگاری واقعی را در CoinMarketCap، Airdrops.io، Icomarks و دیگر پلتفرم‌ها جستجو کنید.

 • Airdrops شما را ملزم می کند که کارهای کوچک متعددی مانند اشتراک گذاری محتوای تبلیغاتی در رسانه های اجتماعی را قبل از اینکه بتوانید درآمد قابل توجهی کسب کنید، انجام دهید.

شماره 6) وابسته ها و سایت های ارجاع

ارجاع کوین بیس

هزاران برنامه وابسته وجود دارد که می تواند به شما کمک کند رمز ارز رایگان را بدست آورید. بهترین کار بازاریابی وابسته اگر یک وب سایت شلوغ دارید و می توانید ترافیک زیادی ایجاد کنید. سپس می توانید پیوند وابسته خود را در وب سایت به اشتراک بگذارید.

 • در Coinbase.com، می‌توانید با ارجاع کاربران به صرافی، ارز دیجیتال را در بیت‌کوین رایگان کسب کنید. دیگر پلتفرم‌هایی که این امکان را فراهم می‌کنند عبارتند از Paxful، LocalBitcoins.com، Bybit، Timebucks، Lolli، و برنامه‌های وابسته Cointiply. بسته به شبکه شما، این می تواند مقدار قابل توجهی پول نقد ایجاد کند.

شماره 7) یادگیری در مورد Crypto

کوین بیس بیاموزید و کسب درآمد کنید

به عنوان مثال، کوین‌بیس و کوین مارکت کپ، به طور منظم با شرکت‌کنندگان در صنعت کریپتو همکاری می‌کنند تا محصولات و خدمات یا محتوای خود را تبلیغ کنند و به کاربران اجازه دهند در حین یادگیری، رمز ارزهای رایگان کسب کنند. اگرچه اکثر آنها فرصت های کسب بیت کوین نیستند، اما می توانید توکن ها و رمزارزهای به دست آمده را به بیت کوین کسب کرده و تبدیل کنید.

8) با تماشای تبلیغات

Moremoneyio

نمونه‌هایی از سایت‌هایی برای کسب بیت‌کوین با تماشای تبلیغات عبارتند از Moremoney.io که به شما امکان می‌دهد با کلیک کردن بر روی یک آگهی و منتظر ماندن زمان مشخصی برنده شوید و به شما امکان می‌دهد بچرخید و برنده شوید، یا دوستان خود را معرفی کنید و کمیسیون برنده شوید. شما همچنین می توانید مسابقات را به نقاط تبلیغاتی که می توانند به بیت کوین تبدیل شوند، بازی کنید.

شماره 9) از طریق سایت های استخراج ابری رایگان

فری ماینینگ کو

استخراج ابری بسیار محبوب است به این معنی که سایت‌هایی وجود دارند که در آنها می‌توانید بیت کوین رایگان یا به عنوان جایزه یا به عنوان پاداش رایگان بدون تعهد سپرده کسب کنید. آنهایی که امکان کسب بیت کوین رایگان بدون سرمایه گذاری را فراهم می کنند Bitland هستند که یک جایزه 2000 Gh/s (1 دلار) در هنگام ثبت نام، 0.5٪ در روز و یک جایزه هر یک ساعت در حساب رایگان ارائه می دهد.

 • Cryptoplace.cloud همچنین یک دلار پاداش پس از ثبت نام و پاداش ارجاع ارائه می دهد، Citymine.cc 111 GH/S و Bimine.io، که پاداش ثبت نام 500 گیگاهرتز بر ثانیه، Olion.cash 100 گیگاهرتز در ثانیه، Clowerty.c 100 را ارائه می دهد. جایزه ثبت نام Gh/s و Bluemagic 100 GH/S. سایر موارد عبارتند از Cloud Bitcoin Miner، یک برنامه اندروید و iOS.

شماره 10) از طریق Microtasks

همزمان

این ریزکارها شامل نظرسنجی ها و وظایف است و کاربر پس از تکمیل آنها مقدار بسیار کمی بیت کوین به دست خواهد آورد. به عنوان مثال، Cointiply از زمان شروع، بیش از 3 میلیون دلار بیت کوین پرداخت کرده است. همچنین روزانه 1% پاداش دریافت می کنید. Earn.com پلتفرمی است که به افراد امکان می دهد با انجام کارهای خرد مانند نظرسنجی، بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را کسب کنند. اکنون بخشی از Coinbase است.

 • برنامه Coinbase Earn همچنین به شما امکان می دهد در حین یادگیری در مورد کریپتو نیز کسب درآمد کنید. شما می توانید با تماشای ویدیوهای مربوط به پروژه های رمزنگاری خاص درآمد کسب کنید.
 • خرید آنلاین، دانلود برنامه های رایگان، نظرسنجی و تماشای ویدیو – برنامه FeaturePoints iOS و Android به شما امکان می دهد با انجام همه این کارها بیت کوین کسب کنید. Storm Play همچنین دارای نظرسنجی هایی است که از طریق آنها می توانید بیت کوین رایگان کسب کنید.

11) با شرکت در هارد فورک

چنگال

کریپتو فورک‌ها همیشه در پروژه‌های کریپتو اتفاق می‌افتند. می‌توانید از Forkdrop و FindMyCoins برای پیگیری جدیدترین و آتی هارد فورک‌های رمزنگاری استفاده کنید، که از طریق آنها می‌توانید سکه‌های جدیدی به دست آورید.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که قبل از یک هارد فورک تا حد امکان سکه بخرید و سپس وقتی این اتفاق افتاد، سهم خوبی از سکه ها یا توکن های رایگان برای زنجیره جدید دریافت می کنید.

شماره 12) با برنامه های تمرین بدنی

Sweatcoin

چندین اپلیکیشن برای ورزش کردن، پاداش بیت کوین یا کریپتو را ارائه می دهند. آنها شامل برنامه Sweatcoin، iOS و Android هستند که به شما امکان می دهد با ورزش، به عنوان مثال پیاده روی، رمز ارز رایگان کسب کنید. برخی دیگر Lympo هستند که برای راه رفتن یا دویدن پاداش می دهد.

 • بازی های مکان یابی و ورزش، همانطور که از نام آن پیداست، دارای برچسب موقعیت مکانی برای برنده شدن بیت کوین رایگان هستند. بازی‌های مکان‌یابی مانند Coin Hunt World به بازیکنان این امکان را می‌دهند که با ردیابی کلیدهای آبی روی نقشه، بیت‌کوین رایگان کسب کنند و شما باید در زندگی واقعی حرکت کنید تا شخص آبی در نقشه دیجیتال حرکت کند.

شماره 13) تماشای فیلم ها، تبلیغات و در رسانه های اجتماعی

BTC Safari

از طریق اپلیکیشن‌های اندروید و iOS رایگان بیت‌کوین، می‌توانید با تماشای ویدیوها ارز دیجیتال کسب کنید.

 • به عنوان مثال، برنامه اندروید BTC Safari به کاربران برای تماشای تبلیغات پاداش می دهد.

شماره 14) از طریق شیرآلات رمزنگاری رایگان کسب کنید

ساتوشیلب

شیرهای بیت کوین پس از تکمیل کپچا یا مشاهده تبلیغات آنلاین، بیت کوین و کریپتو رایگان ارائه می دهند. Satoshilabs.net، یک آزمایشگاه امنیتی شناخته شده، همچنین به افراد اجازه می دهد تا با تکمیل یک کپچا، ارز دیجیتال را به صورت رایگان کسب کنند. سپس می توانید از کیف پول خود برداشت کنید.

 • Bitcoinker یکی از آن سایت هایی است که در آن یک کپچای حل بیت کوین رایگان در صفحه اصلی کسب می کنید. تا 100000 ساتوشی در هر 5 دقیقه. آنها مستقیماً به آدرس کیف پول شما پرداخت می کنند. سایت دیگر شیر آب theearner.co.in است. MoreMoney.io همچنین توکن‌های ثبت نام رایگان و رمزنگاری را ارائه می‌کند.
 • از دیگر شیرآلات می توان به FreeBitcoin اشاره کرد که از زمان آغاز به کار خود در سال 2018 در مجموع 199 بیت کوین پرداخت کرده است.

15) تست برنامه ها و خدمات

بازی طوفان

نمونه‌هایی از برنامه‌هایی که از طریق آنها می‌توان بیت‌کوین رایگان به دست آورد عبارتند از Storm Play که به کاربران برای آزمایش بازی‌ها، محصولات و خدمات جدید پاداش می‌دهد. در این پلتفرم، می‌توانید از طریق خرید و انجام وظایف خرد مانند یادگیری ماشینی، تست QA و وظایف فریلنسینگ P2P، ارز دیجیتال بیت‌کوین، اتریوم یا استورم کسب کنید.

#16) تمرین معاملات رمزنگاری یا شبیه سازی تجارت رمزنگاری

بیت کوین فلیپ

اپلیکیشن‌های پیش‌بینی بازار ارز دیجیتال به شما این امکان را می‌دهند که با پیش‌بینی قیمت بیت‌کوین در صرافی‌ها، بیت‌کوین‌های رایگان برنده شوید. شما بر اساس پیش بینی ها درآمد کسب می کنید. به عنوان مثال می توان به iOS و Android Spark Profit اشاره کرد. در حین بازی امتیاز کسب می کنید و زمانی که امتیازات کافی بود (یا حداقل 20000 امتیاز) می توانید آن را نقد کنید.

 • این بازی‌ها به شما امکان می‌دهند با شبیه‌سازی بازارها و/یا یادگیری تجارت دارایی‌های دیجیتال، ارز دیجیتال رایگان کسب کنید. پس از یادگیری، می توانید برای برنده شدن BTC رایگان، تمرین کنید یا مسابقات را کامل کنید. Altcoin Fantasy در این مورد بسیار محبوب است. این به شما امکان می دهد با تجارت پول نقد مجازی و برنده شدن بیت کوین رایگان از مسابقات یاد بگیرید. بیش از 25000 دلار جایزه پرداخت کرده است.
 • با بیت کوین فلیپ، می توانید تجارت اصولی را با ترسیم نمودار و استفاده از ابزارهای معاملاتی یاد بگیرید، سپس استراتژی های خود را در برابر سایر کاربران آزمایش کنید.

نتیجه

این آموزش شامل 16 روش در مورد نحوه کسب بیت کوین رایگان به صورت آنی و روزانه است. راه‌های زیادی برای کسب بیت‌کوین از این طریق وجود دارد، و ما به شما پیشنهاد می‌کنیم به روش‌هایی که به آن علاقه دارید نگاه کنید.

اگر به بازی علاقه دارید، لحنی از بازی‌ها وجود دارد که به شما امکان می‌دهد بلافاصله بیت‌کوین رایگان کسب کنید. Airdrops برای هر کسی زیباست، مانند روش های دیگر.

اگر قبلاً به استخراج ارزهای دیجیتال علاقه دارید، پیشنهاد می کنیم پلتفرم هایی را امتحان کنید که پاداش خوش آمدگویی رایگان و بسته های رایگان برای استخراج بیت کوین ارائه می دهند. سپس می توانید بعداً ارتقا دهید. اگر توسعه‌دهنده هستید یا به آزمایش اپلیکیشن علاقه‌مند هستید، یکی از بهترین روش‌ها برای کسب بیت‌کوین رایگان آنی، شکار جایزه‌ها است.

دیدگاهتان را بنویسید