Posted on

بهترین سرمایه گذاری کم خطر در حال حاضر

در صورتی که متوجه نشده باشید ، در حال حاضر نرخ بهره بسیار پایین است . فدرال رزرو نرخ بهره اصلی خود را در حدود پایین تر از صفر تا 0.25 درصد کاهش داده است. بانک ها نیز از این روش پیروی کرده اند و حساب های پس انداز متوسط ​​در حال پرداخت 0.06٪ APY هستند.

در حالی که چند حساب بانکی با بازده بالا نرخ هایی را ارائه می دهند که تا حدی بالاتر از این نرخ هستند ، سپرده های بانکی از نظر سود چندان درامد شما نیستند. خوشبختانه کسب درامد بالاتر بدون پذیرفتن ریسک اضافی زیاد غیرممکن است.

بهترین سرمایه گذاری های کم خطر

این هفت سرمایه گذاری می تواند کمک کند تا بازده شما با سرعت بیشتری نسبت به حساب پس انداز متوسط ​​افزایش یابد. به یاد داشته باشید ، اگرچه اینها سرمایه گذاری کم خطر هستند ، اما سرمایه گذاری بدون ریسک نیستند  . برخلاف حساب های بانکی ، این محصولات بیمه FDIC نیستند – شما هنوز هم می توانید ضرر کنید.

با این اوصاف ، شما ممکن است مایل باشید در ازای نرخ بازده بالاتر از محصولاتی که هنوز نقدینگی و سهولت دسترسی زیادی دارند ، کمی خطر اضافی بپذیرید . برای حفظ سلامتی مالی ،  قبل از سرمایه گذاری پول نقد اضافی که ممکن است نیاز به آن داشته باشید ، مطمئن شوید که یک صندوق اضطراری کاملاً ذخیره شده دارید.

1. اسناد خزانه ، اسناد خزانه و اوراق خزانه

اگر می خواهید نرخ بهره کمی بهتر از یک حساب پس انداز بدون ریسک اضافی زیاد کسب کنید ، اولین و بهترین گزینه شما اوراق قرضه دولتی است که نرخ بهره را از 0.09٪ برای مدت یک ماه ، تا 1.23٪ برای مدت زمان 30 سال (از اواسط آگوست 2020).

اوراق قرضه منتشر شده توسط خزانه داری آمریکا با ایمان و اعتبار کامل دولت ایالات متحده پشتیبانی می شود که وزن زیادی دارد. از لحاظ تاریخی ، ایالات متحده همیشه بدهی های خود را پرداخت کرده است. اگر قبل از بلوغ بدهی به پول نقد خود دسترسی داشته باشید ، این امر باعث اطمینان و اطمینان از خرید و فروش بدهی دولت در بازارهای ثانویه می شود.

مطالب پیشنهادی  سرمایه گذاری چیست؟ چگونه می توانید سرمایه گذاری کنید؟

با این وجود این ثبات به این معنی است که بازدهی اوراق قرضه کمتر از آن است که شما ممکن است از اوراق قرضه ای کسب کنید که احتمال پرداخت بدهی کمتر است ، همانطور که در اوراق قرضه شرکتی وجود دارد.

بهترین سرمایه گذاری کم خطر در حال حاضر

2. اوراق قرضه شرکتی

اگر مایلید ریسک کمی بیشتر برای بازده بالاتر را بپذیرید ، بدهی شرکتی با درجه بالا ممکن است گزینه خوبی باشد. این اوراق – که توسط شرکتهای تاسیس شده و با عملکرد بالا منتشر می شوند – معمولاً بازدهی بالاتر از خزانه داری یا حسابهای بازار پول را ارائه می دهند . بر اساس گزارش فدرال رزرو سنت لوئیس ، از ژوئن سال 2020 ، اوراق قرضه با کیفیت بالا 10 ساله نرخ بهره 2.36٪ را ارائه می دهند .

اگرچه اوراق قرضه شرکتی درجه یک نسبتاً ایمن هستند ، اما اگر سرمایه گذاری در آنها را انجام دهید باز هم می توانید پول خود را از دست بدهید:

  • نرخ بهره بالا می رود. از آنجا که نرخ بهره بهره اوراق قرضه به طور کلی برای مدت معینی قفل شده است ، پول شما نرخ بالاتری را بدست نخواهد آورد. اگر لازم است اوراق قرضه خود را بفروشید ، ممکن است مجبور شوید در صورت افزایش نرخ بهره کل ، آنها را با قیمتی کمتر از آنچه برای آنها پرداخت کرده اید ، بفروشید. اگر اوراق خود را تا سررسید نگه دارید ، ارزش اسمی آنها به همراه سود را پس می گیرید.
  • صادر کننده شکست.  اگرچه اوراق قرضه با درجه سرمایه گذاری معمولاً به عنوان سرمایه گذاری نسبتاً ایمن در نظر گرفته می شوند ، اما هنوز به اندازه پول نگهداری شده در حساب های بانکی ایمن نیستند. به همین دلیل تمرکز بر بدهی صادر شده توسط شرکت های دارای رتبه بندی بسیار مهم است که به احتمال زیاد بازپرداخت شما را ضروری می کنند. ممکن است شرکت های دارای امتیاز کم نرخ بهره بالاتری را ارائه دهند ، اما احتمالاً ضرر شما را نیز از دست می دهند.

3. وجوه سرمایه گذاری بازار پول

صندوق های سرمایه گذاری مشترک بازار پول در کاغذهای تجاری یک شبه و سایر اوراق بهادار کوتاه مدت سرمایه گذاری می کنند. حتی بهترین صندوق های بازار پول معمولاً سود بدون سود را ارائه می دهند. برخلاف محصولات خزانه داری و اوراق قرضه شرکتی ، وجوه بازار پول نقدینگی مطلق را به سرمایه گذاران ارائه می دهند: آنها عملاً هیچ نوساناتی را تجربه نمی کنند و شما می توانید هر زمان پول خود را بیرون بیاورید.

مطالب پیشنهادی  سرمایه گذاری چیست؟ چگونه می توانید سرمایه گذاری کنید؟

همچنین لازم به ذکر است که بسیاری از بانک ها صندوق های سرمایه گذاری مشترک در بازار پول را نیز ارائه می دهند. اگر حساب کارگزاری ندارید یا نمی خواهید ، هنوز هم ممکن است بتوانید وجوه بازار پول را از طریق بانک خود سرمایه گذاری کنید.

بهترین سرمایه گذاری کم خطر در حال حاضر

4. سنوات ثابت

حق سنوات ثابت نوعی قرارداد سالیانه است که به سرمایه گذاران اجازه می دهد در ازای دریافت یک سری پرداخت ها به مرور زمان ، مبلغی یکجا پرداخت کنند. از نظر عملکردی ، سنوات ثابت بسیار شبیه گواهی سپرده است : شما موافقت می کنید که دسترسی خود را برای مدت زمان مشخصی به پول خود متوقف کنید و در ازای آن نرخ سود بالاتر از متوسط ​​دریافت می کنید.

طبق اوضاع Blueprint Income ، یک بازار ثابت برای سالیانه ، از اواسط آگوست سال 2020 ، نرخ بهره سالیانه ثابت از 1.0٪ تا 3.60٪ است. اگرچه به خاطر داشته باشید که نرخ های بهره بیشتر معمولاً از سوی بیمه گرانی که کمتر مورد توجه قرار می گیرند ، در نظر گرفته می شود ، به این معنی که احتمال پرداخت پیش پرداخت آنها زیاد است.

همچنین به یاد داشته باشید که مانند سی دی ها ، در صورت نیاز به دسترسی به تمام پول خود قبل از سررسید سنوات ثابت ، ممکن است مجازات شوید. با این حال ، به طور کلی ماهانه به درصدی از پول خود بدون جریمه دسترسی خواهید داشت.

5. سهام ترجیحی

سهام ترجیحی  مانند ترکیبی از سهام و اوراق بهادار کار می کند: برخی از پتانسیل قدردانی شما از سهام عادی را  فراهم می کند در حالی که پرداخت های قابل اعتماد اوراق را نیز فراهم می کند. در حقیقت ، سهام ممتاز غالباً سود سهام بالاتری نسبت به اوراق قرضه شرکتها ارائه می دهد زیرا برخلاف اوراق ، پرداخت به طور کامل تضمین نمی شود.

از سال 1900 ، سهام ممتاز بازده متوسط ​​سالانه بیش از 7٪ را ارائه داده اند که بیشتر آنها مربوط به پرداخت سود سهام است.

علاوه بر سود سهام ، ممکن است شاهد رشد سرمایه گذاری خود از طریق بازپرداخت باشید. اخیراً بسیاری از شرکت ها سهام ممتاز خود را خریداری کرده اند ، معمولاً با قیمت کمی بیشتر از آنچه که برای آن فروخته شده است ، زیرا سهام ممتاز سود بیشتری را پرداخت می کنند – و بنابراین هزینه بیشتری را برای شرکتها در مقایسه با بدهی شرکتها دارند.

بهترین سرمایه گذاری کم خطر در حال حاضر

6. سهام عادی که سود سهام پرداخت می کنند

خارج از سهام ممتاز ، برخی از سهام عادی نیز گزینه های نسبتاً مطمئنی برای افرادی هستند که پس از بازدهی بالاتر در این شرایط با نرخ بهره پایین قرار دارند. مهمترین آنها اعتماد سرمایه گذاری در املاک و مستغلات (REITs) و سهام شرکتهای سرمایه گذار است که از نظر تاریخی در پرداخت سود سهام خود ایمن تر ، دارای نوسان کمتری و قابل اطمینان تر هستند.

مطالب پیشنهادی  سرمایه گذاری چیست؟ چگونه می توانید سرمایه گذاری کنید؟

طبق داده های تجزیه و تحلیل شده توسط دانشکده بازرگانی NYU ، از ژانویه 2020 ، سود سهام REIT به طور متوسط ​​3.93 درصد پرداخت شده است و سود سهام سودمندی به طور متوسط ​​3.11 درصد است .

صرف نظر از صنعتی که در آن سرمایه گذاری می کنید ، بهتر است هنگام انتخاب سهام عادی ، نام های قوی و محکمی را که در دهه های گذشته وجود داشته اند ، حفظ کنید و سود سهام ثابت و قابل اعتمادی را پرداخت کنید – نه سهام رشد که با اشتیاق سرمایه گذاران زنده می مانند و از بین می روند.

اگرچه به خاطر داشته باشید که پرداخت سود سهام عادی تضمین نشده است و مانند همه سهام ، ممکن است هنگام سرمایه گذاری در آن ضرر کنید.

7. صندوق های شاخص

ارزش سهام فردی ، مانند سهام یا اوراق مشارکت عمومی و ممتاز ، متنوع نیست. شما فقط می توانید سهام یا اوراق قرضه را از یک یا دو شرکت خریداری کنید که این امر ذاتاً بسیار خطرناک است. چه اتفاقی می افتد اگر این شرکت ها زیر مجموعه قرار گیرند

وجوه شاخص  به شما امکان می دهد در صدها یا هزاران سهام و اوراق قرضه شخصی سرمایه گذاری کنید. این میزان ریسکی را که هنگام سرمایه گذاری می پذیرید در حالی که هنوز نرخ بهره یا سود بالایی را ارائه می دهید ، بسیار کاهش می دهد. وجوه متنوع و با نرخ بالاتر شامل وجوه BOND صندوق PIMCO یا وجوه BND یا VDADX (تقدیر سود سهام) است.

خط پایین

شما همیشه باید در یک حساب پس انداز مایع اندوخته نقدی داشته باشید که در صورت لزوم سریع می توانید روی آن ضربه بزنید. اما برای پولی که باید مقداری نقدینگی داشته باشید اما امیدوارید بازده بیشتری داشته باشید ، گزینه هایی دارید. وجوه بازار پول ، سنوات ، بدهی دولت و درجه بالای شرکتها از بهترین روشهای کم خطر و با بازده بالاتر برای رشد پول شما هستند حتی در صورت پایین بودن نرخ بهر

دیدگاهتان را بنویسید

باز کردن چت