Posted on

بهترین صرافی ها برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال

 

بهترین صرافی ها برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال

بهترین صرافی ها برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال

سرمایه گذاری یا تجارت در بیت کوین یا ارزهای رمزپایه دیگر می تواند در ابتدا ترسناک باشد. غالباً اخباری درباره کلاهبرداری و از دست دادن پول افراد وجود دارد. گرچه این واقعیت دارد و بسیاری از کلاهبرداری ها اتفاق افتاده و همچنان رخ می دهد ، اما سرمایه گذاری و تجارت مطمئن ارز رمزنگاری شده هرگز به اندازه امروز ساده نبوده است.
مهمترین نگرانی هنگام خرید و فروش بیت کوین یا سایر ارزهای رمزپایه ، ایمنی و امنیت است. خواه قصد خرید و نگهداری طولانی مدت را دارید ، می خواهید مرتباً تجارت کنید ، به ناشناس بودن یا حفظ حریم خصوصی علاقه مند هستید ، یا به سادگی استفاده آسان می خواهید ، مبادلات زیر بهترین گزینه برای هر مورد استفاده شما است.
این لیست شامل بهترین مبادلات برای انواع خاصی از معامله گران و همچنین بهترین مبادلات در هر نوع مبادله است. چندین روش برای سرمایه گذاری در بیت کوین یا سایر ارزهای رمزپایه وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تفاوت انواع مبادله ، لطفا بعد از لیست مبادلات ادامه مطلب را بخوانید. وقتی تصمیم به مبادله گرفتید ، مهم است که از ذخیره سازی ایمن نیز استفاده کنید. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد بهترین روش های ذخیره سازی را در مقاله بهترین کیف پول بیت کوین مطالعه کنید.

بهترین مبادلات رمزنگاریCoinbase و Coinbase Pro :

معروف ترین و مورد استفاده ترین ارز مبادله ای رمزنگاری در ایالات متحده ، Coinbase است. Coinbase در سال 2012 تأسیس شد ، مدت زیادی از انتشار کد بیت کوین در سال 2009 نگذشته بود و یک صرافی کاملاً تنظیم شده و دارای مجوز ارزهای رمزپایه است. Coinbase در حال حاضر مجوز فعالیت در بیش از 40 ایالت و سرزمین ایالات متحده را دارد.
طرفداران
انواع مختلف گزینه های altcoin
رابط کاربری بسیار ساده
نقدینگی بسیار بالا
منفی ها
هزینه های بالا هنگام استفاده از Coinbase Pro
کاربر کلیدهای کیف پول را کنترل نمی کند
کمتر از برخی صرافی های دیگر گزینه های معاملاتی altcoin وجود دارد
هزینه ها : بین 0.99 تا 2.99 دلار بسته به ارزش دلاری خرید.
در حالی که صنعت ارزهای رمزنگاری شده با سکه های متقلبانه و مبادلات سایه دار همراه بوده است ، Coinbase تا حد زیادی از هرگونه بحث و جدال جلوگیری کرده است. Coinbase یک مبادله بسیار آسان برای استفاده را ارائه می دهد ، که مانع ورود سرمایه گذاری ارزهای رمزپایه را کاهش می دهد ، که معمولاً گیج کننده و پیچیده است.
Coinbase همچنین کیف پول های حضوری بیمه شده را به سرمایه گذاران و بازرگانان برای ذخیره سرمایه گذاری های خود ارائه می دهد. توجه به این نکته حائز اهمیت است که ، در صورت به خطر افتادن حساب کاربری شما ، این بیمه اعمال نمی شود. این حساب های حضوری برای کاربران جدید تازه خسته شدن بسیار راحت است ، اما کلیدهای خصوصی سکه های موجود در آنها متعلق به Coinbase است و نه سرمایه گذار.
علاوه بر این ، Coinbase نسخه رایگان Coinbase Pro را نیز ارائه می دهد که دارای ساختار هزینه ای متفاوت ، اما ارزان تر و گزینه های قابل توجهی بیشتر از نظر نمودارها و شاخص ها است. Coinbase Pro برای کسانی که طناب ها را با استفاده از Coinbase یاد گرفته اند ، مرحله بعدی خوبی است و با افزودن ویژگی هایی که کاربر پیشرفته تر می خواهد ، به جمع آوری پیشنهادات کلی کمک می کند.
بهترین صرافی ها برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال

برنامه نقدی: Cash App بهترین برای مبتدیان

Cash App یک سیستم انتقال پول از طریق نظیر به نظیر است که شبیه Venmo است . این نوع خدمات به کاربران امکان تقسیم غذا ، پرداخت اجاره به یک هم اتاقی یا حتی خرید آنلاین در یک خرده فروشی را که از Cash App پشتیبانی می کند ، می دهد. Cash App اساساً می تواند به عنوان یک حساب بانکی عمل کند و کاربران می توانند کارت های بدهی Cash App خود را داشته باشند. این سرویس به خودی خود بسیار راحت است ، اما برنامه Cash از ویژگی های بیشتری برخوردار است.
طرفداران
انتقال وجه نظیر به نظیر مانند Venmo یا Zelle
امکان برداشت بیت کوین
رابط کاربری بسیار ساده
منفی ها
در حال حاضر فقط اجازه سرمایه گذاری در بیت کوین را می دهد
هنگام ارسال پول از طریق کارت اعتباری مرتبط ، 3٪ شارژ می شود
سقف برداشت 2.000 دلار بیت کوین هر 24 ساعت
هزینه ها : Cash App برای هر معامله هزینه خدمات دریافت می کند. همچنین هزینه ای تعیین می شود که با نوسان قیمت تعیین می شود. این هزینه ها بسته به فعالیت بازار تغییر می کند.
Cash App همچنین به کاربران خود امکان سرمایه گذاری در سهام ، ETF و ارز رمزنگاری شده را به روشی مشابه Robinhood می دهد. رابط همراه اول که این مبادله از آن استفاده می کند بسیار آسان است و قابل استفاده است و آن را برای سرمایه گذار اولین بار ایده آل می کند.
در حالی که سیستم پرداختی مانند Venmo و یک پلتفرم سرمایه گذاری مانند Robinhood را ارائه می دهد ، Cash App در این تفاوت است که به کاربر اجازه می دهد سرمایه گذاری ارزهای رمزنگاری شده را به کیف پول خود منتقل کند. این دلیل اصلی است که ما Cash App را به جای Robinhood به عنوان بهترین گزینه برای مبتدیانی که قصد خرید بیت کوین را دارند انتخاب کرده اند.
توانایی برداشت ارز رمزنگاری شده از صرافی در جامعه ارزهای رمزپایه بسیار مهم است. با Robinhood می توانید سرمایه گذاری کرده و ارز رمزنگاری شده را معامله کنید ، اما نمی توانید آن را برداشت کنید و آن را همانطور که می خواهید هزینه کنید. بسیاری از جامعه رمزنگاری از این مفهوم به عنوان “نه کلیدهای شما ، نه سکه شما” یاد می کنند. این بدان معناست که اگر کلیدهای خصوصی کیف پول سکه در آن ذخیره نشده است ، در واقع متعلق به شما نیست.

Binance: بهترین گزینه برای Altcoins

صرافی Binance صرافی است که در سال 2017 با تمرکز قوی بر تجارت آلتکوین تاسیس شده است. Binance بیش از 100 جفت تجاری مختلف را بین ارزهای رمزپایه مختلف ارائه می دهد. برخی از جفت های رمزنگاری فیات را ارائه می دهد ، اما بیشتر جفت های آن بین ارزهای رمزپایه است.
طرفداران
هزینه کمتری نسبت به سایر صرافی های متداول
طیف گسترده ای از ارزهای رمزپایه و جفت معاملاتی
نمودارهای پیشرفته تر
منفی ها
آماده برای کاربران پیشرفته تر
Binance US جفت معاملاتی کمتری نسبت به همتای بین المللی خود دارد ، اگرچه هنوز بیش از 100 جفت معاملاتی دارد
13 ایالت آمریکا ، مانند نیویورک ، توسط Binance US پشتیبانی نمی شوند
هزینه ها : 0.1٪ برای طرف گیرنده و 0.1٪ برای طرف سازنده. این مقدار با حجم معاملات برای 0.05٪ برای هر دو طرف تجارت کاهش می یابد. با استفاده از رمزنگاری بومی Binance ، BNB ، هزینه ها 25٪ کاهش می یابد.
در حال حاضر ، Binance بر فضای مبادلات جهانی تسلط دارد و روزانه بخش قابل توجهی از حجم معاملات رمزنگاری را تشکیل می دهد. در حال حاضر این مبادله اجازه سپرده گذاری در دلار آمریکا را نمی دهد اما به شما امکان می دهد تعداد معینی ارز رمزنگاری شده را با کارت اعتباری یا بدهی به طور مستقیم خریداری کنید. سپرده گذاری با استفاده از بیش از 20 ارز فیات دیگر از جمله یورو مجاز است.
Binance به بهترین وجهی برای افرادی مناسب است که مایل به تجارت یا سرمایه گذاری در آلت کوین های کمتر شناخته شده هستند. به عنوان مثال ، Coinbase فقط 22 ارز رمزنگاری شده مختلف را در اختیار شما قرار می دهد در حالی که Binance بیش از 50 دلار دارد. Binance مبادله ایده آل برای هر کسی است که مایل به تجارت altcoins یا هر کسی است که می خواهد نمودار پیشرفته تر از بسیاری دیگر از صرافی ها باشد.

مطالب پیشنهادی  بهترین سایتهای استخراج بیتکوین به صورت ابری

Bisq: بهترین صرافی غیرمتمرکز

پیش فرض خود بیت کوین این است که دسترسی آزاد و آزاد به یک واحد حساب را اعطا می کند. محصولات بانکی ، مانند حساب چک یا پس انداز ، فقط در صورتی قابل دسترسی هستند که دارای شناسه قانونی قابل اثبات از طرف دولت باشید. با بیت کوین ، این لازم نیست. بدون توجه به ملیت یا محل سکونت و بدون هیچ گونه شناسایی می توان به آن دسترسی داشت.
طرفداران
سیستم عامل غیرمتمرکز و غیر KYC
26 گزینه مختلف پرداخت ، از جمله Zelle
برنامه تلفن همراه برای Android و iOS
منفی ها
بسته به روش پرداخت ، سرعت معامله می تواند کند باشد
حجم معاملات ممکن است کم باشد
برای تجارت فعال طراحی نشده است
هزینه ها : هزینه های معاملاتی با BTC یا BSQ (ارز رمزپایه بومی شبکه) قابل پرداخت است. هنگام پرداخت هزینه ها با استفاده از بیت کوین ، هزینه خرید و فروش یک بیت کوین 0.10٪ از طرف سازنده و 0.70٪ از طرف گیرنده است. هنگام پرداخت هزینه ها در BSQ ، هزینه معامله با یک بیت کوین 0.05٪ از طرف سازنده و 0.35٪ از طرف گیرنده است.
در حالی که بسیاری معتقدند این قابلیت امکان فعالیت مجرمانه را فراهم می کند (در مورد استفاده از پول نقد نیز می توان همین را گفت) ، بلافاصله واحدهای حساب به افراد در کشورهای دارای سیستم بانکی کمتر توسعه یافته اعطا می شود. میلیونها نفر در دنیا وجود دارند که به حسابهای بانکی یا وسایل تجارت دسترسی ندارند زیرا ممکن است کشورهای آنها از زیرساختهای مالی مناسبی برخوردار نباشند یا افراد از شناسنامه های دولتی برخوردار نباشند. بیت کوین که همزمان با مبادله غیرمتمرکز مانند Bisq استفاده می شود ، می تواند راه حل خوبی در این موارد باشد.
Bisq یک نرم افزار قابل بارگیری و تبادل غیر متمرکز بیت کوین و رمزنگاری نظیر به نظیر است. این بدان معناست که Bisq نقطه مرکزی شکست ندارد و نمی توان آن را پایین آورد ، دقیقاً مانند خود بیت کوین. Bisq غیر حضوری است ، به این معنی که هیچ کس دیگری غیر از کاربر وجوه کاربر را لمس یا کنترل نمی کند. این با صرافی های متمرکز متفاوت است ، مانند Coinbase ، زیرا Coinbase وجوه کاربر را در یک حساب نگهداری که کاربر کلید خصوصی در آن نیست ، کنترل می کند. در این سناریو ، اگر فعالیت حساب شما را مشکوک بداند ، خواه فعالیت واقعاً غیرقانونی در مکان شما باشد ، Coinbase حق دارد که وجوه شما را ضبط کند.
Bisq فوراً برای هر کسی که دارای رایانه یا تلفن هوشمند است قابل دسترسی است زیرا هیچ فرآیند ثبت نام یا قانون KYC (مشتری خود را بشناسید) وجود ندارد. این امر آن را برای کسانی که به دنبال حریم خصوصی ، مخالفانی هستند که در رژیم ظالمانه ای زندگی می کنند یا هر کسی که هیچ گونه شناسنامه صادر شده توسط دولت ندارد ، ایده آل می کند.
Bisq تجارت چندین ارز فیات مختلف از جمله دلار آمریکا و همچنین بیت کوین و تعدادی دیگر از ارزهای رمزپایه را ارائه می دهد. ویژگی های غیرمتمرکز و نظیر به نظیر آن می تواند به معنای حجم معاملات کم و معاملات کندتر باشد ، اما برای برخی از اینها ارزش آن را دارد.
درک انواع مبادلات رمزنگاری
برای انتخاب بهترین مبادله برای نیازهای خود ، درک کامل انواع مبادلات مهم است.

بورس متمرکز

اولین و متداول ترین نوع مبادله ، مبادله متمرکز است. صرافی های مشهوری که در این گروه قرار می گیرند Coinbase ، Binance ، Kraken و Gemini هستند. این صرافی ها شرکت های خصوصی هستند که بسترهایی را برای تجارت ارزهای رمزپایه ارائه می دهند. این صرافی ها نیاز به ثبت و شناسایی دارند ، همچنین به عنوان قانون مشتری خود را بشناسید یا مشتری خود را بشناسید .
صرافی های ذکر شده در بالا همه دارای معاملات فعال ، حجم بالا و نقدینگی هستند. گفته شد ، مبادلات متمرکز با فلسفه بیت کوین مطابقت ندارند. آنها بر روی سرورهای خصوصی خود اجرا می شوند که بردار حمله را ایجاد می کند. اگر سرورهای شرکت به خطر بیفتد ، می توان کل سیستم را برای مدتی خاموش کرد. از این بدتر ، داده های حساس درباره کاربران آن منتشر می شود.
صرافی های متمرکز بزرگتر و محبوب تر ، برای کاربران جدید راحت ترین رمپ هستند و حتی در صورت خرابی سیستم های آنها ، حتی برخی از بیمه ها را ارائه می دهند. اگرچه این درست است ، وقتی ارز رمزنگاری شده در این صرافی ها خریداری می شود ، این کیف پول در کیف پول های ذخیره شده آنها ذخیره می شود و نه در کیف پول شخصی شما که کلیدهای آن را دارید. بیمه ای که ارائه می شود فقط در صورت مقصر بودن صرافی قابل اجرا است. اگر به عنوان مثال رایانه و حساب Coinbase شما به خطر بیفتد ، وجوه شما از دست می رود و احتمالاً توانایی مطالبه بیمه را ندارید. به همین دلیل مهم است که مبالغ زیادی را پس بگیرید و ذخیره سازی ایمن را انجام دهید.

تبادل غیرمتمرکز

مبادلات غیرمتمرکز به همان روشی که بیت کوین کار می کند ، عمل می کنند. یک مبادله غیرمتمرکز نقطه کنترل مرکزی ندارد. در عوض ، آن را به عنوان یک سرور تصور کنید ، با این تفاوت که هر رایانه درون سرور در سراسر جهان پخش شده است و هر رایانه ای که یک قسمت از آن سرور را تشکیل می دهد توسط یک شخص کنترل می شود. اگر یکی از این رایانه ها خاموش شود ، تأثیری روی کل شبکه ندارد زیرا تعداد زیادی رایانه دیگر وجود دارند که به کار شبکه ادامه می دهند.
این با یک شرکت کنترل کننده سرور در یک مکان واحد تفاوت فاحشی دارد. حمله به چیزی که از این طریق پراکنده و غیرمتمرکز شده باشد بسیار دشوارتر است و این حملات را غیر واقعی و احتمالاً ناموفق می کند.
به دلیل این تمرکززدایی ، این نوع مبادلات نمی توانند تابع قوانین هیچ نهادی نظارتی باشند ، زیرا شخص یا گروه خاصی سیستم را اجرا نمی کند. افرادی که شرکت می کنند می آیند و می روند ، بنابراین هیچ فرد یا گروهی نیست که یک دولت یا یک نهاد نظارتی بتواند واقع بینانه آنها را دنبال کند. این بدان معناست که کسانی که در سیستم عامل معامله می کنند ، مجبور نیستند مشخصات خود را اعلام کنند و به هر طریقی که انتخاب کنند ، اعم از قانونی یا غیر مجاز ، آزاد هستند.

مطالب پیشنهادی  آیا ماینینگ بیت کوین در سال2021 همچنان سودآور است؟

دانلود اسکریپت افزایش هش ریت کریپتوتب

جدیدترین اسکریپت افزایش هش ریت کریپتوتب

کلیک کنید


برای دانلود جدیدترین اسکریپتها اینجا کلیک کنید

بهترین صرافی ها برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال

بهترین صرافی ها برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال

سرمایه گذاری یا تجارت در بیت کوین یا ارزهای رمزپایه دیگر می تواند در ابتدا ترسناک باشد. غالباً اخباری درباره کلاهبرداری و از دست دادن پول افراد وجود دارد. گرچه این واقعیت دارد و بسیاری از کلاهبرداری ها اتفاق افتاده و همچنان رخ می دهد ، اما سرمایه گذاری و تجارت مطمئن ارز رمزنگاری شده هرگز به اندازه امروز ساده نبوده است.
مهمترین نگرانی هنگام خرید و فروش بیت کوین یا سایر ارزهای رمزپایه ، ایمنی و امنیت است. خواه قصد خرید و نگهداری طولانی مدت را دارید ، می خواهید مرتباً تجارت کنید ، به ناشناس بودن یا حفظ حریم خصوصی علاقه مند هستید ، یا به سادگی استفاده آسان می خواهید ، مبادلات زیر بهترین گزینه برای هر مورد استفاده شما است.
این لیست شامل بهترین مبادلات برای انواع خاصی از معامله گران و همچنین بهترین مبادلات در هر نوع مبادله است. چندین روش برای سرمایه گذاری در بیت کوین یا سایر ارزهای رمزپایه وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تفاوت انواع مبادله ، لطفا بعد از لیست مبادلات ادامه مطلب را بخوانید. وقتی تصمیم به مبادله گرفتید ، مهم است که از ذخیره سازی ایمن نیز استفاده کنید. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد بهترین روش های ذخیره سازی را در مقاله بهترین کیف پول بیت کوین مطالعه کنید.

بهترین مبادلات رمزنگاریCoinbase و Coinbase Pro :

معروف ترین و مورد استفاده ترین ارز مبادله ای رمزنگاری در ایالات متحده ، Coinbase است. Coinbase در سال 2012 تأسیس شد ، مدت زیادی از انتشار کد بیت کوین در سال 2009 نگذشته بود و یک صرافی کاملاً تنظیم شده و دارای مجوز ارزهای رمزپایه است. Coinbase در حال حاضر مجوز فعالیت در بیش از 40 ایالت و سرزمین ایالات متحده را دارد.
طرفداران
انواع مختلف گزینه های altcoin
رابط کاربری بسیار ساده
نقدینگی بسیار بالا
منفی ها
هزینه های بالا هنگام استفاده از Coinbase Pro
کاربر کلیدهای کیف پول را کنترل نمی کند
کمتر از برخی صرافی های دیگر گزینه های معاملاتی altcoin وجود دارد
هزینه ها : بین 0.99 تا 2.99 دلار بسته به ارزش دلاری خرید.
در حالی که صنعت ارزهای رمزنگاری شده با سکه های متقلبانه و مبادلات سایه دار همراه بوده است ، Coinbase تا حد زیادی از هرگونه بحث و جدال جلوگیری کرده است. Coinbase یک مبادله بسیار آسان برای استفاده را ارائه می دهد ، که مانع ورود سرمایه گذاری ارزهای رمزپایه را کاهش می دهد ، که معمولاً گیج کننده و پیچیده است.
Coinbase همچنین کیف پول های حضوری بیمه شده را به سرمایه گذاران و بازرگانان برای ذخیره سرمایه گذاری های خود ارائه می دهد. توجه به این نکته حائز اهمیت است که ، در صورت به خطر افتادن حساب کاربری شما ، این بیمه اعمال نمی شود. این حساب های حضوری برای کاربران جدید تازه خسته شدن بسیار راحت است ، اما کلیدهای خصوصی سکه های موجود در آنها متعلق به Coinbase است و نه سرمایه گذار.
علاوه بر این ، Coinbase نسخه رایگان Coinbase Pro را نیز ارائه می دهد که دارای ساختار هزینه ای متفاوت ، اما ارزان تر و گزینه های قابل توجهی بیشتر از نظر نمودارها و شاخص ها است. Coinbase Pro برای کسانی که طناب ها را با استفاده از Coinbase یاد گرفته اند ، مرحله بعدی خوبی است و با افزودن ویژگی هایی که کاربر پیشرفته تر می خواهد ، به جمع آوری پیشنهادات کلی کمک می کند.
بهترین صرافی ها برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال

برنامه نقدی: Cash App بهترین برای مبتدیان

Cash App یک سیستم انتقال پول از طریق نظیر به نظیر است که شبیه Venmo است . این نوع خدمات به کاربران امکان تقسیم غذا ، پرداخت اجاره به یک هم اتاقی یا حتی خرید آنلاین در یک خرده فروشی را که از Cash App پشتیبانی می کند ، می دهد. Cash App اساساً می تواند به عنوان یک حساب بانکی عمل کند و کاربران می توانند کارت های بدهی Cash App خود را داشته باشند. این سرویس به خودی خود بسیار راحت است ، اما برنامه Cash از ویژگی های بیشتری برخوردار است.
طرفداران
انتقال وجه نظیر به نظیر مانند Venmo یا Zelle
امکان برداشت بیت کوین
رابط کاربری بسیار ساده
منفی ها
در حال حاضر فقط اجازه سرمایه گذاری در بیت کوین را می دهد
هنگام ارسال پول از طریق کارت اعتباری مرتبط ، 3٪ شارژ می شود
سقف برداشت 2.000 دلار بیت کوین هر 24 ساعت
هزینه ها : Cash App برای هر معامله هزینه خدمات دریافت می کند. همچنین هزینه ای تعیین می شود که با نوسان قیمت تعیین می شود. این هزینه ها بسته به فعالیت بازار تغییر می کند.
Cash App همچنین به کاربران خود امکان سرمایه گذاری در سهام ، ETF و ارز رمزنگاری شده را به روشی مشابه Robinhood می دهد. رابط همراه اول که این مبادله از آن استفاده می کند بسیار آسان است و قابل استفاده است و آن را برای سرمایه گذار اولین بار ایده آل می کند.
در حالی که سیستم پرداختی مانند Venmo و یک پلتفرم سرمایه گذاری مانند Robinhood را ارائه می دهد ، Cash App در این تفاوت است که به کاربر اجازه می دهد سرمایه گذاری ارزهای رمزنگاری شده را به کیف پول خود منتقل کند. این دلیل اصلی است که ما Cash App را به جای Robinhood به عنوان بهترین گزینه برای مبتدیانی که قصد خرید بیت کوین را دارند انتخاب کرده اند.
توانایی برداشت ارز رمزنگاری شده از صرافی در جامعه ارزهای رمزپایه بسیار مهم است. با Robinhood می توانید سرمایه گذاری کرده و ارز رمزنگاری شده را معامله کنید ، اما نمی توانید آن را برداشت کنید و آن را همانطور که می خواهید هزینه کنید. بسیاری از جامعه رمزنگاری از این مفهوم به عنوان “نه کلیدهای شما ، نه سکه شما” یاد می کنند. این بدان معناست که اگر کلیدهای خصوصی کیف پول سکه در آن ذخیره نشده است ، در واقع متعلق به شما نیست.

Binance: بهترین گزینه برای Altcoins

صرافی Binance صرافی است که در سال 2017 با تمرکز قوی بر تجارت آلتکوین تاسیس شده است. Binance بیش از 100 جفت تجاری مختلف را بین ارزهای رمزپایه مختلف ارائه می دهد. برخی از جفت های رمزنگاری فیات را ارائه می دهد ، اما بیشتر جفت های آن بین ارزهای رمزپایه است.
طرفداران
هزینه کمتری نسبت به سایر صرافی های متداول
طیف گسترده ای از ارزهای رمزپایه و جفت معاملاتی
نمودارهای پیشرفته تر
منفی ها
آماده برای کاربران پیشرفته تر
Binance US جفت معاملاتی کمتری نسبت به همتای بین المللی خود دارد ، اگرچه هنوز بیش از 100 جفت معاملاتی دارد
13 ایالت آمریکا ، مانند نیویورک ، توسط Binance US پشتیبانی نمی شوند
هزینه ها : 0.1٪ برای طرف گیرنده و 0.1٪ برای طرف سازنده. این مقدار با حجم معاملات برای 0.05٪ برای هر دو طرف تجارت کاهش می یابد. با استفاده از رمزنگاری بومی Binance ، BNB ، هزینه ها 25٪ کاهش می یابد.
در حال حاضر ، Binance بر فضای مبادلات جهانی تسلط دارد و روزانه بخش قابل توجهی از حجم معاملات رمزنگاری را تشکیل می دهد. در حال حاضر این مبادله اجازه سپرده گذاری در دلار آمریکا را نمی دهد اما به شما امکان می دهد تعداد معینی ارز رمزنگاری شده را با کارت اعتباری یا بدهی به طور مستقیم خریداری کنید. سپرده گذاری با استفاده از بیش از 20 ارز فیات دیگر از جمله یورو مجاز است.
Binance به بهترین وجهی برای افرادی مناسب است که مایل به تجارت یا سرمایه گذاری در آلت کوین های کمتر شناخته شده هستند. به عنوان مثال ، Coinbase فقط 22 ارز رمزنگاری شده مختلف را در اختیار شما قرار می دهد در حالی که Binance بیش از 50 دلار دارد. Binance مبادله ایده آل برای هر کسی است که مایل به تجارت altcoins یا هر کسی است که می خواهد نمودار پیشرفته تر از بسیاری دیگر از صرافی ها باشد.

مطالب پیشنهادی  اموزش ترید بیت کوین و نحوه معاملات

Bisq: بهترین صرافی غیرمتمرکز

پیش فرض خود بیت کوین این است که دسترسی آزاد و آزاد به یک واحد حساب را اعطا می کند. محصولات بانکی ، مانند حساب چک یا پس انداز ، فقط در صورتی قابل دسترسی هستند که دارای شناسه قانونی قابل اثبات از طرف دولت باشید. با بیت کوین ، این لازم نیست. بدون توجه به ملیت یا محل سکونت و بدون هیچ گونه شناسایی می توان به آن دسترسی داشت.
طرفداران
سیستم عامل غیرمتمرکز و غیر KYC
26 گزینه مختلف پرداخت ، از جمله Zelle
برنامه تلفن همراه برای Android و iOS
منفی ها
بسته به روش پرداخت ، سرعت معامله می تواند کند باشد
حجم معاملات ممکن است کم باشد
برای تجارت فعال طراحی نشده است
هزینه ها : هزینه های معاملاتی با BTC یا BSQ (ارز رمزپایه بومی شبکه) قابل پرداخت است. هنگام پرداخت هزینه ها با استفاده از بیت کوین ، هزینه خرید و فروش یک بیت کوین 0.10٪ از طرف سازنده و 0.70٪ از طرف گیرنده است. هنگام پرداخت هزینه ها در BSQ ، هزینه معامله با یک بیت کوین 0.05٪ از طرف سازنده و 0.35٪ از طرف گیرنده است.
در حالی که بسیاری معتقدند این قابلیت امکان فعالیت مجرمانه را فراهم می کند (در مورد استفاده از پول نقد نیز می توان همین را گفت) ، بلافاصله واحدهای حساب به افراد در کشورهای دارای سیستم بانکی کمتر توسعه یافته اعطا می شود. میلیونها نفر در دنیا وجود دارند که به حسابهای بانکی یا وسایل تجارت دسترسی ندارند زیرا ممکن است کشورهای آنها از زیرساختهای مالی مناسبی برخوردار نباشند یا افراد از شناسنامه های دولتی برخوردار نباشند. بیت کوین که همزمان با مبادله غیرمتمرکز مانند Bisq استفاده می شود ، می تواند راه حل خوبی در این موارد باشد.
Bisq یک نرم افزار قابل بارگیری و تبادل غیر متمرکز بیت کوین و رمزنگاری نظیر به نظیر است. این بدان معناست که Bisq نقطه مرکزی شکست ندارد و نمی توان آن را پایین آورد ، دقیقاً مانند خود بیت کوین. Bisq غیر حضوری است ، به این معنی که هیچ کس دیگری غیر از کاربر وجوه کاربر را لمس یا کنترل نمی کند. این با صرافی های متمرکز متفاوت است ، مانند Coinbase ، زیرا Coinbase وجوه کاربر را در یک حساب نگهداری که کاربر کلید خصوصی در آن نیست ، کنترل می کند. در این سناریو ، اگر فعالیت حساب شما را مشکوک بداند ، خواه فعالیت واقعاً غیرقانونی در مکان شما باشد ، Coinbase حق دارد که وجوه شما را ضبط کند.
Bisq فوراً برای هر کسی که دارای رایانه یا تلفن هوشمند است قابل دسترسی است زیرا هیچ فرآیند ثبت نام یا قانون KYC (مشتری خود را بشناسید) وجود ندارد. این امر آن را برای کسانی که به دنبال حریم خصوصی ، مخالفانی هستند که در رژیم ظالمانه ای زندگی می کنند یا هر کسی که هیچ گونه شناسنامه صادر شده توسط دولت ندارد ، ایده آل می کند.
Bisq تجارت چندین ارز فیات مختلف از جمله دلار آمریکا و همچنین بیت کوین و تعدادی دیگر از ارزهای رمزپایه را ارائه می دهد. ویژگی های غیرمتمرکز و نظیر به نظیر آن می تواند به معنای حجم معاملات کم و معاملات کندتر باشد ، اما برای برخی از اینها ارزش آن را دارد.
درک انواع مبادلات رمزنگاری
برای انتخاب بهترین مبادله برای نیازهای خود ، درک کامل انواع مبادلات مهم است.

بورس متمرکز

اولین و متداول ترین نوع مبادله ، مبادله متمرکز است. صرافی های مشهوری که در این گروه قرار می گیرند Coinbase ، Binance ، Kraken و Gemini هستند. این صرافی ها شرکت های خصوصی هستند که بسترهایی را برای تجارت ارزهای رمزپایه ارائه می دهند. این صرافی ها نیاز به ثبت و شناسایی دارند ، همچنین به عنوان قانون مشتری خود را بشناسید یا مشتری خود را بشناسید .
صرافی های ذکر شده در بالا همه دارای معاملات فعال ، حجم بالا و نقدینگی هستند. گفته شد ، مبادلات متمرکز با فلسفه بیت کوین مطابقت ندارند. آنها بر روی سرورهای خصوصی خود اجرا می شوند که بردار حمله را ایجاد می کند. اگر سرورهای شرکت به خطر بیفتد ، می توان کل سیستم را برای مدتی خاموش کرد. از این بدتر ، داده های حساس درباره کاربران آن منتشر می شود.
صرافی های متمرکز بزرگتر و محبوب تر ، برای کاربران جدید راحت ترین رمپ هستند و حتی در صورت خرابی سیستم های آنها ، حتی برخی از بیمه ها را ارائه می دهند. اگرچه این درست است ، وقتی ارز رمزنگاری شده در این صرافی ها خریداری می شود ، این کیف پول در کیف پول های ذخیره شده آنها ذخیره می شود و نه در کیف پول شخصی شما که کلیدهای آن را دارید. بیمه ای که ارائه می شود فقط در صورت مقصر بودن صرافی قابل اجرا است. اگر به عنوان مثال رایانه و حساب Coinbase شما به خطر بیفتد ، وجوه شما از دست می رود و احتمالاً توانایی مطالبه بیمه را ندارید. به همین دلیل مهم است که مبالغ زیادی را پس بگیرید و ذخیره سازی ایمن را انجام دهید.

تبادل غیرمتمرکز

مبادلات غیرمتمرکز به همان روشی که بیت کوین کار می کند ، عمل می کنند. یک مبادله غیرمتمرکز نقطه کنترل مرکزی ندارد. در عوض ، آن را به عنوان یک سرور تصور کنید ، با این تفاوت که هر رایانه درون سرور در سراسر جهان پخش شده است و هر رایانه ای که یک قسمت از آن سرور را تشکیل می دهد توسط یک شخص کنترل می شود. اگر یکی از این رایانه ها خاموش شود ، تأثیری روی کل شبکه ندارد زیرا تعداد زیادی رایانه دیگر وجود دارند که به کار شبکه ادامه می دهند.
این با یک شرکت کنترل کننده سرور در یک مکان واحد تفاوت فاحشی دارد. حمله به چیزی که از این طریق پراکنده و غیرمتمرکز شده باشد بسیار دشوارتر است و این حملات را غیر واقعی و احتمالاً ناموفق می کند.
به دلیل این تمرکززدایی ، این نوع مبادلات نمی توانند تابع قوانین هیچ نهادی نظارتی باشند ، زیرا شخص یا گروه خاصی سیستم را اجرا نمی کند. افرادی که شرکت می کنند می آیند و می روند ، بنابراین هیچ فرد یا گروهی نیست که یک دولت یا یک نهاد نظارتی بتواند واقع بینانه آنها را دنبال کند. این بدان معناست که کسانی که در سیستم عامل معامله می کنند ، مجبور نیستند مشخصات خود را اعلام کنند و به هر طریقی که انتخاب کنند ، اعم از قانونی یا غیر مجاز ، آزاد هستند.

جدیدترین اسکریپت افزایش هش ریت کریپتوتب کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید