Posted on

بهترین سایتهای استخراج بیتکوین به صورت ابری

بهترین سایتهای استخراج بیتکوین به صورت ابری

 

کیف پول خود را ایمن سازی نمایید، همانطور که در زندگی عادی خود چنین می کنید. بیت کوین به روشی بسیار آسان، ارزش را به

 

استخراج ابری معمولاً به فرآیند ماینینگ اثبات کار(ماینینگ بیت کوین، اتریوم،  لایت کوین و غیره) از طریق یک مرکز داده که از راه دور وظیفه میزبانی و گرداندن تجهیزات ماینینگ را بر عهده دارد، اشاره دارد. مشتری فقط باید قرارداد ببندد و سهم خود را از پاداش ماینینگ دریافت کند. این بهترین گزینه برای جایگزینی برای ماینینگ به روش سنتیس است زیرا دیگر نیازی به خرید تجهیزات گران قیمت ندارید.

پیش از آغاز خواندن این متن :

هنگام خواندن مطالب زیر، به یاد داشته باشید که هر سرویس استخراج ابری که در این مقاله توضیح داده شده است می تواند یک گزینه سرمایه گذاری با ریسک بالا باشد که منجر به از دست رفتن بخشی یا تمام سرمایه گذاری های شما می شود. بازار ارز دیجیتال هنوز در مراحل ابتدایی خود است و افزایش یا کاهش قیمت چشمگیر در اینجا و آنجای بازار رخ می دهد.

همیشه تحقیقات خود را انجام دهید یا با یک مشاور مالی دارای مجوز تماس بگیرید. لطفاً بودجه خود را برای کلود ماینینگ خرج نکنید  که ضرر آن را نمی توانید جبران کنید.

اطلاعات موجود در این مقاله فقط برای استفاده های آموزشی ارائه شده است و نباید به عنوان مشاوره ای برای سرمایه گذاری در نظر گرفته شود.

مقدمه:  کلود ماینینگ چیست و چرا ممکن است در سال 2020 سودآور باشد؟

به طور معمول، مردم سعی می کنند حدس بزنند که ماینینگ (“هش ماینینگ” ، “ماینینگ بیت کوین به روش سنتی ” ، “ماینینگ اتریوم” و غیره) چیست ؟چه کاری باعث می شود که استخراج ابری خاص باشد و آیا شروع به انجام ماینینگ(یا کلود ماینینگ) در سال 2020 سود آور است یا خیر؟

ماینینگ چیستماینینگ اشاره به محاسبه هش (اسرار تراکنش) هنگام اضافه کردن بلوک های جدید به بلاکچین دارد. به نوبه خود، هر تراکنش در یک شبکه در این بلوک ها اعتبار می یابد. در نتیجه، ماینینگ بیت کوین برای حفظ عملکرد و یکپارچگی شبکه بیت کوین مورد نیاز است.

مقدار هش محاسبه شده (استخراج شده) در یک دوره زمانی خاص نرخ هش نامیده می شود. به طور کلی به نرخ هش شبکه سختی شبکه گفته می شود.

مطالب پیشنهادی  آنچه در مورد بیت کوین باید بدانید

 بهترین سایتهای استخراج بیتکوین به صورت ابری

کلود ماینینگ چیست؟

استخراج به روش سنتی از طریق دستگاه های سخت افزاری پیچیده یا تجهیزات مخصوص استخراج انجام می شود. به عنوان مثال یکی از رایج ترین رایانه های ماینینگ، Antminer S17، اکنون 1200 دلار است، اگرچه  شما برای سود آوری از طریق ماینینگ حداقل به یک دهم از آنها نیاز دارید.

درعوض، شما می توانید یک قرارداد ماینیگ امضا کنید و برخی از تجهیزات ماینینگ را از یک واحد  ماینینگ قرض بگیرید. به طور معمول، غول های ماینینگ توسط مهندسین و توسعه دهندگان در مناطقی با برق بسیار ارزان (خاور دور ، چین شمالی ، جورجیا ، آبخازیا و غیره) و قانون تحمل ایجاد می شود. قرض گرفتن بخشی از ظرفیت ماینینگ برای مدت زمانی معین، استخراج ابری نامیده می شود.

آیا کلود ماینینگ در سال 2020 سود آور است؟

استخراج بیت کوین رایگان سودآور است زیرا هر بلوک جدید و هر معامله معتبر با مبلغ از پیش تعیین شده در بیت کوین پاداش می گیرد. به این ترتیب، ماینر های بیت کوین برای حمایت از وجود و توسعه شبکه از نظر اقتصادی تحریک می شوند. اما پس از هر 210،000 بلوک، پاداش ماینیگ 50٪ کاهش می یابد. این نوع رویداد در شبکه ی نرم افزاری بیت کوین به سختی کد گذاری می شود، بنابراین، هر 4 سال یکبار اتفاق می افتد.

این کاهش ، یعنی  “هاوینگ“، برای شبکه بیت کوین از اهمیت اساسی برخوردار است. هاوینگ بعدی که سومین رویداد هاونیگ است، در اوایل ماه مه 2020 رخ خواهد داد. بسیاری از تحلیلگران معتقدند که قیمت بیت کوین پس از هاوینگ کاهش قابل توجهی خواهد یافت. به همین ترتیب، ممکن است شروع به انجام ماینینگ در سال 2020 بسیار سودآور باشد.

و ممکن است شروع به ماینینگ ابری در سال 2020 حتی سود بیشتری را در برداشته باشد زیرا در این حالت دیگر نیازی به خرید تجهیزات ماینینگ جدید و سفارشی سازی آن و بنابراین سرمایه گذاری سنگین در ماینینگ نخواهید داشت.

آیا این وب سایت کلود ماینینگ کلاهبرداری است؟

وب سایت استخراج ابری به طور معمول سایت ارائه دهنده خدمات است که تعرفه های مختلفی را ارائه می دهد، فرم توافق مشتری را نشان می دهد و بازدید کنندگان را از سیاست های هزینه خود مطلع می کند. همچنین، می توانید اطلاعات به روز در مورد کمپین های تبلیغاتی را در آن پیدا کنید و به طور مرتب درآمدی را که از ماینینگ ابری دریافت می کنید را ردیابی کنید.

در مرحله اول: چگونه از کلاهبرداری در زمینه استخراج ابری جلوگیری کنیم؟

مطالب پیشنهادی  راهنمایی خرید ارز دیجیتال از صرافی معتبر

از آنجا که پیمانکار به طور معمول قادر به دستیابی فیزیکی به تجهیزات ماینینگ که درآمد منفعلانه ای از آن دریافت می کند، نیست حوزه کلود ماینینگ یک فرصت عالی برای کلاهبرداری فراهم می کند.

دو نوع کلاهبرداری رایج ترین در استخراج ابری وجود دارد: طرح های پانزی و کلاهبرداری های خروجی. در چارچوب طرح پونزی، پاداش ماینینگ ابری برای پیمانکاران اولیه فقط از پرداخت پیمانکاران جدید حاصل می شود. تجهیزات ماینینگ در اینجا ضروری نیست و می تواند  وجود نداشته باشد. با کلاهبرداریهای خارجی، هیچ کس به غیر از کلاهبرداری که پشت پشت این طرح است، هیچ گونه پاداشی دریافت نمی کند.

 بهترین سایتهای استخراج بیتکوین به صورت ابری

دو نکته اساسی برای جلوگیری از کلاهبرداری دراستخراج ابری

  • شفافیت اول: هرگز در کلود ماینینگ یک “پروژه مخفی” که تجهیزات ماینینگ آن در یک مکان “پنهان” کار می کند، سرمایه گذاری نکنید. تمام اسناد را تأیید کنید: قراردادها، مجوزها و غیره. از تماس با تیم استخراج ابری دریغ نکنید و از آنها سؤال کنید. چرا که وجود اسرار زیاد می تواند باعث کلاهبرداری شود.
  • در این دنیا پاداش رایگان وجود ندارد. ازاستفاده از سایت های رایگان استخراج ابری خودداری کنید. اگر شخصی یک اشتراک ماینینگ ابری رایگان به شما پیشنهاد داد (به عنوان تبلیغ و غیره)، وی کلاهبردار است

3تا از بهترین سایت های کلود ماینینگ در سال 2020

U.today به شما تجزیه و تحلیل بی طرفانه از سیستم عامل برتر استخراج ابری در سال 2020  را ارائه می دهد. می توانید از طریق آن به جست و جو بپردازید اما همیشه اول خودتان تحقیق کنید.

 IQ mining-ضریب هوشی ماینینگ 

آی کیو ماینینگ یک سرویس برای استخراج ابری است که در سال 2016 راه اندازی شد. این سرویس توسط شرکت کیو ماینینگ در سیشل ارئه شده است. با پنج سال فعالیت، شهرت درخشانی را در حوزه استخراج ابری به دست آورد. این شرکت سه نوع الگوریتم کلاسیک استخراج ابری کلاسیک (SHA-256 ، SHA-256 بیت کوین کش و اتریوم) و همچنین دو پیشنهاد دیگر هم ارائه می دهد: SHA-256 Pro Mining و USDT Stablecoin Mining.

ای کیو ماینینگ یک قرارداد با قیمت خیلی پایین 6 دلاری دارد. دایاموند کلاب  برای سرمایه گذاران برجسته با سرمایه گذاری حداقل 50 هزار دلار در کلود ماینینگ، پیشنهادات زیادی دارد.

ای کیو ماینینگ یک برنامه ارجاع هیجان انگیز را راه اندازی کرده است و دائماً هدایای درخشانی را ارائه می دهد.

cryptouniverse-جهان ارز دیجیتال

پروژه کلود ماینینگ جهان ارز دیجیتال در فوریه 2018 آغاز به کار کرد. این پروژه در استونی ثبت شده است که یکی از جذاب ترین پروژه های بلاکچین در اروپا است. این پلتفرم استخراج ابری مزیت زیادی دارد زیرا ظرفیت های ماینینگ را در مناطق شمالی روسیه که در آن نرخ برق واقعاً پایین است، به کار می اندازد.

مطالب پیشنهادی  استخراج بیتکوین با سایتهای ایرانی

کریپتو یونیورس دو نوع قرارداد ارائه می دهد: “ماینینگ بیت کوین”  ماینر های کلود  که مورد اول کلاسیک به نظر می رسد: شما سهمی را از نرخ هش معاملات شرکت به عنوان وام دریافت می کنید. مورد دوم “ماینر های کلود ” ، می توانید کامپیوتر ماینینگ خود را برای مدت زمانی قرض بگیرید. طرح تعرفه “مبتدی” “ماینینگ بیت کوین” با 9 دلار آغاز می شود.

با سودآورترین برنامه تعرفه، می توانید با یک دستگاه ماینینگ AvalonMiner 1066 حداکثر 0.1 بیت کوین در ماه درآمد کسب کنید.

برای دانلود جدیدترین اسکریپ رول 10000 کلیک کنید

 

 بهترین سایتهای استخراج بیتکوین به صورت ابری

10 تا از برترین سایت های استخراج ابری

Hashflare-هش فلیر

هاشفلار یک اپراتور مشهور کلود ماینینگ و تولیدکننده ماینر ASIC در اسکاتلند است. این اپراتور از سال 2015 آغاز به کار کرده و قراردادهای استخراج ابری را برای بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، دش و زد کش را ارائه می دهد. مدت زمان این قرار داد ها یک سال است.

BitDeer-بیت دیر

BitDeer یک پلتفرم نسبتاً جدید استخراج ابری است که در سال  در سنگاپور2018 راه اندازی شده  است. این پلتفرم طیف گسترده ای از ارزهای دیجیتال را از جمله بیت کوین، بیت کوین کش، اتریوم، اتریوم کلاسیک، دش، مونرو، لایت کوین را ارائه می دهد. قیمت های کلود ماینینگ بیت کوین از 243 دلار شروع می شود.

RHY

RHY  یک پلفترم تازه کار ماینینگ ابری است که در سال 2019 در چین آغاز به کار کرد .این پلتفرم تنها قراردادهای کلود ماینینگ بیت کوین را ارائه می دهد. قیمت های آن از 9 دلار شروع می شود. همچنین  سرویس آنها وام های ارز دیجیتال بیت کوین، اتریوم و USDT را ارائه می دهد.

Nuvoo -نووو

Nuvoo یک شرکت استخراج ابری بیت کوین مستقر در قبرس است که از سال 2016 فعالیت ماینینگ کانادا را به عهده دارد. این شرکت فقط یک قرارداد دو ساله با قیمت 45 دلار ارائه می دهد. همچنین، Nuvvoo به عنوان فروشنده کلی تجهیزات ماینینگ ASIC برای مشتریان شرکت ها  نیزفعالیت می کند.

Ultra Miner-اولترا ماینر

Ultra Miner یک پلتفرم جدید استخراج ابری است که نیم سال پیش راه اندازی و در بریتانیا واقع شده است Ultra Miner چهار تعرفه کلود ماینینگ برای بیت کوین را ارائه می دهد. از آنجا که همه تعرفه ها در بیت کوین تنظیم می شود ، اولترا ماینر از یک روش ویژه قیمت گذاری استفاده می کند. کمترین میزان سرمایه گذاری این پلتفرم 0.0005 بیت کوین یا 4.25 دلار است.

دیدگاهتان را بنویسید